POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [10.08.2018, 11:28:29] • Dziwnów

Laser Europa Cup Poland w Dziwnowie

Laser Europa Cup Poland w Dziwnowie

fot. kam

Dzisiaj, w piątek 10. sierpnia 2018 roku w Dziwnowie rozpoczynają się trzydniowe regaty Laser Europa Cup Poland.

Regaty rozgrywane są w jednej z najpopularniejszych i najbardziej widowiskowych klas – w klasie LASER - 4.7, Radial i Standard. Udział w regatach bierze cała krajowa czołówka żeglarzy oraz bardzo wielu zawodników z zagranicy.

Laser Europa Cup Poland w Dziwnowie

fot. kam

Bazą regat jest Port Jachtowy przy ulicy Żeromskiego 30 w Dziwnowie. Regaty będą trwały do dnia 13. sierpnia 2018 roku, rozgrywane będą na Bałtyku na wysokości Dziwnowa.

Zapisy i rejestracja w piątek 10. sierpnia. Pierwszy dzień rywalizacji w sobotę 11. sierpnia 20218 roku.

Laser Europa Cup Poland w Dziwnowie

fot. kam

Regaty cyklu Europa Cup są rozgrywane w Dziwnowie od 2014 roku. W Dziwnowie właśnie w 2014 roku odbywały się Mistrzostwa Świata w klasie Laser Radial. Było to wydarzenie, które do dnia dzisiejszego jest bardzo sympatycznie wspominane. Doceniono wysiłki organizacyjne, atmosferę, oraz – co szczególnie godne podkreślenia – walory żeglarskie.

Przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w klasie Laser Radial (Under 21) odbędą się także w Dziwnowie.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■