POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.01.2019, 09:57:27] • Międzyzdroje

Remont hotelu Vienna House Amber Baltic

Remont hotelu Vienna House Amber Baltic

fot. Organizator

Rozpoczął się generalny remont nadmorskiego hotelu Vienna House. Kultowy Amber Baltic już w kwietniu 2019 r. zaprezentuje całkiem odmienione wnętrza, nowy koncept gastronomiczny i gościnność typową dla marki Vienna House. Nowy wystrój wnętrz w pełni nawiązuje do stylistyki ekskluzywnego statku, podobnie jak architektura budynku. Hotel będzie łączył czar lat 90-tych z nowoczesnymi trendami we wzornictwie.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje będzie zamknięty do połowy kwietnia 2019 r. Remont obejmuje pokoje na wszystkich piętrach, część gastronomiczną, konferencyjną, lobby z recepcją oraz strefę spa. Skala prac wymaga całkowitego zamknięcia hotelu, jednakże goście mogą dokonywać rezerwacji na sezon wiosna-lato 2019.

Monika Kowalska
Dyrektor Generalna Vienna House Amber Baltic


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Czwartek [17.01.2019, 11:31:40] • [IP: 83.8.118.**]

A wszyscy zapomnieli o wspaniałym duecie K* i D* który wykańcza kelnerów mało inteligenci nie nadają się jako managerowi powodenia dyrekcji z nimi

lil pamp • Środa [16.01.2019, 08:35:42] • [IP: 188.146.166.***]

taa..plotki, pomówienia, sprzedawanie sie nawzajem, kopanie dołków pod każdym aby inny miał lepiej, układy zamknięte, już nie wspomne o dwulicowości i zrzucania winy na innych bez powodu...a co do płatnośći dla zwykłego pracownika to utopia...za 2 masz harować i nieinteresuje czy bedzie pan zadowolony...Ściema House

Gość • Wtorek [15.01.2019, 22:46:13] • [IP: 77.114.40.***]

Myślę, że przy okazji wzmocnią konkretnie budynek od strony morza. Nikt się do tego nie przyznaje ale projektując go przesadzili z odległością do wody. Tylko patrzeć jak po kilku konkretnych sztormach Amber będzie pływał.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:29:02] • [IP: 185.210.39.***]

Po trupach do celu

six69ine • Poniedziałek [14.01.2019, 02:55:02] • [IP: 188.147.34.***]

przyganiał kocioł garnkowi :P

Gość • Niedziela [13.01.2019, 23:16:35] • [IP: 31.0.122.***]

Dobry dyrektor to połowa sukcesu! Sumienny i dobry pracownik to w dzisiejszych czasach wartość i takich należy szanować a nie wykańczać. Piekne wnętrza są potrzebne, ale atmosferę tworzą ludzie. Udanego remontu.

Gość • Niedziela [13.01.2019, 20:55:24] • [IP: 5.173.136.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [13.01.2019, 20:40:12] • [IP: 83.11.242.***]

przy wymianie sprzętu proponuję wymianę dyrektorki dyktatorki :)

Gość • Niedziela [13.01.2019, 19:58:20] • [IP: 37.248.153.***]

a gdzie ten hotel jest. Bo jakoś nie napisano

Gość • Niedziela [13.01.2019, 12:47:44] • [IP: 83.23.244.***]

Co !! Tylko nie ten Adam - on juz szuka pracy wszedzie robiac autoreklame - dwie restauracje juz przez niego zbankrutowaly - lepiej juz samemu z youtuba gotowac !

Gość • Niedziela [13.01.2019, 12:36:34] • [IP: 83.21.57.***]

Pracowałam w tym hotelu jak tylko został oddany do użytku jako pokojowa. Piękny hotel ale co się działo wewnątrz wśród pracowników i pracodawców nikt nie wiedział. Doszło do tego, że każda z nas miała swoje piętro całe (26 pokoi nie do pokonania)Recepcjonistki kradły nam napiwki i ci z obsługi mini barków. Do tego stopnia, że goście hotelowi sami przychodzili do nas i osobiście dawali nam napiwki. Bardzo ciężka praca. Zwolniłam się po kilku latach nie oglądając się za siebie.

Gość • Niedziela [13.01.2019, 11:54:23] • [IP: 37.248.209.***]

To może skoro robicie remont to w kuchni rewolucję przy okazji.? Przede wszystkim kuchnią niech pokieruje Pan Adam Pniewski najlepszy szef z jakim miałem przyjemność pracować.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■