POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [15.11.2018, 19:18:58] • Gmina Międzyzdroje

Stare drzewa, złamane gałęzie ciągle są niebezpieczne na naszych drogach

Stare drzewa, złamane gałęzie ciągle są niebezpieczne na naszych drogach

fot. Andrzej Ryfczyński

Stare spróchniałe drzewa i gałęzie ciągle są niebezpieczne dla kierowców i pieszych w sołectwach gminy Międzyzdroje.

Gminie Międzyzdroje nadal nie udało się zapobiec niebezpieczeństwom grożącym na drogach przez stare niewycięte drzewa. Najgorzej jest na terenie sołectw. Droga z Wicka do Wapnicy ma już oznakowane drzewa do wycięcia, ale jeszcze nie ma zlecenia na wycięcie i niebezpieczne drzewa stoją. W Wapnicy na ulicy Turkusowej co jakiś czas strażacy, podczas silnych wiatrów odblokowują drogę z powalonych starych drzew. Tak samo jest w Lubinie na ulicy Głównej, wiele razy strażacy z Lubina przychodzili z pomocą.

Stare drzewa, złamane gałęzie ciągle są niebezpieczne na naszych drogach

fot. Andrzej Ryfczyński

Tak było w ten czwartek, kiedy opadły liście, można było zobaczyć wcześniej złamaną dużą gałąź wiszącą nad drogą. To, że strażacy niosą zawsze pomoc, nie oznacza, że tych niebezpieczeństw nie można przewidzieć i z tym zrobić porządek. Po prostu trzeba chcieć, a nie zwodzić nas mieszkańców. To ostatnie ostrzeżenie- skutki mogą być przykre dla wszystkich.

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Piątek [16.11.2018, 19:18:25] • [IP: 188.146.194.***]

Pierdoły wypisujecie, a te urzędasy nie potrafią usunąć zagrożenia. Ciekawe kiedy ktoś zginie, cz takiego starostę. burmistrza czy dyrektora Wolińskiego Parku do pierdla posadzą i obciążą finansowo za poniesione szkody. Patrzcie jak ci figuranci się zachowują. Za nic mają nasze życie i zdrowie. Dobrać się im do tyłka, wyśmiać ich kompetencje. Wpisujecie że ktoś ma lęk wysokości, a jesteście słabi wręcz ociera się to waszym ograniczeniem intelektualnym przy tych wpisach. Były wybory i każdy obiecywał góry złota, a bezpieczeństwa nie potrafi zapewnić. Kim są ci ludzie na stołkach?

Gość • Piątek [16.11.2018, 13:42:47] • [IP: 83.15.119.***]

Na szczęście negatywne komentarze piszą same pustaki którzy znają się tylko na obrabianiu komuś du..y.

Gość • Piątek [16.11.2018, 11:46:05] • [IP: 62.69.253.***]

Przecież Dyzio ma lęk przestrzenny jak on tam wlazł bohater.

Gość • Piątek [16.11.2018, 07:47:50] • [IP: 5.172.235.***]

Ciekawe który to strażak z jrg będący na służbie wtedy skomentował??

Gość • Piątek [16.11.2018, 06:27:20] • [IP: 185.210.36.***]

co ci strażacy wyrabiają ??

Gość • Czwartek [15.11.2018, 19:25:57] • [IP: 83.8.25.**]

ale kombinacja z dachu z drabiny malo nog nie połamali. a ponosnika z jrg nie mogli zadysponowac?

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■