POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [13.09.2018, 21:40:59] • Powiat Kamieński

Kamieńska drogówka walczy z piratami! Trzy osoby straciły prawo jazdy, w tym rekordzista jadący w mieście 115km/h!

Kamieńska drogówka walczy z piratami! Trzy osoby straciły prawo jazdy, w tym rekordzista jadący w mieście 115km/h!

Autor: narozhnii( fot. Fotolia.com )

W ciągu minionych dni policjanci kamieńskiej „drogówki” zatrzymali 3 kierujących, którzy najwyraźniej zapomnieli, że w obszarze zabudowanym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Na kierowców nałożono mandaty karne w wysokości po 400 zł każdy oraz 10 pkt.

braku tolerancji dla „piratów drogowych” przekonali się: 64-letni mieszkaniec Szczecina, 30-letni mieszkaniec Świnoujścia oraz 34-letnia mieszkanka powiatu kamieńskiego. Funkcjonariusze prowadzili pomiar w Troszynie, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Zatrzymani kierujący przekroczyli dopuszczalną prędkość odpowiednio o:

65 km/h (daje to wynik 115 km/h);

58 km/h (daje to wynik 108 km/h);

55 km/h (daje to wynik 105 km/h).

Stracili oni uprawnienia do kierowania na najbliższe trzy miesiące. Ponadto, otrzymali mandaty karne w wysokości po 400 zł każdy oraz 10 pkt.

Pamiętajmy, że każdy, kto nie stosuje się do ograniczenia prędkości, stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia swojego i innych ludzi.

Policjanci apelują o dostosowanie własnych umiejętności oraz prędkości do panujących warunków atmosferycznych i o stosowanie się do przepisów.

sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 20:04:50] • [IP: 188.103.187.***]

Niech łapią tych głupków na motorach, którzy jeżdżą na jednym kółku. Jak głupek ruszy z ronda co go słychać aż w Wrzosowie !

Gość • Niedziela [16.09.2018, 01:33:40] • [IP: 83.11.142.***]

Brawo policja Łapcie i niech się nauczą przepisów że w terenie zabudowanym dozwolona prędkość od 23:00 do 6:00 jest 60km/h, a 6:00 do 23:00 50km/h niszczyć piratów drogowych. Ja kiedy zrobiłem prawo jazdy zawsze się boję szybkiej jazdy i zawsze bęę jeźdzzić tak jak mnie udzono na kuśie gdyż nigdy nie miałem pojazdu jak poszedłem na kurs prawa jazdy k B

Policja kradnie • Piątek [14.09.2018, 20:39:00] • [IP: 178.232.108.**]

Gość • Piątek [14.09.2018, 10:25:34], wystarczy, że dokonując pomiaru przejedzie suszarą, od szyby do grilla, nagle prędkość pojazdu skoczy diametralnie, przyjmując że zrobi to w czasie 0, 1 sekundy przy masce długości 1m, to pomiar prędkości zostanie zwiększony o 10m/s czyli 36km/h. Proste?

Sławomir • Piątek [14.09.2018, 18:42:27] • [IP: 88.130.52.***]

Wystarczy przeczytać tytuł artykułu ale chyba Ciebie to przerosło.Pozdrawiam.

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:19:20] • [IP: 176.221.110.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:08:21] • [IP: 83.16.227.**]

A może by tak na Szczecińskiej i Wolińskiej szczególnie wieczorową porą. ż strach isć brzegiem chodnika a jak zakręt albo wjazd to lepiej się schować.

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:44:35] • [IP: 46.134.186.***]

Gumiś pajacu pewnie masz tylko rowerek który nawet nie jest twój

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:39:54] • [IP: 77.253.142.**]

A gdzie wyniki" walki" z nagminnie używającymi tel. komórkowych podczas jazdy, z zastawiającymi pojazdami całe chodniki, z jadącymi ulicą jednokierunkową pod prąd, itd.? Nie sztuka przyczaić się na mało używanej drodze. Ale rozumiem. Wynik z zatrzymaniem prawa jazdy jest bardziej medialny.

Gość • Piątek [14.09.2018, 10:25:34] • [IP: 92.42.114.***]

To pewnie te który jeżdzi w patrolu z blondyną pomiędzy Troszynem a Recławiem Do moich 75km/h dorzucił 30km/h i wyszło 105km/h. Najciekawsze jest to jak to zrobi że miernik pokazywał 105km/h. Zapłaciłem - tak uwolniłem się od łobuza. Ale zostałem ograbiony i ta bezsilność Bo jak mam udowodnić że tylko o 3--5 km/h przekroczyłem prędkość. Tak wyglądają wyniki i walka z piratami w Kamieniu Pomorskim.

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:35:08] • [IP: 185.28.85.***]

Skoro już polują tzn. dostali podwyżki i nie potrzebują wsparcia od kierowców w walce o nie.😀😀😀

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:25:16] • [IP: 176.221.110.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:46:41] • [IP: 83.8.115.***]

Mykaj mykaj aż po.. ...są i zostaniesz kaleką i wtedy będziesz mykal...

Gumiś • Piątek [14.09.2018, 02:53:06] • [IP: 77.253.27.***]

a ja sobie mykam 200 i wiecej w moim wypasionym BMW i nikt mi nie podskoczy bo jestem dobry w tym co robie scigacz BMW wiekszosc z was moze tylko pomarzyc o takiej brawurze i takim sprzecie sie robi sie ma

Gość • Piątek [14.09.2018, 00:29:41] • [IP: 188.146.230.*]

ĆPUN W SABIE Z POD PARKU JEŹDZI BEZ UPRAWNIEŃ I W DODATKU NAĆPANY

Gość • Czwartek [13.09.2018, 23:18:19] • [IP: 31.0.67.**]

A na pirata w czerwonej mazdzie kiedy przyjdzie czas?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 23:15:52] • [IP: 46.76.4.***]

"Slawomir • Czwartek [13.09.2018, 22:03:55] • [IP: 31.0.46.***] Skoro Troszyn to miasto to pewnie Kamień Pomorski to aglomeracja." A gdzie jest tak napisane, że Troszyn to miasto? Chciałeś błysnąć ale coś ci się po..ebało. :)

Gość • Czwartek [13.09.2018, 22:54:47] • [IP: 94.254.231.**]

Jak dawniej.Troszyn zawsze byl miejscem polowan na kierowcow.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 22:06:09] • [IP: 94.254.237.**]

Nudziarze.

Slawomir • Czwartek [13.09.2018, 22:03:55] • [IP: 31.0.46.***]

Skoro Troszyn to miasto to pewnie Kamień Pomorski to aglomeracja.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uprzejmie zapraszamy na spotkanie z panem Joachimem Brudzińskim Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji w rządzie Mateusza Morawieckiego. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18. października 2018 roku o godz. 14.15 w „Wolińskim Dworku” w Wolinie ■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■