POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [11.10.2018, 08:38:50] • Kamień Pomorski

Marek Olszewski rzuca wyzwanie obecnemu burmistrzowi Dziwnowa

Marek Olszewski rzuca wyzwanie obecnemu burmistrzowi Dziwnowa

fot. kam

- Jak dobrze sprawowałem urząd burmistrza w Trzebiatowie, za co dziękowali mi radni tego miasta, o to proszę zapytać mieszkańców Trzebiatowa – mówił Marek Olszewski kandydat na fotel burmistrza Dziwnowa.

Wielce pouczające było spotkanie z mieszkańcami miasta i gminy Kamień Pomorski z kandydatami na fotel burmistrza Kamienia Pomorskiego Jackiem Homikiem oraz Dziwnowa Markiem Olszewskim z namaszczenia Prawa i Sprawiedliwości. W spotkaniu uczestniczył także Krzysztof Zaremba poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Marek Olszewski rzuca wyzwanie obecnemu burmistrzowi Dziwnowa

fot. kam

Z wystąpienia pana Marka Olszewskiego można było wywnioskować, że mieszkańcom Dziwnowa wreszcie trafił się kandydat, który to miasto, tę gminę wyprowadzi na właściwą drogę rozwoju i dobrobytu. - Każda inwestycja powinna być zatwierdzona w debacie publicznej czy w referendum. Nie będzie wtedy gmina w szeregu najbardziej zadłużonych gmin – czwarte miejsce w kraju. Dziwnów znajdzie się w czołówce najbogatszym miast w kraju – mówił pan Marek Olszewski. Marek Olszewski wezwał pana Grzegorza Jóźwiaka, obecnego burmistrza Dziwnowa do debaty publicznej. Kandydat na burmistrza Dziwnowa pochwalił się, że jest absolwentem jednej z najbardziej prestiżowych uczelni: Szkoły Głównej Handlowej i to wykształcenie pozwoliło mu postawić na nogi wszystkie jednostki którymi kierował.

- Kamień Pomorski jest jedyną gminą, która nie zatrudnia specjalisty od pisania projektów, mających na celu pozyskiwanie środków zewnętrznych – mówił pan Jacek Homik kandydat na fotel burmistrza Kamienia Pomorskiego. Pan Jacek Homik menadżer z 15-letnim stażem podkreśla: - Zadbam o efektywne pozyskiwanie środków rządowych i unijnych, które są i będą dostępne na rozwój naszej gminy. Razem z pomocą odpowiednich specjalistów na szczeblu wojewódzkim i krajowym jesteśmy w stanie wspólnie z mieszkańcami polepszyć komfort życia w naszej Małej Ojczyźnie.

Marek Olszewski rzuca wyzwanie obecnemu burmistrzowi Dziwnowa

fot. kam

Wsłuchując się w słowa obecnych na spotkaniu mieszkańców Kamienia Pomorskiego odniosłem wrażenie, że mają oni dosyć rządów nieprofesjonalistów i dobrze byłoby mieć burmistrza-menadżera. Czy naprawdę tak myślą, okaże się po wyborach.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Piątek [12.10.2018, 08:38:12] • [IP: 195.47.201.**]

Do Gość • Czwartek [11.10.2018, 16:35:38] • [IP: 188.146.68.**]Pakuj się JOLA !! Do kogo to piszesz i dlaczego ?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 23:41:04] • [IP: 31.0.64.***]

Do wpisu z 19:59. Kiedyś mój również mecenas. Jak widać, facet startuje od Homika. Widziałem go na plakatach. Widziałem, że z okręgu nr 1. p. Pyfel powodzenia, gdyż konkurent solidny, bo facet już bodajże 4 kadencję. Jeszcze mu nie dość. Pyfel przynajmniej mieszka w okręgu w którym mieszka. A Golusda, gdzie mieszka. Poza tym jego start stanowi dobrą zmianę Golusdy. Prawnik kontra nauczyciel matematyki 😉

EMERTKA • Czwartek [11.10.2018, 22:34:09] • [IP: 37.248.164.**]

Niech żyje bal 27 bm.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 20:20:55] • [IP: 5.173.216.**]

Do anonima z godz. 18:08:08. Jak pisałem na innym portalu, zmniejsz ilość leków albo lekarza. Jeszcze nie jest za późno.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 19:59:17] • [IP: 188.146.224.***]

Gosc w okularach to moj adwokat. On startuje? Gdzie, na radnego, ewentualnie ktorego okregu??

