POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [10.08.2018, 12:57:40] • Wolin

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Czytelnik

Wielkie tumany dymu unoszą się nad trawą między Wioską Słowian i Wikingów a starym mostem. Na miejsce jadą wszystkie jednostki straży pożarnej z okolicy.

Ogromny pożar rozprzestrzenia się w szybkim tempie. Zajął trawy przy skansenie. Płomienie sięgają starego mostu, który ze względów bezpieczeństwa został wyłączony z ruchu.

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Czytelnik

Dym ogranicza widoczność. Sytuacja jest poważna. Na miejscu stawiły się wszystkie jednostki straży pożarnej z okolicy. O sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Andrzej Ryfczyński

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Andrzej Ryfczyński

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Piątek [24.08.2018, 18:41:47] • [IP: 37.47.134.**]

Droga Redakcjo! Same wypadki, pożary i inne nieszczęścia!! Nie tylko z tego składa sie życie w powiecie. Czy koniecznie musimy się doinformowywać na Kamieńskim info? Wasi, ciągle jeszcze wierni czytelnicy.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 09:49:45] • [IP: 212.204.48.***]

Z tego co sie uczylem w szkole to wlasnie Wikingowie kiedys w histori zniszczyli Wolin.Wtedy przynajmniej prawdziwi.

Gość45 • Piątek [17.08.2018, 23:16:59] • [IP: 80.55.22.***]

Nie pracowało tu tylko dwóch strażaków chyba.

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 21:17:52] • [IP: 83.23.187.***]

Wystarczy niedopałek wyrzucony z auta i nieszczęście gotowe. Brawo dla Strażaków! Wolin ma czym się szczycić, skansen to reklama wyspy Wolin i regionu! Nie wiecie co macie u siebie!

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 16:52:00] • [IP: 37.47.190.**]

Brudasy zostawily wszędzie puste butelki po" oranżadzie" to przy takim słońcu musiało tak się skończyć. A tych pseudo wikingów lubią tylko inni pseudo wikingowie, syf smród i buractwo.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 18:13:21] • [IP: 83.23.189.**]

WIELKI SZACUNEK DLA STRAZAKÓW PRACA NA MEDAL BRAWO!!

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:13:04] • [IP: 37.248.167.***]

Wyślij pan ten film do administratora. Zobaczymy wszyscy.

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:05:00] • [IP: 37.248.167.***]

Brawo jaca. Brawo kuba! Szacun

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:50:17] • [IP: 83.23.248.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [11.08.2018, 00:46:28] • [IP: 37.248.167.***]

Gdyby nie ofiarność chlopaķów Z osp wolin to by wioski viķingow nie było. Szacun dla tych dóch chłopaków. Mam film. Turysta.

Pazdzioch • Piątek [10.08.2018, 23:09:04] • [IP: 37.47.179.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:52:58] • [IP: 83.21.59.***]

dobrze, ze wszytko sie dobrze skonczyło

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:11:39] • [IP: 178.238.251.***]

A my się tam jutro wybieramy na zwiedzanie WIKINGÓW z koleżanką z Warszawy. ..

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:12:47] • [IP: 37.47.185.**]

Dzieckiem to jest pan/pani znasz chociaż historie mieszkasz tu bo jak tak to jesteś jakims wypiera.kiem który się wprowadzil.i plecie głupoty Współczuję wlascicielom jak i pracownikom tej wioski byli o krok od trafedi

Gość • Piątek [10.08.2018, 19:58:46] • [IP: 83.13.154.**]

ponoć ognisko tam się paliło jakiś czas a później palenie franka kamery trza prześwietlić i ktoś odpowie za to.

Gość • Piątek [10.08.2018, 19:22:42] • [IP: 83.168.86.***]

Skansen to jedyne, co Wolin ma do zaoferowania turystom. Szkoda, że niewielu mieszkańców potrafi to przyjąć do wiadomości, cieszyć się, że są pasjonaci, którym się chce robić coś więcej i nie narzekać... Nie bez powodu mówi się o małomiasteczkowym myśleniu. Ja tak się cieszę, że wiatr wiał w drugą stronę i nie doszło do żadnej tragedii.

Gość • Piątek [10.08.2018, 19:16:20] • [IP: 178.235.177.***]

Sam się przegoń nieuku.

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:47:06] • [IP: 94.254.232.**]

sam się pogoń !! Wikingi fajna sprawa !!

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:03:41] • [IP: 37.47.163.***]

A moim zdaniem czas przegonić te dorosłe wciąż bawiące się dzieci w minione epoki.

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:01:10] • [IP: 94.254.225.*]

Z jakiej racj Stowarzyszenie ma robić pas pożarowy to są kompetencje gminy przecież pieniądze z festiwalu mają bo to oni co roku biletowa festiwal ! A po drugie co to za komentarz ze po chlali uczestników już dawno nie ma i nie paliło się od strony skansenu tylko podpaliły się lub ktoś trzciny a z takie tragedi nie ma co kpić bo jak widzę te komentarze to się płakać chce !!

Gość • Piątek [10.08.2018, 13:38:50] • [IP: 94.254.237.**]

po co ten hejt? WOLIN jest znany na całą Polsce tylko ze względu na wikingi, szacunek dla nich, że potrafili się tak wypromować.

Gość • Piątek [10.08.2018, 13:32:01] • [IP: 81.219.207.***]

Aż się prosi by Gmina i Stowarzyszenie zainicjowali budowę pasa p.pożarowego wokół wioski. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jakie byłyby skutki dzisiejszego pożaru gdyby wiatr wiał z przeciwnego kierunku.

Gość • Piątek [10.08.2018, 13:28:59] • [IP: 185.230.168.***]

Jak pochlali to postanowili puścić coś z dymem, w końcu wojewoda się zlituje i da kasę na budowę nowych chat, tak było ostatnio...

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■