POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [12.09.2018, 16:19:54] • Powiat Kamieński

Piknik rodzinny z policjantami

Piknik rodzinny z policjantami

fot. Policja

Kamieńscy policjanci wzięli udział w festynie rodzinnym w Niemicy. Było wiele uśmiechów, radości, zabawy, a także nauki. Najmłodsi uczestniczyli w prowadzonych przez funkcjonariuszy konkursach. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody.

W niedzielę (9 września 2018 r.), policjanci spotkali się z mieszkańcami Niemicy na pikniku rodzinnym.

Dzieci miały okazję wziąć udział w specjalnie dla nich zorganizowanych konkursach: plastycznym i wiedzy o znakach drogowych, a także porozmawiać ze stróżami prawa na temat ich pracy.

Jednak największe emocje wywołało przybycie czworonożnego psiego funkcjonariusza o imieniu Szaman. Każdy chętny mógł się przywitać z Szamanem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie.

Korzystając z okazji, policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim rozmawiali z dziećmi między innymi o:

- podstawowych zasadach bezpieczeństwa;
- zasadach ruchu drogowego;
- używaniu odblasków.

Piknik rodzinny z policjantami

fot. Policja

Ze starszymi uczestnikami festynu rozmawiano na takie tematy, jak:

- zasady działania aplikacji mobilnej „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”;
- program „Dzielnicowy bliżej nas”;
- promocja zawodu policjanta i służby w Policji.

sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [12.09.2018, 20:09:20] • [IP: 89.221.210.***]

Rysiek znowu ty. Nie ma już wyższego policjanta ?

Gość • Środa [12.09.2018, 18:58:35] • [IP: 31.0.35.***]

Ale widać było również OSP Kozielice. Ich auto to też ma chyba że 40lat i wymaga zmiany.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■