POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 14:36:16] • Świnoujście

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop w Świnoujściu?

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop w Świnoujściu?

fot. Czytelnik

Po cichu, ale jest! Naszym Czytelnikom nie umknie żaden szczegół, wypatrzą nawet najlepiej strzeżone państwowe tajemnice. No bo jak inaczej nazwać dostrzeżony i sfotografowany samochód o wiele mówiącej o właścicielu rejestracji?

Do Świnoujścia przyjechał Tusk i to własnym autem. Na razie nie znamy szczegółów związanych z jego obecnością, pozostają tylko domysły i skojarzenia...


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Sobota [11.08.2018, 21:16:17] • [IP: 83.20.245.**]

Zwolenniku merkelki i tuska nie podniecaj sie bo niem czym chyba ze cie to kręci

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:22:37] • [IP: 77.115.90.***]

Tusk i Merkel?? - obiekcje, co do wykształcenia?? A, teraz wykształcenie /i, to wysokie!!/ równa się popieranie, albo przynależność do PIS!! O, przepraszam -- jeszcze roczny, ekstern, /oczywiście, z tytułem!!/ wyuczony w Toruniu!! Wiejskiego sołtysa posadzono na prezesa ogromnego zakładu, a do Sądu zgłaszają się osoby postronne, które wprost twierdzą, że. ... doczytają!! Znalazł się obywatel -- kompletna porażka, daleko zajdziesz z tą swoją podstawówką, przy obecnym Rządzie.

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:49:31] • [IP: 83.12.44.***]

Ludzie czy wy juz nawet na zartach sie nie znacie

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:38:31] • [IP: 83.20.245.**]

Polityka merkel i tuska to porazka. Oni wogole to pokonczyli jakies szkoły ?

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:38:26] • [IP: 94.254.234.**]

Tanczy pewnie z dziewczynami bo zdrowe tu są :)

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:09:24] • [IP: 83.21.59.***]

Ale boją się Tuska ha, ha, ha.

Gość • Piątek [10.08.2018, 18:37:03] • [IP: 37.47.160.***]

rejestracja miaste Tübingen, i zaden tusk. Stefan Kolbe moze byc

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:47:03] • [IP: 91.3.253.***]

Tusk ma inny samochod. hahaha.

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:38:01] • [IP: 83.20.246.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:34:37] • [IP: 37.47.178.***]

Bzdura!! Pierwsze litery oznaczają dane miasto... Jak by było napisane ks.Rydzyk to byście na kolanach pielgrzymke po ulicach Świnoujścia odbyli😁😁😁😁😁&
#128513;😁😁😁😁😁
;😁😁😁😁😂ԅ
14;😂😂

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:16:19] • [IP: 77.115.90.***]

Ktoś sobie jaja zrobił.

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:11:08] • [IP: 80.52.170.*]

PIERDOŁY -sezon ogórkowy ?

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■