POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.01.2019, 22:59:54] • Kamień Pomorski

Czytelnik: Po remoncie dróg w centrum Kamienia Pomorskiego chodnik zmienia się w rzekę

Czytelnik: Po remoncie dróg w centrum Kamienia Pomorskiego chodnik zmienia się w rzekę

fot. Czytelnik

Niedawny remont dróg w centrum Kamienia Pomorskiego zdecydowanie nie polepszył ich stanu. Władze miasta najwyraźniej nie dopilnowały odbioru technicznego i efekt jest jak na załączonym zdjęciu. O problemie poinformowała mieszkanka.

Proszę o opublikowanie zdjęć, na których widać co się dzieje przy delikatnym deszczu po przebudowie dróg i chodników ulic Kopernika i Kilińskiego. Dosłownie płynąca rzeka chodnikiem, przecież to pomyłka! Jak zostało to odebrane?" - pisze oburzona Czytelniczka.

Czytelnik: Po remoncie dróg w centrum Kamienia Pomorskiego chodnik zmienia się w rzekę

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Środa [16.01.2019, 23:17:46] • [IP: 178.37.115.***]

Kasę wzięli szybko za robotę A tu co lipa jak wszędzie z drugiej strony ważne że zrobione bo ładniej się robi w tym Kamieniu naszym

Gość • Środa [16.01.2019, 23:15:41] • [IP: 178.37.115.***]

Ależ na nowo wyremontowanej Ul.nowoogrodowej jest to samo zapraszamy po deszczu póki jest gwarancja

mark • Środa [16.01.2019, 07:00:22] • [IP: 178.37.68.**]

Woda wlewa się na chodnik..wiec coś tu z rzędnymi, wysokośćiami może nie tak..podnieść kraweznik nie bardzo bo to przejście dla pieszych...a może powinien być zaprojektowany z tej strony ściek przy krawęzniku az na kilińskiego odprowadziłby wodę i po kłopocie... Ogólnie inwestycja bardzo zmieniła i upiększyła tę część miasta..takie jest moje zdanie a poprawki jak świat światem były i będą /zawsze jest gwarancja/...jestesmy tylko ludżmi nie robotami.Jeszcze jedno...pamiętam jak krytykowano budowę Mariny..i co wyszło?...można się cieszyć?..tłumy ludzi latem..pięknie zagospodarowany teren...a kiedyś...

Gość • Środa [16.01.2019, 06:19:49] • [IP: 213.238.91.**]

A co to za fajniutka laseczka na zdjęciu

Jaś Fasola • Wtorek [15.01.2019, 21:12:11] • [IP: 83.23.246.**]

Zmarnowane pieniądze społeczne.Jest instytucja do której można to zgłosić, proponuje interweniować, nie tylko pisać.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 19:29:05] • [IP: 77.113.49.***]

Wykonawca uważa, że jest o.k. Pomyślał, że macie marinę, to jak autem nie da rady, to można łajbą. Robili, robili, aż spartolili.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 08:27:09] • [IP: 83.13.50.***]

Jak zwykle wydane pieniądze i istna fuszerka! To oblicze Kamienia Pomorskiego przy obecnych rządach. ..

Gość • Wtorek [15.01.2019, 06:27:07] • [IP: 37.47.142.***]

Prace od samego początku były wykonywane nie zgodnie ze sztuka budowlana. Ja sama zgłaszałam kierownikowi budowy o nieprawidłowościach ale mnie zignorował i nie chciał słuchać. Odwrócił się i poszedł. Ludzie wciąż się skarżyli do burmistrza. źle wykonane podjazdy, złe spadki, chodniki falujące, nierówne, włazy źle obmurowane, że można się potknąć. Przed moim domem syn wziął z podwórka piasek i wyrównywał oraz uzupełniał szczeliny w polbruku. Obcasy wpadają w szczeliny. Obserwowałam odśnieżanie chodników. Mają problemy z dojazdem a niedługo powyrywają włazy ściekowe przy chodniku dla rowerzystów.Poprzez źle wypoziomowany teren i inne nieprawidłowości będą zalewane fundamenty budynków przy" remontowanej drodze". szczeliny. Znaki drogowe które mogły posłużyć dalej, (kilka lat temu były zakładane wraz z nazwami ulic) zostały zniszczone, można było je spotkać wszędzie na całej remontowanej drodze. Podczas budowy robiłam zdjęcia i mam potwierdzenie jak to wyglądało. Partactwo.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 06:03:43] • [IP: 83.20.238.**]

ZAPRASZAM DO WOLINĄ ul..SŁOWIANSKA PO REMONCIE MASAKRA PODEJŻEWAM ŻĘ TO TEN SAM PROJEKTANT RYSOWAŁ PLANY nie czepjajcje sie wykonawców SPADKI BURZOWE DO POSWSJJJJ BRAWO, . ...

