POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [08.08.2018, 16:23:39] • Gmina Świerzno

Pożar lasu w gminie Świerzno

Pożar lasu w gminie Świerzno

fot. kam

Dziesięć zastępów straży pożarnych brało udział w gaszeniu i dogaszaniu pożaru lasu w okolicach miejscowości Jatki, w gminie Świerzno.

W godzinach południowych straż pożarna została zaalarmowana o palącym się lesie w okolicach miejscowości Jatki w gminie Świerzno. - Paliło się około 1,5 hektara lasu. Biorące udział w akcji gaszenia pożaru zastępy szybko zlokalizowały i ugasiły pożar i teraz trwa akcja dogaszania. Sprawą Policji będzie ustalenie przyczyny powstania pożaru – powiedział kpt. Michał Wiaderski Oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Kamieniu Pomorskim.

Pożar lasu w gminie Świerzno

fot. kam

W gaszeniu i dogaszaniu pożaru w okolicach Jatek brały udział 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Kamienia Pomorskiego oraz zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych w Gostyniu, Mechowie, Rozwarowie, Świerznie, Trzebieszewie a także Straż Pożarna Marynarki Wojennej z Dziwnowa.

Pożar lasu w gminie Świerzno

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [08.08.2018, 20:49:46] • [IP: 79.186.52.**]

brawo my druhowie

Gość • Środa [08.08.2018, 19:12:20] • [IP: 37.47.87.***]

AMylisz się. To te ćpuny co motorem wieczorem jeżdża. K. L. I M. L

Gość • Środa [08.08.2018, 17:18:48] • [IP: 5.100.22.*]

Pewnie D. W...k z Grebowa to jego rewiry.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■