POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [06.12.2018, 11:41:31] • Kamień Pomorski

Skradziono drogocenny rower dla znalazcy przewidziana jest nagroda!

Skradziono drogocenny rower dla znalazcy przewidziana jest nagroda!

fot. Czytelnik

W dniu wczorajszym spod bloku przy ulicy Szpitalnej między godziną 17 a 18 tą został skradziony ROWER (drogi) mojego brata. - pisze nasza Czytelniczka.

Rower jest oznakowany fabrycznie, Jeśli ktoś widział lub coś wie bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 575549326. Dla znalazcy nagroda!

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Sobota [08.12.2018, 15:05:33] • [IP: 188.47.91.***]

Ludzie są z natury źli. Trzeba być czujnym o każdej porze dnia i nocy.

Gość • Piątek [07.12.2018, 17:26:27] • [IP: 188.146.32.**]

W zulcinie był widziany szwagier porzyczył

Gość • Piątek [07.12.2018, 17:07:35] • [IP: 37.248.25.***]

Wcale nie wygląda na drogi ja 20 lat temu dostałem rower grural na komunie ktory zostal skradziony tego samego dnia i do dzis nikt go nie odnalazł więc pewnie tego też nie znajdą

Gość • Piątek [07.12.2018, 14:31:30] • [IP: 83.21.55.**]

może był drogi ale nie ukradziony :) w świetle prawa jak był niezabezpieczony to został użyczony i nic gościowi nie zrobicie nawet jak go znajdziecie.

Gość • Piątek [07.12.2018, 14:06:44] • [IP: 37.248.166.***]

no i po co taki drogi kupował

Gość • Piątek [07.12.2018, 11:20:45] • [IP: 83.18.66.**]

Ale z Was buraki ukradli rower a jak widać Was to cieszy, do tego to siostra która zapewne pojęcia o rowerach nie ma zgłosiła się do redakcji a nie właściciel dla kogoś 3/4k zł za rower to mało a innym wypadają gały bo kupiliby za to jakiś jeżdżący szrot z silnikiem, marka to Kellys a koła 29 cali. Życzę odzyskania roweru!

Gość • Piątek [07.12.2018, 08:52:55] • [IP: 5.172.255.***]

te docinki mają troszeczkę uzasadnienia, bo nie podał żadnych danych np. marka roweru, dołożony osprzęt, rozmiar ramy, kół itp. chyba, że taki rower jest jeden w powiecie a że drogi to kwestia lekko snobistyczna.

Gość • Piątek [07.12.2018, 07:14:38] • [IP: 5.173.160.**]

No przykre Na olx poszukajcie ogłoszeń albo na złomie Może wypłynie za parę dni jak sprawa trochę ucichnie Ale tak poza tym jak rower był drogi to trzeba było go jakoś zabezpieczyć

Gość • Piątek [07.12.2018, 07:04:52] • [IP: 5.173.208.***]

Zazdrosc zła rzecz 😂

Gość • Czwartek [06.12.2018, 16:45:05] • [IP: 78.35.135.**]

Czytam te Wasze komentarze i zal mi Was !! Chlopak stracil rower drogi a wy potraficie tylko dowalic do pieca !! Typowe polaczki !

Gość • Czwartek [06.12.2018, 16:19:20] • [IP: 83.11.174.**]

woooow drogocenny wysadzany djamentami rower

Gość • Czwartek [06.12.2018, 14:22:07] • [IP: 77.15.16.**]

Ja miałem drogie auto ale z biegiem czasu mi się znudziło, kupiłem inne, nie ubolewaj nad tym druciakiem kupi sobie nowy. A po drugie jak widać wcale nie zabezpieczony przed złodziejem, mógł chociaż wkręcić w te imadło obok, to już by było coś.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 12:52:34] • [IP: 188.146.14.**]

zajefajny rowerek