POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [16.09.2018, 09:03:07] • Świerzno

Świerzno: Z funduszu remontowego wspólnoty wyremontowali drogę

Świerzno: Z funduszu remontowego wspólnoty wyremontowali drogę

fot. ikamien.pl

Mieszkańcy wspólnoty bloków osiedla leśnego w Świerznie, przeznaczyli środki finansowe z funduszu remontowego na naprawę dróg wewnątrz wspólnoty.

Na zlecenie zarządcy wspólnoty Danuty Omelańskiej z Kamienia Pomorskiego, wykonano naprawy cząstkowe polegające na wypełnieniu ubytków emulsją i grysem.

Właściciele Wspólnoty Mieszkaniowej zdecydowali się przeznaczyć część własnych środków finansowych na naprawę drogi wewnętrznej, która była już mocno wyeksploatowana. Duże dziury uniemożliwiały swobodny dojazd do mieszkań. Ze względu na ograniczony budżet nie było możliwości wykonania nowej nawierzchni.

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Niedziela [16.09.2018, 16:46:49]

komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Czwartek [20.09.2018, 23:01:36] • [IP: 188.147.39.**]

A dlaczego drogę remontuje wspólnota? Bo na osiedlu nie mieszka żaden Radny -Niezaradny! Gdyby którekolwiek z Nich mieszkało na osiedlu droga byłaby nowa...

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 20:37:58] • [IP: 83.21.60.***]

''Z pustego i Salomon nie naleje''.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 16:48:21] • [IP: 31.1.67.***]

Jest to droga wewnątrz osiedlowa i należy do wspólnot tzw. osiedla leśnego- czyli inaczej mówiąc jest to droga prywatna i należy do właścicieli mieszkań w tych blokach, więc Gmina nic do niej nie ma. A jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie. Bo Gmina też nic nie ma do mojego dziurawego dojazdu pod garaż na mojej prywatnej posesji a też by się przydało go wyremontować (oczywiście podaję to jako lekko żartobliwy przykład aby rozjaśnić sytuację). Ktoś poniżej napisał, że fundusz remontowy wydaje się na remont budynków i innego wydatkowania zabrania prawo, takie stwierdzenie to totalna bzdura fundusz remontowy jest własnością prywatną wspólnot i one decydują czy będą np. ocieplać blok, czy remontować należącą do nich drogę dojazdową.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 12:07:42] • [IP: 178.235.177.**]

Oj bieda bieda.Droga wygląda jak portki nędzarza: łata na łacie.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 06:13:13] • [IP: 83.23.194.***]

Proponuję, aby gmina dokończyła naprawę, wykładając kostką brukową drogę i chodniki.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 23:36:34] • [IP: 83.23.171.***]

To chyba droga gminna? Czy spółdzielni?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:35:37] • [IP: 83.23.194.***]

A niby kto powinien naprawić tą drogę?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:02:20] • [IP: 95.160.156.***]

Fundusz remontowy przeznacza się na remonty istotnych elementów budynku, a nie na drogi ! Prawo tego zabrania.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:48:39] • [IP: 83.23.194.***]

Efekt jest wystarczający jak na stan ogólny drogi tyle lat były dziury to nikt nie pisał" krytykanci " wyluzujcie

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:36:18] • [IP: 83.21.58.***]

Wszyscy tylko krytykować potraficie bo to najłatwiej. Tyle lat były dziury to nikt nie widział.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 13:28:26] • [IP: 46.134.186.***]

Piękna

Gość • Niedziela [16.09.2018, 13:07:05] • [IP: 83.21.48.***]

Wstyd, zmarnowane pieniądze. Ktoś tu musi beknąć.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 11:08:31] • [IP: 37.47.128.***]

No nie ma co efekt wykonanej pracy powala gdyby tak jeszcze trochę. ...

Mania • Niedziela [16.09.2018, 09:51:01] • [IP: 31.1.249.**]

Z TEGO CO WIDAĆ NA ZDJĘCIU TO JAKOŚĆ WYKONANIA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA.

as • Niedziela [16.09.2018, 09:34:16] • [IP: 37.8.231.***]

takie łatanie nic nie da po zimie wszystko wyleci i pieniądze pójdą w błoto

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W rejonach północnych od rana będzie rozwijać się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-90 km/h, lokalnie 95 km/h.■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■