POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [12.09.2018, 16:19:54] • Powiat Kamieński

Piknik rodzinny z policjantami

Piknik rodzinny z policjantami

fot. Policja

Kamieńscy policjanci wzięli udział w festynie rodzinnym w Niemicy. Było wiele uśmiechów, radości, zabawy, a także nauki. Najmłodsi uczestniczyli w prowadzonych przez funkcjonariuszy konkursach. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody.

W niedzielę (9 września 2018 r.), policjanci spotkali się z mieszkańcami Niemicy na pikniku rodzinnym.

Dzieci miały okazję wziąć udział w specjalnie dla nich zorganizowanych konkursach: plastycznym i wiedzy o znakach drogowych, a także porozmawiać ze stróżami prawa na temat ich pracy.

Jednak największe emocje wywołało przybycie czworonożnego psiego funkcjonariusza o imieniu Szaman. Każdy chętny mógł się przywitać z Szamanem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie.

Korzystając z okazji, policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim rozmawiali z dziećmi między innymi o:

- podstawowych zasadach bezpieczeństwa;
- zasadach ruchu drogowego;
- używaniu odblasków.

Piknik rodzinny z policjantami

fot. Policja

Ze starszymi uczestnikami festynu rozmawiano na takie tematy, jak:

- zasady działania aplikacji mobilnej „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”;
- program „Dzielnicowy bliżej nas”;
- promocja zawodu policjanta i służby w Policji.

sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [12.09.2018, 20:09:20] • [IP: 89.221.210.***]

Rysiek znowu ty. Nie ma już wyższego policjanta ?

Gość • Środa [12.09.2018, 18:58:35] • [IP: 31.0.35.***]

Ale widać było również OSP Kozielice. Ich auto to też ma chyba że 40lat i wymaga zmiany.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Imprezowy kurczak hitem tego lata. Tańczy, śpiewa, bawi - to nowa maskotka tegorocznych wakacji. Jego pełna nazwa brzmi: Kurczak Imprezowy Happy Man, co doskonale oddaje typ rozrywki, jakiej możemy się spodziewać dając się ponieść "kurczakowym" rytmom ■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■