POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [16.09.2018, 16:50:06] • Kamień Pomorski

Brak rzetelnej informacji na dworcu PKS w Kamieniu Pomorskim

Brak rzetelnej informacji na dworcu PKS w Kamieniu Pomorskim

fot. Czytelnik

Otrzymaliśmy list naszej Czytelniczki, opisującej zdarzenie z dnia 12. września bieżącego roku w godzinach rannych, z nadzieją, że ktoś z kamieńskiego PKS-u najzwyczajniej ją przeprosi.

„Witam, chciałabym poruszyć problem z komunikacją PKS Kamień Pomorski. Dzisiaj (12. września br.) rano chciałam pojechać z dzieckiem do Wolina, do lekarza, autobusem o 8:50 z Dziwnowa. Autobus się spóźniał, więc zadzwoniłam na PKS z zapytaniem czy dzisiaj ten autobus jedzie i zostałam poinformowana, że oczywiście, że jedzie. Czekałam jeszcze parę minut aż w końcu ponownie zadzwoniłam na PKS zapytać co z tym autobusem, to Pani mnie poinformowała, że dzisiaj jest odwołany, ja się pytam dlaczego parę minut wcześniej zostałam poinformowana, że jedzie, a Pani na to, że nikt tak nie informował, ja na to, że jak nikt skoro ja dzwoniłam wcześniej i powiedziano, że jedzie, mam aplikację nagrywającą rozmowy więc mam dowód tego, że tak informują pasażerów. To już nie pierwszy raz, gdy człowiek stoi na przystanku i czeka na autobus a PKS sobie odwołuje kurs. Lepiej by było zlikwidować te połączenia, to by człowiek wiedział, że nie ma co liczyć na komunikację. Nie dziwie się, że PKS upada i coraz mniej ludzi korzysta z autobusów jak tak traktują ludzi.”

No, cóż jak widać na powyższym przykładzie, PKS jest firmą niereformowalną, lata całe trwa problem: pojedzie czy nie pojedzie. Dawniej chociaż przez megafon informowano, o opóźnieniach autobusów.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 17:36:00] • [IP: 83.21.56.***]

Masakra ten PKS

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 15:28:11] • [IP: 94.254.137.***]

Masakra z tym PKS-em kierowcy narzekają że nie ma chętnych do korzystania z komunikacji, że się nie opłaca ale jak ludzie mają korzystać z komunikacji jeśli tak traktują pasażerów i dziwić się że tyle osób jeździ busami tam przynajmniej traktują poważnie swoich pasażerów trzymają się rozkładów jazdy

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 13:56:31] • [IP: 5.172.232.*]

W piątek był odwołany ostatni kurs z kamienia do golczewa. Żadnej informacji, nikt z osób odpowiedzialnych za to osób nie odbierał telefonu... Jak żyć?

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 01:30:20] • [IP: 185.135.2.**]

A co może się zmienić ? Najniższa stawka to 13, 70 a kierowcy PKS mają 10zl w tej chwili większość to emeryci nie może być inaczej skoro kierownik przewozów przyjeżdża ze Szczecina dwa razy w tygodniu a księgowa z Koszalina a jeżeli chodzi o sprawy prywatyzacji to już dawno powinno wkroczyć CBA

Gość • Niedziela [16.09.2018, 23:34:35] • [IP: 83.23.171.***]

Skandal z kamieńskim PKS nadal trwa. Ceny wysokie, rejon dworca to czasy z ubiegłego wieku, stan autobusów fatalny w większości, rozkłady jazdy tragiczne (do wielu wsi nie ma połączeń z Kamienia). Dlaczego ta nierentowna firma tak żle funkcjonuje od lat kiedy inne PKS kwitną? Np. gryficki. Wszyscy w Kamieniu wiedzą(:

Gość • Niedziela [16.09.2018, 22:33:06] • [IP: 107.178.194.**]

Taksówkarz ze Szczecina niech się tym zajmie. Hi, Hi, Hi

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:26:16] • [IP: 95.48.255.***]

To normale w PKS z Kamienia Pom ciągle to się powtarza a ceny mają najdroższe porównując inne miasta i nikt nie reaguje nie ma kto zająć się komunikacją w tym małym mieście.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 18:47:16] • [IP: 89.221.210.***]

Może CBA się zajmie akcjami pracowników PKS Kamień Pomorski. Nadszedł już czas.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 18:26:10] • [IP: 95.160.159.**]

zlikwidowac PKS

Gość • Niedziela [16.09.2018, 17:55:39] • [IP: 83.144.96.**]

Panie Marcinie, może Pan coś poradzi?

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■