POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [14.09.2018, 18:29:57] • Wolin

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie.

Zdarzenie zrelacjonował dziennikarz, będący na miejscu zdarzenia – Andrzej Ryfczyński.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

- Było kwadrans po 14-tej, kiedy to na prostym odcinku ulicy Słowiańskiej kierowca bardzo szybkim motocyklem rozwinął szaleńczą prędkość niedaleko ulicy Parkowej. Właśnie tam mieszkaniec Kamienia Pomorskiego miał zamiar kupić silnik i włączył kierunkowskaz skrętu w lewo.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

Jechał bardzo wolno. Szukał adresu. Szalony kierowca motocykla pewnie na liczniku miał trzycyfrową liczbę. Zorientował się, że nie może wyprzedzić samochód który jechał w tym samym kierunku. Motocyklista zaczął hamować około 30 metrów od samochodu.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

Niestety prędkość była zawrotna i nie zdołał wyhamować. Motocykl uderzył w lewy bok na wysokości zawiasów drzwi i przedniego koła. Uszkodził mechanizmy zawieszenia koła i bok samochodu. Uderzenie było tak silne, że samochód zamiast wjechać w zjazd posesji zatrzymał się na drzewie.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

Starszy pan wyszedł z auta o własnych siłach bez obrażeń, natomiast motocyklista ufundował sobie lot helikopterem do szpitala na Unii Lubelskiej w Szczecinie z obrażeniami wielonarządowymi. Później kierowca osobówki powiedział, że gdyby motocykl uderzył centralnie w drzwi, gdzie ja siedziałem, to pewnie rozpruł by samochód na pół, a ja bym z Panem teraz nie rozmawiał.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Darek • Czwartek [20.09.2018, 23:05:38] • [IP: 37.47.5.***]

Na cymbałkach to ci moge na ryju zagrać

Krzysztof J. • Czwartek [20.09.2018, 08:41:25] • [IP: 83.11.227.**]

więcej sprzętu niż talentu! klasyczny cymbał na motorze!

Darek • Środa [19.09.2018, 21:24:42] • [IP: 37.47.5.***]

jakí skonczony typ! jpr... przedstaw się

Gość • Środa [19.09.2018, 17:03:22] • [IP: 83.23.170.***]

rozpierd..ć to ty sobie możesz tylko łeb na hulajnodze

Gość • Środa [19.09.2018, 15:16:22] • [IP: 37.47.5.***]

chciałbyś taki motor bardzo duża kasy kosztuje nie stac cie

Gość • Środa [19.09.2018, 11:16:05] • [IP: 31.179.206.*]

A motor taki fajny był. Szkoda tylko że pierdoła i debil był za kierownicą.

Darek • Wtorek [18.09.2018, 14:13:46] • [IP: 37.47.5.***]

co frajerzy tacy cwani zobaczym jak wyzdrowieje to was roz... a po zatym to hu.. wiecie ty starym sie powinno sie zabierac prawo jazdy !

Gość • Wtorek [18.09.2018, 10:59:03] • [IP: 79.187.148.***]

Bardzo dobrze, tak to jest jak się nie myśli. Nie że fajnie, ale nie narzekam na wypadek :D

Gość • Wtorek [18.09.2018, 09:25:06] • [IP: 188.146.163.**]

Uderz w stół, nożyce się odezwą. Co tu komentować, zdjęcia mówią za siebie. Tak zachowują się ludzie niepoczytalni. Powinno się odbierać takim osobnikom prawa jazdy na okres, kiedy dojrzeją. Kamikadze, to łagodne określenie tego motocyklisty. O mały włos nie zabił kierowcę samochodu, gdyby uderzył 40 centymetrów bliżej, centralnie w drzwi. Jeżeli nie odbierze się prawa jazdy, to ci co odpowiadają za praworządność będą mieli na sumieniu ofiary tego piata.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 21:29:53] • [IP: 37.47.39.***]

