POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [16.09.2018, 09:03:07] • Świerzno

Świerzno: Z funduszu remontowego wspólnoty wyremontowali drogę

Świerzno: Z funduszu remontowego wspólnoty wyremontowali drogę

fot. ikamien.pl

Mieszkańcy wspólnoty bloków osiedla leśnego w Świerznie, przeznaczyli środki finansowe z funduszu remontowego na naprawę dróg wewnątrz wspólnoty.

Na zlecenie zarządcy wspólnoty Danuty Omelańskiej z Kamienia Pomorskiego, wykonano naprawy cząstkowe polegające na wypełnieniu ubytków emulsją i grysem.

Właściciele Wspólnoty Mieszkaniowej zdecydowali się przeznaczyć część własnych środków finansowych na naprawę drogi wewnętrznej, która była już mocno wyeksploatowana. Duże dziury uniemożliwiały swobodny dojazd do mieszkań. Ze względu na ograniczony budżet nie było możliwości wykonania nowej nawierzchni.

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Niedziela [16.09.2018, 16:46:49]

komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Czwartek [20.09.2018, 23:01:36] • [IP: 188.147.39.**]

A dlaczego drogę remontuje wspólnota? Bo na osiedlu nie mieszka żaden Radny -Niezaradny! Gdyby którekolwiek z Nich mieszkało na osiedlu droga byłaby nowa...

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 20:37:58] • [IP: 83.21.60.***]

''Z pustego i Salomon nie naleje''.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 16:48:21] • [IP: 31.1.67.***]

Jest to droga wewnątrz osiedlowa i należy do wspólnot tzw. osiedla leśnego- czyli inaczej mówiąc jest to droga prywatna i należy do właścicieli mieszkań w tych blokach, więc Gmina nic do niej nie ma. A jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie. Bo Gmina też nic nie ma do mojego dziurawego dojazdu pod garaż na mojej prywatnej posesji a też by się przydało go wyremontować (oczywiście podaję to jako lekko żartobliwy przykład aby rozjaśnić sytuację). Ktoś poniżej napisał, że fundusz remontowy wydaje się na remont budynków i innego wydatkowania zabrania prawo, takie stwierdzenie to totalna bzdura fundusz remontowy jest własnością prywatną wspólnot i one decydują czy będą np. ocieplać blok, czy remontować należącą do nich drogę dojazdową.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 12:07:42] • [IP: 178.235.177.**]

Oj bieda bieda.Droga wygląda jak portki nędzarza: łata na łacie.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 06:13:13] • [IP: 83.23.194.***]

Proponuję, aby gmina dokończyła naprawę, wykładając kostką brukową drogę i chodniki.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 23:36:34] • [IP: 83.23.171.***]

To chyba droga gminna? Czy spółdzielni?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:35:37] • [IP: 83.23.194.***]

A niby kto powinien naprawić tą drogę?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:02:20] • [IP: 95.160.156.***]

Fundusz remontowy przeznacza się na remonty istotnych elementów budynku, a nie na drogi ! Prawo tego zabrania.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:48:39] • [IP: 83.23.194.***]

Efekt jest wystarczający jak na stan ogólny drogi tyle lat były dziury to nikt nie pisał" krytykanci " wyluzujcie

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:36:18] • [IP: 83.21.58.***]

Wszyscy tylko krytykować potraficie bo to najłatwiej. Tyle lat były dziury to nikt nie widział.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 13:28:26] • [IP: 46.134.186.***]

Piękna

Gość • Niedziela [16.09.2018, 13:07:05] • [IP: 83.21.48.***]

Wstyd, zmarnowane pieniądze. Ktoś tu musi beknąć.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 11:08:31] • [IP: 37.47.128.***]

No nie ma co efekt wykonanej pracy powala gdyby tak jeszcze trochę. ...

Mania • Niedziela [16.09.2018, 09:51:01] • [IP: 31.1.249.**]

Z TEGO CO WIDAĆ NA ZDJĘCIU TO JAKOŚĆ WYKONANIA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA.

as • Niedziela [16.09.2018, 09:34:16] • [IP: 37.8.231.***]

takie łatanie nic nie da po zimie wszystko wyleci i pieniądze pójdą w błoto

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■