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 22:48:23] • [IP: 46.76.239.***]

No i jeszcze przy baszcie betonowy słupek ogrodzeniowy w chodniku-mistrzostwo świata.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 21:44:48] • [IP: 31.0.71.***]

Jeśli chodzi o komfort jazdy na całym odcinku inwestycji to jadąc samochodem tłuczemy o włazy do studzienek i to o każdą napotkaną po drodze...Coś chyba nie tak?? To jest ewidentnie do poprawki...Poza tym jest ok.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 17:09:40] • [IP: 83.21.52.***]

A jakie piękne drzewa posadzili ludziom pod samymi oknami na ul. Kilińskiego mistrzostwo świata studzienki każda jedna zapadnieta na Kopernika jak można taki bubel robić i co będą pruc asfalt? 😜

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 16:41:04] • [IP: 83.23.251.***]

Przetarg to pół problemu, każdy wie jaki jest, ale jakby umowa była solidnie zabezpieczona to firma wykonująca remont teraz by płaciła odszkodowanie miastu. A tak d... pieniądze poszły, a remont zaraz też sobie popłynie, a my zostaniemy z gorszym syfem niż był przed remontem.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 16:18:13] • [IP: 5.173.216.**]

SP nr 2 też ma pełno kałuży 👎👎👎👎

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 15:47:29] • [IP: 188.146.192.***]

To kup se kajak jak masz problem wiosla i gumowe tez

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:53:33] • [IP: 83.20.234.***]

Proszę spróbować przejechać ścieżką rowerową z ulicy Mieszka I-go na ul. Kilińskiego. Przejście-przejazd usytuowano niemal na skrzyżowaniu z ul. Kopernika i na niebezpiecznie pochyłej części jezdni, co grozi wywrotką nawet przy dobrej pogodzie (o mokrej nawierzchni nie wspomnę). W tym miejscu należy dość solidnie hamować i jednocześnie sygnalizować ręką zamiar skrętu. To bardzo karkołomne i bardzo niebezpieczne. Z tym może poradzić sobie tylko sportowiec specjalizujący się w kolarstwie górskim. Tym bardziej, że ścieżka wzdłuż ul. Kilińskiego prowadzi mocno z górki. Przejeżdżałam tą trasą dwa razy, za drugim razem (na wszelki wypadek) zeszłam z roweru... I pomyśleć, że ścieżką chciałyby pojechać również dzieci...

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:44:22] • [IP: 188.146.113.***]

Jak można odpływ zrobić za niecką którą płynie woda. Wyżej ul Rejtana woda płynie drugą stroną niż są odpływy a wodny będzie dużo przy ulewach bo z parku woda też leci na ul Rejtana a potem na Kilińskiego

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:00:59] • [IP: 37.47.138.**]

Takie miasto takie drogi macie przetargi za grosze nie było by tego grzyby zrobili to odpowiednie firmy ale po co gmina za oszczędzi ale nie na tym co trzeba

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:55:25] • [IP: 83.23.244.***]

Trzeba znowu wszystko zdzierac i robic od zera - nic tylko robic drogi - dochodowy interes - poczekajcie jak bedzie modernizacja muzeum - wtedy pan k pokaze POWER !

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:50:38] • [IP: 83.11.169.**]

Sorry, ale taki mamy chory system, tak jest i bedzie w przyszłości jeszcze gorzej - takie są efekty poronionej najtańszej procedury przetargowej.

maruda • Poniedziałek [14.01.2019, 12:05:15] • [IP: 5.174.237.***]

O co macie pretensje, jeżeli przetarg i wykonawstwo wygrywa i wykonuje firma" Paprak" to nie ma się co dziwić ale za to jest ścieżka rowerowa i kawałek chodnika (teraz zalanego).

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:02:34] • [IP: 188.147.97.***]

A co ma Burmistrz do tego chyba tylko to że zgodził się zatrudnić ekipę partaczy do roboty

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:37:16] • [IP: 83.11.241.**]

komisja i burmistrz wie lepiej jak ma lecieć woda:) nawet jakby miała lecieć pod górkę to tak powiedział burmistrz i tak ma być :)

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:30:39] • [IP: 80.53.77.**]

Park po" rewitalizacji" (tfu) - chała, ul. Kopernika - szkoda słów, wiata w Jarszewie - wykonanie: styczeń 2019, opisana jako istniejąca w X 2018. Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie? Jedności Narodowej?

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:20:42] • [IP: 176.97.143.***]

Teraz ludzie się ślizgają, nikt nie odśnieża tego chodnika. Brawo hi, hi, hi.

Oglądasz 1-25 z 35
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wzdłuż województw północnych w piątek od samego rana spodziewane są oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■