Od jego dzieci to wara! Zajmijcie się sobą i swoimi problemami a nie kogoś jak szma.. jedziecie. Rozumiem że kaźdy ma swoje zdanie i może je wyrazić ale na Boga niech níe ktorzy z was mają trochę ogłady i jakiegos dobrego wychowania. Co do opísu tego reportażu to naprawde pozostawia wiele do życzenia" KAMIKADZE". Widzę że co poniektorzy naprawde są bez jakichkolwiek zahamowan i takie pierdolety piszą że naprawde chce mi się śmiać! Jednak Wolin potrafi he he ;) ale coź

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 09:12:52] • [IP: 31.1.221.**]

Moje dziecko bawilo sie kolo domu cale szczescie ze motocyklista nie zjechal nigdzie kolo nas kolo domu bo by nie daj Boze dziecko mi zabil.znalezli sobie trase do rozpedu od piekarni do zamego parku, zadnych progow zwalniajacych a nie wspomne o kontroli pilicyjnej bo to graniczy z cudem, chlopak nie myslal jak 90%motocyklistow, szkoda go bo widzialam jego bol ale zanim sie wsiadzie pomysl 3razy zwlaszcza jak ma sie dzieci

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:16:47] • [IP: 79.187.148.***]

dobrze tak bezmózgowi ! dobree niech dalej tak jezdzi i więcej takich wypadków jemu ! życzę niepowodzenia

Pazdzioch • Niedziela [16.09.2018, 06:30:15] • [IP: 83.23.255.***]

Wina motocyklisty ale jak ktoś rodzi się przyglupem..

Gość • Niedziela [16.09.2018, 06:10:43] • [IP: 37.47.128.***]

no czoz kometowac niema co szkoda alta i motora i tego starszego czlowieka bo tralma zostanie.

Gość • Sobota [15.09.2018, 21:45:42] • [IP: 5.60.130.***]

A mnie wcale go nie zal, ojciec dwojga dzieci i bawi sie jak malolat szkoda tylko dzieci ze maja stuknietego tatusia a tatus moze teraz vedzie mial nauczke i zwolni

Gość • Sobota [15.09.2018, 21:16:26] • [IP: 178.235.177.***]

Kolejny cymbał na drodze.Przypomnę przysłowie:" Kto szybko jeździ, tego potem wolno niosą".!

Gość • Sobota [15.09.2018, 17:29:02] • [IP: 83.23.192.***]

Wariat bez tablic jeździ po wolinie

"Ćpun z pod parku" • Sobota [15.09.2018, 17:15:34] • [IP: 94.254.234.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [15.09.2018, 16:51:21] • [IP: 83.11.232.***]

Zamiast patrz w lusterka, wy patrzcie na licznik.

Gość • Sobota [15.09.2018, 13:06:29] • [IP: 188.146.65.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [15.09.2018, 12:59:50] • [IP: 188.147.39.***]

Można patrzeć w lusterka, ale gdy ktoś co najmniej dwukrotnie przekracza dozwoloną prędkość, to zwyczajnie się go nie widzi podejmując decyzję o skręcaniu. Zamiast" apelować" do kierowców o patrzenie w lusterka, proponuję apel do piratów drogowych, na motocyklach i nie tylko, by przestrzegali przepisów i myśleli trochę o innych. Nie są panami dróg, nie mają innych praw niż pozostali uczestnicy i nie mają prawa żądać od innych, by inni się do ich ryzykownej jazdy dostosowali. Tu komuś zabrakło wyobraźni, a droga publiczna to nie tor wyścigowy. Niedawno policja zatrzymała kierowcę auta, który jechał w mieście ok.115 km na godzinę. Jakie szanse ma zobaczyć takie auto ktoś, kto wyjeżdża z bocznej uliczki, albo ktoś na pasach ?

Gość • Sobota [15.09.2018, 12:04:18] • [IP: 83.168.84.**]

czy to nie ten co po wariacku po Kamieniu szalał ?

Gumiś • Sobota [15.09.2018, 11:51:56] • [IP: 31.0.66.***]

Patrzcie w lusterka frajerzy w puszkach

Gość • Sobota [15.09.2018, 11:43:12] • [IP: 78.50.243.***]

On ma dwoje dzieci i taki głupi.

Gość • Sobota [15.09.2018, 11:28:25] • [IP: 31.0.120.**]