POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [11.08.2018, 21:21:06] • Międzyzdroje

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Szara rzeczywistość przy Alei Gwiazd w Międzyzdrojach- wybuchł pożar pustostanu zajętego przez bezdomnych, być może na gościnnych występach.

Trzy jednostki straży pożarnej z Międzyzdrojów i Lubina wysłano po godzinie 13-tej w sobotę do pożaru pustostanu przy Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Jak się okazało, w niebrzydkim budynku bezdomni od dłuższego czasu goszczą się na całego.

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

W środku widać częściowo umeblowane pokoje i niesamowity bałagan. Pełno niedopałków i butelek po alkoholu i piwie. Jak było widać, pożar zaczął się od materaca i śmieci.

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Strażacy szybko ugasili pożar i nie dopuścili do pożaru całego budynku. Następnie wentylatorami przewietrzyli cały budynek. Najwięcej sensacji robili wczasowicze.

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Robili sobie zdjęcia i filmiki. Tuż dalej i bliżej od tego pożaru znajdują się ośrodki wczasowe, hotele i słynna aleja z odciskami dłoni polskich artystów. Pełno wczasowiczów i przejeżdżające luksusowe samochody, a co drugi z rejestracją zagraniczną.

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Ten fragment Alei Gwiazd chyba jest zapomniany, bo nawierzchnia tej alei ma nawierzchnię pamiętającą jeszcze czasy, których my już nie pamiętamy. Wszystko tam wygląda nieciekawie! Pewnie to miejsce obniża rangę Międzyzdrojów.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Wtorek [14.08.2018, 09:43:34] • [IP: 188.146.239.***]

Bezdomni to prywatne osoby. Ulica pożal się boże też prywatna. Przecież to bałagan urzędniczy. Aleja Gwiazd powinna być piękna, a nie z nawierzchnią pełnych dziur i nierówności. To burmistrz Dorosz i Radni Miasta za ten wizerunek tej wyjątkowej ulicy są odpowiedzialni.

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 21:23:09] • [IP: 83.23.187.***]

Zabytek musi umrzeć naturalnie?

Pazdzioch • Niedziela [12.08.2018, 20:18:49] • [IP: 83.23.255.***]

Pewnie ten homoseksualista Piotr P. Z wapnicy taki był napalony na Stefana

Gość niedzielny • Niedziela [12.08.2018, 19:05:18] • [IP: 83.11.78.***]

Przecież to prywatne... Brawa dla pana redaktora, za sprytne i umiejętne wplatanie politycznych wątków w relację ze zdarzenia...

Gość • Niedziela [12.08.2018, 17:08:35] • [IP: 83.23.245.**]

Mogla by gmina to wyremontować i przeznaczyć budynek jako komunalny dla ludzi którzy potrzebują lokalu, bo muwia że nie ma mieszkań komunalnych a tu proszę pustostany.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 13:45:04] • [IP: 188.146.33.**]

To chyba nie prawda, że na promenadzie jest tak jak widać na zdjęciach. Pewnie to fotomontaż. Jeżeli tak tam jest to...

Gość • Niedziela [12.08.2018, 12:38:46] • [IP: 83.21.55.**]

Czy czasem ktoś specjalnie nie podpalił tego budynku? W opracowanym ostatnio" Studium zagospodarowania", na tej właśnie lokalizacji, usiłowano" ulokować" następny na promenadzie wieżowiec.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:50:06] • [IP: 83.8.118.***]

A ta paniusia to musi podczas akcji deptać po wężach strażackich.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:25:41] • [IP: 95.41.13.***]

nawierzchnia nie tylko tam, w wielu miejscach miasta chociazby rybacka, mickiewicza, koło kosciola, od groma a radni na czele z pasztetem chca deweloperom drogi do lasu ciagnac pod ich 55m zaburzajace krajobraz apartamentowce, mieszkancy sa dawno w ich dupie liczy sie kasa i ten co ja ma, a pytam kto ich wybiera, tych radnych od burmiszcza??

Gość • Niedziela [12.08.2018, 10:52:53] • [IP: 31.1.95.***]

Sam się zapalił...haha

Gość • Niedziela [12.08.2018, 09:12:39] • [IP: 77.253.18.***]

Pustostan w Międzyzdrojach i to na promenadzie nie do wiary.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 07:58:54] • [IP: 37.248.63.***]

W takiej lokalizacji to na pewno i miasto znowu będzie miało kasę.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 07:29:26] • [IP: 83.21.49.***]

Ale ktoś już tam jest właścicielem tego obiektu

Gość • Niedziela [12.08.2018, 05:58:29] • [IP: 94.254.236.**]

Zaglosuja na pomysłowych ludzi to sie zrobi.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 01:17:58] • [IP: 37.47.129.***]

Tuż dalej i bliżej?! Ranga Międzyzdrojów obniżona przez niebrzydki budynek z bezdomnymi? Czy ten artykuł pisało dziecko jarające się co drugim samochodem z rejestracją zagraniczną? Smutno się czyta takie artykuły bez ładu i składu, gdzie autor chciał coś fajnie opowiedzieć ale mu nie wyszło.

Gość • Sobota [11.08.2018, 23:04:41] • [IP: 83.23.249.***]

wybudują apartamentowiec 11 piętrowy ?

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■