Gość • Czwartek [11.10.2018, 19:56:08] • [IP: 83.21.57.***]

Człowieku z • Czwartek [11.10.2018, 18:08:08] • [IP: 85.72.230.**] a od kiedy to burmistrz wybiera sołtysa to przecież mieszkańcy nikt inny i co nie widzieli kogo wybierają ? Do kogo pretensje jeśli jesteś mieszkańcem Łukęcina to pretensje do siebie.Pozdrawiam

anonim gość • Czwartek [11.10.2018, 18:08:08] • [IP: 85.72.230.**]

Jóźwiak robił, nie można mu tego odmówić, jednak zdecydowanie za mało. Zarządza gminą w pasie nadmorskim, którą każdego roku odwiedza dzięsiątki tysięcy turystów, którzy zostawiają pieniądze za noclegi, a więc opłatę klimatyczną, jest cała masa przedsiębiorców którzy płacą podatek od nieruchomości do gminy, kasa gminna powinna pękać w szwach, tymczasem zadłużenie o którym mówił olszewski jest zatrważające. Pan burmistrz Jóźwiak przez lata się tylko uśmiechał nie działając konkretnie w temacie. Dość już jest kolesiostwa w gminie. Jak to jest możliwe, że sołtys Łukęcina Antoni R. skazany wyrokiem sądowym nadal jest sołtysem ??!! Jak tym ludziom nie wstyd, jak mogą spojrzeć sobie w oczy tak ludzi robiąc w balona. W Łukęcinie podziałało się kilka lat temu co nie co od tamtego czasu tylko pod siebie. Człowiek z namaszczenia Jóźwiaka. Dziękuję do kopania rowów.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 17:30:46] • [IP: 85.72.230.**]

Jóźwiak zadłużył gminę i udaje że wszystko jest ok, robiąc dobrą minę i kupując nowe fury dla dla swoich i obsadzając stanowiska swoimi. Czas na dobrą zmianę.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 16:47:07] • [IP: 83.21.59.***]

KWASZONY ŁOSOŚ

Gość • Czwartek [11.10.2018, 16:45:26] • [IP: 83.21.59.***]

Dajcie mi miasto a ja tam wystartuję!! CZŁOWIEKU NIECO SZACUNKU DLA SIEBIE!!

Gość • Czwartek [11.10.2018, 16:40:55] • [IP: 188.146.68.**]

Postawił na nogi ?? KOGO? GDZIE?Chyba niepełnosprawną w uzdrowisku Tak Ją wk...Ł że sama wstała.Gonić, gonić niech na nowogrodzkiej stawiają na nogi tam podobno ma ktoś poblemy z kolanami.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 16:35:38] • [IP: 188.146.68.**]

Pakuj się JOLA !!

Była p. • Czwartek [11.10.2018, 15:34:54] • [IP: 37.248.157.*]

Olszewski z uzdrowiska w Kamieniu został odwołany w trybie natychmiastowym??

Gość • Czwartek [11.10.2018, 14:49:16] • [IP: 77.253.4.**]

Dziwnowianin • Czwartek [11.10.2018, 09:35:09] • [IP: 31.0.45.***] wytłumacz mi Dziwnowianinie na czym polega to, że Dziwnów jest na kolanach?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 14:19:17] • [IP: 37.47.132.**]

ALE Jozwiak się wystraszył

Gość • Czwartek [11.10.2018, 13:49:30] • [IP: 83.21.57.***]

Niech zajmuje się swoim miastem i tam miesza a nie straszy konkurencja dla obecnego burmistrza i to jeszcze w Kamieniu nie w Dziwnowie

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:37:51] • [IP: 188.146.192.**]

Po co nam obcy. Mamy swojego, który zna nasze bolączki i niech tak zostanie. Było zostać w swoim mieście, a nie pchać do nas.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:21:34] • [IP: 31.0.23.**]

Olszewski to może co najwyżej zaprosić Jóźwiaka do debaty, wezwać to on może sanitariuszy z domu spokojnej starości żeby zmienili mu pampersa.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:20:48] • [IP: 83.23.185.**]

Panu Markowi O. z PiS-u już podziękujemy. Niech gdzie indziej uszczęśliwia ludzi. Pa, pa.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:18:19] • [IP: 5.173.216.**]

Olszewski był prezesem uzdrowiska w Kamieniu Pom. - miejsca długo nie zagrzał. Olszewski pełnił obowiązki Burmistrza Trzebiatowa - miejsca długo nie zagrzał. Czy mam wymieniać dalej?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:47:10] • [IP: 89.174.73.**]

faktycznie, jeśli tam było tak doskonale, to po co pchacie tego kandydata nam?niech dalej rozwija tamto miasto, a nasze zostawi w spokoju

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:12:10] • [IP: 188.146.69.***]

Kandydat na Burmistrza w Dziwnowie niech zorganizuje spotkanie przedwyborcze w Dziwnowie. Co za nieporozumienie.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:07:05] • [IP: 83.11.87.**]

Dojna zmiana to ciemnogród i bagno.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:05:59] • [IP: 37.47.132.**]

Tak naprawde to Homik jest najbardziej niezależnym kandydatem w odróżnieniu od innych pomimo tego, że startuje z list pis. Ale to dla wtajemniczonych. Otwarty na młodych - kadra w banku to sami młodzi. Nie gra roli jest sobą.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:05:31] • [IP: 188.146.70.***]

W Dziwnowie jest bardzo dobrze, chyba to widać na każdym kroku. Potrzeba PIS-u żeby to spieprzyć ??

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wzdłuż województw północnych w piątek od samego rana spodziewane są oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■