POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [11.08.2018, 21:21:06] • Międzyzdroje

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Szara rzeczywistość przy Alei Gwiazd w Międzyzdrojach- wybuchł pożar pustostanu zajętego przez bezdomnych, być może na gościnnych występach.

Trzy jednostki straży pożarnej z Międzyzdrojów i Lubina wysłano po godzinie 13-tej w sobotę do pożaru pustostanu przy Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Jak się okazało, w niebrzydkim budynku bezdomni od dłuższego czasu goszczą się na całego.

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

W środku widać częściowo umeblowane pokoje i niesamowity bałagan. Pełno niedopałków i butelek po alkoholu i piwie. Jak było widać, pożar zaczął się od materaca i śmieci.

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Strażacy szybko ugasili pożar i nie dopuścili do pożaru całego budynku. Następnie wentylatorami przewietrzyli cały budynek. Najwięcej sensacji robili wczasowicze.

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Robili sobie zdjęcia i filmiki. Tuż dalej i bliżej od tego pożaru znajdują się ośrodki wczasowe, hotele i słynna aleja z odciskami dłoni polskich artystów. Pełno wczasowiczów i przejeżdżające luksusowe samochody, a co drugi z rejestracją zagraniczną.

Płonął pustostan przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Ten fragment Alei Gwiazd chyba jest zapomniany, bo nawierzchnia tej alei ma nawierzchnię pamiętającą jeszcze czasy, których my już nie pamiętamy. Wszystko tam wygląda nieciekawie! Pewnie to miejsce obniża rangę Międzyzdrojów.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Wtorek [14.08.2018, 09:43:34] • [IP: 188.146.239.***]

Bezdomni to prywatne osoby. Ulica pożal się boże też prywatna. Przecież to bałagan urzędniczy. Aleja Gwiazd powinna być piękna, a nie z nawierzchnią pełnych dziur i nierówności. To burmistrz Dorosz i Radni Miasta za ten wizerunek tej wyjątkowej ulicy są odpowiedzialni.

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 21:23:09] • [IP: 83.23.187.***]

Zabytek musi umrzeć naturalnie?

Pazdzioch • Niedziela [12.08.2018, 20:18:49] • [IP: 83.23.255.***]

Pewnie ten homoseksualista Piotr P. Z wapnicy taki był napalony na Stefana

Gość niedzielny • Niedziela [12.08.2018, 19:05:18] • [IP: 83.11.78.***]

Przecież to prywatne... Brawa dla pana redaktora, za sprytne i umiejętne wplatanie politycznych wątków w relację ze zdarzenia...

Gość • Niedziela [12.08.2018, 17:08:35] • [IP: 83.23.245.**]

Mogla by gmina to wyremontować i przeznaczyć budynek jako komunalny dla ludzi którzy potrzebują lokalu, bo muwia że nie ma mieszkań komunalnych a tu proszę pustostany.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 13:45:04] • [IP: 188.146.33.**]

To chyba nie prawda, że na promenadzie jest tak jak widać na zdjęciach. Pewnie to fotomontaż. Jeżeli tak tam jest to...

Gość • Niedziela [12.08.2018, 12:38:46] • [IP: 83.21.55.**]

Czy czasem ktoś specjalnie nie podpalił tego budynku? W opracowanym ostatnio" Studium zagospodarowania", na tej właśnie lokalizacji, usiłowano" ulokować" następny na promenadzie wieżowiec.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:50:06] • [IP: 83.8.118.***]

A ta paniusia to musi podczas akcji deptać po wężach strażackich.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:25:41] • [IP: 95.41.13.***]

nawierzchnia nie tylko tam, w wielu miejscach miasta chociazby rybacka, mickiewicza, koło kosciola, od groma a radni na czele z pasztetem chca deweloperom drogi do lasu ciagnac pod ich 55m zaburzajace krajobraz apartamentowce, mieszkancy sa dawno w ich dupie liczy sie kasa i ten co ja ma, a pytam kto ich wybiera, tych radnych od burmiszcza??

Gość • Niedziela [12.08.2018, 10:52:53] • [IP: 31.1.95.***]

Sam się zapalił...haha

Gość • Niedziela [12.08.2018, 09:12:39] • [IP: 77.253.18.***]

Pustostan w Międzyzdrojach i to na promenadzie nie do wiary.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 07:58:54] • [IP: 37.248.63.***]

W takiej lokalizacji to na pewno i miasto znowu będzie miało kasę.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 07:29:26] • [IP: 83.21.49.***]

Ale ktoś już tam jest właścicielem tego obiektu

Gość • Niedziela [12.08.2018, 05:58:29] • [IP: 94.254.236.**]

Zaglosuja na pomysłowych ludzi to sie zrobi.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 01:17:58] • [IP: 37.47.129.***]

Tuż dalej i bliżej?! Ranga Międzyzdrojów obniżona przez niebrzydki budynek z bezdomnymi? Czy ten artykuł pisało dziecko jarające się co drugim samochodem z rejestracją zagraniczną? Smutno się czyta takie artykuły bez ładu i składu, gdzie autor chciał coś fajnie opowiedzieć ale mu nie wyszło.

Gość • Sobota [11.08.2018, 23:04:41] • [IP: 83.23.249.***]

wybudują apartamentowiec 11 piętrowy ?

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■