POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [09.11.2018, 08:29:27] • Dziwnów

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

Kolejny raz SU zajął się sprzedażą kalendarzyków, w ramach akcji „Pomóż i Ty” prowadzonej na rzecz Fundacji Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych. Udało się zebrać kwotę 200-stu złotych, a następnie wpłacić na konto tejże fundacji. Teraz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, przygotowuje się do przeprowadzenia akcji na rzecz Wiktorka Dziuby. Już 8-ego listopada, w naszej szkole czynny będzie kiermasz książek używanych, loteria fantowa oraz sprzedaż ciasta domowego. Zachęcamy do kupowania w naszym „centrum handlowym”, gdyż cel jest niewątpliwie szczytny- chcemy pomóc małemu, choremu chłopcu. (………..)

Nigdy nie liczyłam przeprowadzonych przez Samorząd Uczniowski akcji charytatywnych, ale myślę, że 100-tna rocznica, także w tym przypadku, nie byłaby przesadą.

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

A może blisko setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę możesz i TY zrobić coś na 100%? Oczywiście, że możesz! Na 100% stań na wysokości zadania i pomóż zebrać pieniądze, na szczytny cel.

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

Potrzebna jest pomoc dla Wiktorka Dziuby. Przeczytaliśmy w Internecie te słowa „Witam, nazywam się Małgorzata Dziuba i jestem mamą 3 letniego Wiktora. Wiktorek urodził się 20 lipca 2015 roku z wrodzoną wadą końsko - szpotawą prawej stopy….” . Słowa matki proszącej o pomoc, dla dziecka, nigdy nie powinny spotkać się z obojętnością, dlatego właśnie w tym celu, w dniu 8 listopada 2018r., w Szkole Podstawowej im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty, Samorząd Uczniowski, w osobach: Lena Dąbkowska, Aleksandra Kamińska, Emilia Bieć, Wiktoria Szternal, Dominika Świstak, Marta Kiersztyn, Martyna Stasińska, Agata Sych, Aniela Jastrzębska, zorganizował akcję charytatywną.

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

Dzięki Mamom uczniów, które upiekły domowe ciasta, a których nazwisk nie wymienię, z obawy, że pominę którąkolwiek, nasza akcja była naprawdę słooodka i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Stokrotnie, STUKROTNIE- dziękujemy!!!Oprócz tego loteria fantowa, stworzona z fantów podarowanych przez rodziców, naszych uczniów oraz kiermasz książek używanych, będących darem- także rodziców.

Summa summarum udało się zebrać ogromną sumę 802zł!!! Pieniążki zostały wpłacone, w Banku Spółdzielczym w Dziwnowie.

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

Mamy nadzieję, że nasza cegiełka sprawi, że operacja, którą ma przejść ten mały, dzielny chłopiec przyniesie mu uśmiech i szczęście.
Kto ratuje jedno istnienie, ten ratuje cały świat! Głęboko wierzymy w sens pomagania. Namawiamy wszystkich ludzi dobrej woli, do tego samego. Pomagajcie, bo warto!

opiekun SU Renata Włodarczyk/Kronia wraz z ekipą Aniołów SU


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■