POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.08.2018, 20:39:00] • Kamień Pomorski

Z cyklu „Okiem pana Marcina” - Niebezpieczeństwa na ulicy Jedności w Kamieniu Pomorskim

Z cyklu „Okiem pana Marcina” - Niebezpieczeństwa na ulicy Jedności w Kamieniu Pomorskim

fot. Czytelnik

Ulica Jedności jest pierwszą ulicą, jaką widzą przybywający pociągami turyści. Jest w opłakanym stanie. Niedawno przeszła w ręce miasta, dzięki czemu może w końcu doczeka się remontu. Jednakże zanim on nastąpi, jest miejsce którym należy się zająć bezzwłocznie. Na pewnym odcinku chodnika wystają stare, ścięte rury po dawnych ogrodzeniu. Proszę by je usunąć, to aż się prosi o wypadek.

Przy okazji, ulica posiada bardzo szerokie chodniki, a mieszkańcy i właściciele lokali narzekają na brak miejsc parkingowych. Wystarczy namalować je białą farbą.
Przy jednej z kamienic od tygodni leży pobite okno, czy służby mogą w końcu coś z tym zrobić?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 09:32:54] • [IP: 83.23.253.***]

to se usun jak ci sie nudzi

Gość • Niedziela [12.08.2018, 14:50:58] • [IP: 83.8.37.***]

"Marcin powiedział, że jego tata powiedział..."tak mi się skojarzyło z takim filmem dla dzieci.Takie wytykanie palcami miejsc gdzie coś jest nie tak też jest dziecinne

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:45:48] • [IP: 79.186.204.***]

dla Kuryłły ważniejsze są treningi a nie zajmowanie się gminą i rozwiązywanie problemów mieszkańców; jest nie decyzyjny, wszystkim rządzi p. sekretarz a on tylko podpisuje co trzeba, po co nam taki burmistrz? by kasa szła dla swoich (czytaj: portal) a wmawia się nam że jest program naprawczy !!

GośćAs • Piątek [10.08.2018, 17:27:42] • [IP: 93.105.177.***]

Brawa panie Marcinie proszę o więcej PEREŁEK . Skarpa przy baszcie mury przy katedrze, cała ulica Lipowa jest w opłakanym stanie . ...

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:43:03] • [IP: 80.52.170.*]

Panie Marcinie, proszę pisać i wyszukiwać wszelkie mankamenty naszego miasta zwłaszcza teraz aby włodarze się wstydzili a ten kto ma chrapkę na kasę i stołek w przyszłej kadencji niech się dobrze zastanowi czy podoła. A te resztki rurek po byłej wiacie wystają parę kadencji.

Dorotka • Piątek [10.08.2018, 12:00:23] • [IP: 5.172.236.***]

Ty Marcin!! Twoje spostrzeżenia i przemyślania są tyle warte co ta kupa gruzu, czyli do dupy.

Gość • Piątek [10.08.2018, 11:45:18] • [IP: 37.47.136.**]

Należałoby się koniecznie zająć placem zabaw przy pałacu biskupim. Co się tam dzieje to jakaś masakra. Syf nieopisany, a młodzież zrobiła tam sobie jakaś melinę. To jest problem z którym nikt nic nie robi.

Gość • Piątek [10.08.2018, 11:30:12] • [IP: 37.248.157.***]

A może pan Marcin weżmie się za robotę i usunie wszystkie usterki, jak do tej pory potrafi się głupio mądrzyć

Gość • Piątek [10.08.2018, 10:16:35] • [IP: 83.20.250.***]

Bo Pan Marcin to jedynie pseudonim :) BTW Twój Karp i inni twoi ulubieńcy tak dbali o miasto, że wszędzie czyściutko i pachnąco było.

Gość • Piątek [10.08.2018, 09:55:13] • [IP: 95.160.156.***]

O ulicach Jedności i Dworcowej wielokrotnie mieszkańcy pisali. Niestety, bez pozytywnego efektu. W sprawie wycinki drzew na wzgórzu Żalnik zalecam panu redaktorowi zasięgnięcie języka w Starostwie w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska. Miasto leje wodę w sprawie rzekomych opinii dendrologów i ilości wycinanych drzew.

Kx 250 • Piątek [10.08.2018, 08:15:37] • [IP: 37.248.213.***]

Ten Marcinek chyba z duuuu.py wyszedł.

Dorotka • Piątek [10.08.2018, 07:51:11] • [IP: 31.0.124.***]

Chciała bym abyś ty tę ulicę widział jako ostatnią.Złoty pociąg czeka. .

antykonfident • Piątek [10.08.2018, 07:40:11] • [IP: 83.23.249.***]

Ustrój się zmienił, współpracownicy SB poszli w niepamięć, ale pan marcin znalazł sobie zajęcie zgodnie z własnym sumieniem i powołaniem. Jeszcze żeby jakieś konkrety i poważne sprawy przedstawiał w tych swoich pseudo artykułach, a to tylko aby fotkę zrobić i opublikować bzdury i swoje przerośnięte ego połaskotać. Za robotę się weź darmozjadzie.

Gość • Piątek [10.08.2018, 07:31:21] • [IP: 83.23.184.***]

Nie masz co robić to weź se kij i się bij.

Gość • Piątek [10.08.2018, 07:29:43] • [IP: 37.47.168.**]

ZAmiast komitetu budowy pomnika, niech powstanie komitet milosnikow Kamienia Pomorskiego. Spisac wszystkie postulaty Pana Marcina (te obecne i kolejne) i rozliczac wladze miasta. Zamiast tracic czas na jedzenie arbuzow - prosze wziac do serca uwagi mieszkancow oraz przyjezdnych. To miasto robi sie coraz bardziej zaniedbane, brudne, nieprzyjazne. Kto jest odpowiedzialny za ustawienie barierek przy poczcie? Czy musi zdarzyc sie wypadek, zeby wladze sie obudzily z letargu?

Robot • Piątek [10.08.2018, 00:49:15] • [IP: 188.146.43.**]

Jakiś geriatryk pisze pierdoły a Wy to publikujecie. Jest większy problem - ktoś na dziko zrzuca bezpośrednio do Karpiny ścieki a nie interesuje to ani Sanepidu ani nawet Ochrony Środowiska...

Gość • Piątek [10.08.2018, 00:12:56] • [IP: 94.1.41.**]

Takie tlumy tych turystow sie z pociagu wylewaja ze az trzeba kolej likwidowac

Gość • Piątek [10.08.2018, 00:08:56] • [IP: 83.11.239.**]

cały ten cykl udowadnia jedno. brak gospodarza w mieście. piłka to nie wszystko.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 23:14:17] • [IP: 31.0.37.**]

Prawda w oczy kole? To sobie rzygnij.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 22:55:28] • [IP: 46.134.89.**]

Czlowieku rzygać się chce od tego Twojego narzekania nudzisz Weź się do pracy

Gość • Czwartek [09.08.2018, 22:33:13] • [IP: 31.0.37.**]

Priorytetem gospodarza jest teraz wycinka drzew w parku, bo według niego to najbardziej zaniedbane miejsce w Kamieniu. Jak widac sa gorzej zaniedbane.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 22:10:37] • [IP: 83.11.224.**]

Popieram działanie, , Okiem pana Marcina"jednocześnie powstaje pytanie, kiedy będzie realizacja przedstawionych problemów przez Gospodarza?. Zazwyczaj Gospodarze nie lubią kiedy pokazuje się miejsca gdzie nie ma, , Oka Gospodarza"a powinien mieć oko na wszystko

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■