POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [12.08.2018, 20:26:07] • Dziwnów

Regaty Laser Europa Cup Poland w Dziwnowie

Regaty Laser Europa Cup Poland w Dziwnowie

fot. kam

Niedziela jest drugim dniem rozgrywanych na Bałtyku regat Laser Europa Cup Poland w Dziwnowie.

W sobotę, w pierwszym dniu regat wiał silny wiatr, zaś fale dochodziły do 2 metrów wysokości. - Wiatr był wyjątkowo silny a fala bardzo wysoka, niektórzy żeglarze wpadali na siebie. Ja jednak wolę jak fala jest mniejsza – mówił Maciej Jarosz startujący na Laserze Radial z nr 1.

Regaty Laser Europa Cup Poland w Dziwnowie

fot. kam

W klasie Laser 4.7 na pierwszym miejscu znajduje się Polak Przemysław Machowski; w klasie Laser Radial także Polak Łukasz Machowski a klasie Laser Standard reprezentant Ukrainy Valeriy Kudryashov.

Regaty Laser Europa Cup Poland w Dziwnowie

fot. kam

W regatach uczestniczy 106 zawodników z 10 krajów m.in. z Białorusi, Czech, Estonii, Holandii, Kanady, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Polski.

Polacy reprezentowali także inne kraje jak np. Henryk Łuczyński reprezentuje Kanadę.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■