POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.08.2018, 22:03:42] • Międzyzdroje

Plac zabaw nie wytrzymuje frekwencji?

Plac zabaw nie wytrzymuje frekwencji?

fot. Czytelnik

Place zabaw dla dzieci powinny być pod szczególnym nadzorem, ktoś regularnie powinien sprawdzać ich stan, dbać o bezpieczeństwo. Teraz, w pełni sezonu, kiedy przyjechało mnóstwo turystów, również tych małych, place zabaw cieszą się szczególną frekwencją. Niestety, jeden z międzyzdrojskich placów nie jest w dobrym stanie.

Połamane szczebelki stwarzają ciągłe zagrożenie, a przecież wystarczyłoby uzupełnić wyłamany element i dzieci mogłyby się bawić bezpiecznie.

Plac zabaw nie wytrzymuje frekwencji?

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 18:50:25] • [IP: 83.21.59.**]

Też chcą żyć. Ja dzielę się z ptakami i zostawiam połowę owoców na drzewach i krzewach. Na mojej posesji jest pełno owoców i misek z wodą.

Gość • Sobota [11.08.2018, 10:18:29] • [IP: 37.248.160.***]

Radny przewodniczący radnych nie widzi, bo jest...a sięgać chce dalej?

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:16:51] • [IP: 94.254.227.**]

To jest plac menela. Niby obiekt monitorowany a chołota robi co chce. Rano butelki po wódce i puszki po piwie. Piasek obrzydliwie brudny. Starsze bachory nie patrzą na małe dzieci. Zachowują się jak małpy w buszu. Zrobić plac zabaw dla maluszków.

Gość • Piątek [10.08.2018, 11:44:46] • [IP: 94.254.224.**]

Tyle miejsca... Powinni zrobić więcej placów zabaw dla dzieci... Nie tylko dla turystów z dziecmi ale o miejscowych pomyslec

Gość • Piątek [10.08.2018, 09:23:15] • [IP: 77.114.76.***]

Jedyny plac zabaw a turystow bardzo duzo. Rodzice przychodza z dziecmi na silownie pod chmurka i te szkraby tam sie bawia. Wiec moze dla tych co chca cwiczyc jeszcze cos innego.

Gość • Piątek [10.08.2018, 08:43:28] • [IP: 31.1.213.***]

Co roku powinno Międzyzdroje go odnowić zabezpieczyć i piasku dowieźć bo to dramat

Gość • Piątek [10.08.2018, 08:11:19] • [IP: 83.8.112.***]

NIC NOWEGO... I NIC Z TYM NIE ROBIA

Gość • Piątek [10.08.2018, 00:54:09] • [IP: 37.47.145.**]

Jeden z placów zabaw?Raczej jedyny

obywatel • Czwartek [09.08.2018, 23:48:26] • [IP: 83.21.62.***]

w kamieniu na ul chrobrego 2 jest plac zabaw ktory niespelnia zadnych zasad bezpieczenstwa bawiacych sie dzieci. kiedy bedzie reakcja wladz.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 23:26:53] • [IP: 83.23.247.***]

Dzis bylam swiadkiem jak dziecko rozbilo sobie brode dokladnie w tym miejscu.

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■