POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [16.09.2018, 20:26:04] • Powiat Kamieński

Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety?

Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety?

fot. ikamien.pl

Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego.

- Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:39:46] • [IP: 37.7.86.***]

Oby kiedyś ktoś tym złodziejom zrobił kilka razy gorzej. Oducza się może wtedy świnie. A notariusz to powinien już gnić w pudle jebany w dupę za takie coś razem z ta a’la rodzinka.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:36:48] • [IP: 37.7.86.***]

Do piachu z * Jak tak można? Karma wraca, oby do nich wróciła podwójnie!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 07:05:58] • [IP: 5.172.236.**]

Nie wzięli pod uwagę fakt że pobyt w domu opieki kosztuje, napewno emerytura była za niska i sprzedaż mieszkania mogło to rozwiązać.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 21:39:56] • [IP: 37.248.212.***]

Będą kupić grabić aż w końcu padną na swój piracki pysk

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 20:21:13] • [IP: 94.254.143.**]

Rodzina oddała Staruszke do domu starców okradli i staruszka nie ma nic taka okrutna rodzina brak szacunku najlepiej się pozbyć co za ludzie na tym świecie bez bozni

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 18:54:44] • [IP: 95.160.156.***]

Do pierdla notariusza.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 18:48:10] • [IP: 94.254.233.**]

A co na to dyrekcja Domu ?

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 18:32:39] • [IP: 83.21.57.**]

chciwosc ludzka nie zna granic a szczególnie rodziny a wez się do roboty zarób i odłóz tyle pieniędzy to będziesz wiedział jak to cięzko jest, najgorsze chciwe i zazdrosni to są z rodziny.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 17:57:34] • [IP: 62.69.251.***]

Ciekawe jak szwindel ujrzał światło dzienne?

fororak 🐲 • Poniedziałek [17.09.2018, 16:22:02] • [IP: 77.111.245.**]

No wiecie co? Takie rzeczy dzieją się w Kraju Katolickim-pełnym miłosierdzia bożego do drugiego człowieka...I co na to wszystko powie teraz biskup Terlikowski?...amen