POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [16.09.2018, 09:03:07] • Świerzno

Świerzno: Z funduszu remontowego wspólnoty wyremontowali drogę

Świerzno: Z funduszu remontowego wspólnoty wyremontowali drogę

fot. ikamien.pl

Mieszkańcy wspólnoty bloków osiedla leśnego w Świerznie, przeznaczyli środki finansowe z funduszu remontowego na naprawę dróg wewnątrz wspólnoty.

Na zlecenie zarządcy wspólnoty Danuty Omelańskiej z Kamienia Pomorskiego, wykonano naprawy cząstkowe polegające na wypełnieniu ubytków emulsją i grysem.

Właściciele Wspólnoty Mieszkaniowej zdecydowali się przeznaczyć część własnych środków finansowych na naprawę drogi wewnętrznej, która była już mocno wyeksploatowana. Duże dziury uniemożliwiały swobodny dojazd do mieszkań. Ze względu na ograniczony budżet nie było możliwości wykonania nowej nawierzchni.

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Niedziela [16.09.2018, 16:46:49]

komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Czwartek [20.09.2018, 23:01:36] • [IP: 188.147.39.**]

A dlaczego drogę remontuje wspólnota? Bo na osiedlu nie mieszka żaden Radny -Niezaradny! Gdyby którekolwiek z Nich mieszkało na osiedlu droga byłaby nowa...

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 20:37:58] • [IP: 83.21.60.***]

''Z pustego i Salomon nie naleje''.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 16:48:21] • [IP: 31.1.67.***]

Jest to droga wewnątrz osiedlowa i należy do wspólnot tzw. osiedla leśnego- czyli inaczej mówiąc jest to droga prywatna i należy do właścicieli mieszkań w tych blokach, więc Gmina nic do niej nie ma. A jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie. Bo Gmina też nic nie ma do mojego dziurawego dojazdu pod garaż na mojej prywatnej posesji a też by się przydało go wyremontować (oczywiście podaję to jako lekko żartobliwy przykład aby rozjaśnić sytuację). Ktoś poniżej napisał, że fundusz remontowy wydaje się na remont budynków i innego wydatkowania zabrania prawo, takie stwierdzenie to totalna bzdura fundusz remontowy jest własnością prywatną wspólnot i one decydują czy będą np. ocieplać blok, czy remontować należącą do nich drogę dojazdową.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 12:07:42] • [IP: 178.235.177.**]

Oj bieda bieda.Droga wygląda jak portki nędzarza: łata na łacie.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 06:13:13] • [IP: 83.23.194.***]

Proponuję, aby gmina dokończyła naprawę, wykładając kostką brukową drogę i chodniki.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 23:36:34] • [IP: 83.23.171.***]

To chyba droga gminna? Czy spółdzielni?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:35:37] • [IP: 83.23.194.***]

A niby kto powinien naprawić tą drogę?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:02:20] • [IP: 95.160.156.***]

Fundusz remontowy przeznacza się na remonty istotnych elementów budynku, a nie na drogi ! Prawo tego zabrania.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:48:39] • [IP: 83.23.194.***]

Efekt jest wystarczający jak na stan ogólny drogi tyle lat były dziury to nikt nie pisał" krytykanci " wyluzujcie

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:36:18] • [IP: 83.21.58.***]

Wszyscy tylko krytykować potraficie bo to najłatwiej. Tyle lat były dziury to nikt nie widział.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 13:28:26] • [IP: 46.134.186.***]

Piękna

Gość • Niedziela [16.09.2018, 13:07:05] • [IP: 83.21.48.***]

Wstyd, zmarnowane pieniądze. Ktoś tu musi beknąć.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 11:08:31] • [IP: 37.47.128.***]

No nie ma co efekt wykonanej pracy powala gdyby tak jeszcze trochę. ...

Mania • Niedziela [16.09.2018, 09:51:01] • [IP: 31.1.249.**]

Z TEGO CO WIDAĆ NA ZDJĘCIU TO JAKOŚĆ WYKONANIA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA.

as • Niedziela [16.09.2018, 09:34:16] • [IP: 37.8.231.***]

takie łatanie nic nie da po zimie wszystko wyleci i pieniądze pójdą w błoto

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■