POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.08.2018, 20:39:00] • Kamień Pomorski

Z cyklu „Okiem pana Marcina” - Niebezpieczeństwa na ulicy Jedności w Kamieniu Pomorskim

Z cyklu „Okiem pana Marcina” - Niebezpieczeństwa na ulicy Jedności w Kamieniu Pomorskim

fot. Czytelnik

Ulica Jedności jest pierwszą ulicą, jaką widzą przybywający pociągami turyści. Jest w opłakanym stanie. Niedawno przeszła w ręce miasta, dzięki czemu może w końcu doczeka się remontu. Jednakże zanim on nastąpi, jest miejsce którym należy się zająć bezzwłocznie. Na pewnym odcinku chodnika wystają stare, ścięte rury po dawnych ogrodzeniu. Proszę by je usunąć, to aż się prosi o wypadek.

Przy okazji, ulica posiada bardzo szerokie chodniki, a mieszkańcy i właściciele lokali narzekają na brak miejsc parkingowych. Wystarczy namalować je białą farbą.
Przy jednej z kamienic od tygodni leży pobite okno, czy służby mogą w końcu coś z tym zrobić?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 09:32:54] • [IP: 83.23.253.***]

to se usun jak ci sie nudzi

Gość • Niedziela [12.08.2018, 14:50:58] • [IP: 83.8.37.***]

"Marcin powiedział, że jego tata powiedział..."tak mi się skojarzyło z takim filmem dla dzieci.Takie wytykanie palcami miejsc gdzie coś jest nie tak też jest dziecinne

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:45:48] • [IP: 79.186.204.***]

dla Kuryłły ważniejsze są treningi a nie zajmowanie się gminą i rozwiązywanie problemów mieszkańców; jest nie decyzyjny, wszystkim rządzi p. sekretarz a on tylko podpisuje co trzeba, po co nam taki burmistrz? by kasa szła dla swoich (czytaj: portal) a wmawia się nam że jest program naprawczy !!

GośćAs • Piątek [10.08.2018, 17:27:42] • [IP: 93.105.177.***]

Brawa panie Marcinie proszę o więcej PEREŁEK . Skarpa przy baszcie mury przy katedrze, cała ulica Lipowa jest w opłakanym stanie . ...

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:43:03] • [IP: 80.52.170.*]

Panie Marcinie, proszę pisać i wyszukiwać wszelkie mankamenty naszego miasta zwłaszcza teraz aby włodarze się wstydzili a ten kto ma chrapkę na kasę i stołek w przyszłej kadencji niech się dobrze zastanowi czy podoła. A te resztki rurek po byłej wiacie wystają parę kadencji.

Dorotka • Piątek [10.08.2018, 12:00:23] • [IP: 5.172.236.***]

Ty Marcin!! Twoje spostrzeżenia i przemyślania są tyle warte co ta kupa gruzu, czyli do dupy.

Gość • Piątek [10.08.2018, 11:45:18] • [IP: 37.47.136.**]

Należałoby się koniecznie zająć placem zabaw przy pałacu biskupim. Co się tam dzieje to jakaś masakra. Syf nieopisany, a młodzież zrobiła tam sobie jakaś melinę. To jest problem z którym nikt nic nie robi.

Gość • Piątek [10.08.2018, 11:30:12] • [IP: 37.248.157.***]

A może pan Marcin weżmie się za robotę i usunie wszystkie usterki, jak do tej pory potrafi się głupio mądrzyć

Gość • Piątek [10.08.2018, 10:16:35] • [IP: 83.20.250.***]

Bo Pan Marcin to jedynie pseudonim :) BTW Twój Karp i inni twoi ulubieńcy tak dbali o miasto, że wszędzie czyściutko i pachnąco było.

Gość • Piątek [10.08.2018, 09:55:13] • [IP: 95.160.156.***]

O ulicach Jedności i Dworcowej wielokrotnie mieszkańcy pisali. Niestety, bez pozytywnego efektu. W sprawie wycinki drzew na wzgórzu Żalnik zalecam panu redaktorowi zasięgnięcie języka w Starostwie w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska. Miasto leje wodę w sprawie rzekomych opinii dendrologów i ilości wycinanych drzew.

Kx 250 • Piątek [10.08.2018, 08:15:37] • [IP: 37.248.213.***]

Ten Marcinek chyba z duuuu.py wyszedł.

Dorotka • Piątek [10.08.2018, 07:51:11] • [IP: 31.0.124.***]

Chciała bym abyś ty tę ulicę widział jako ostatnią.Złoty pociąg czeka. .

antykonfident • Piątek [10.08.2018, 07:40:11] • [IP: 83.23.249.***]

Ustrój się zmienił, współpracownicy SB poszli w niepamięć, ale pan marcin znalazł sobie zajęcie zgodnie z własnym sumieniem i powołaniem. Jeszcze żeby jakieś konkrety i poważne sprawy przedstawiał w tych swoich pseudo artykułach, a to tylko aby fotkę zrobić i opublikować bzdury i swoje przerośnięte ego połaskotać. Za robotę się weź darmozjadzie.

Gość • Piątek [10.08.2018, 07:31:21] • [IP: 83.23.184.***]

Nie masz co robić to weź se kij i się bij.

Gość • Piątek [10.08.2018, 07:29:43] • [IP: 37.47.168.**]

ZAmiast komitetu budowy pomnika, niech powstanie komitet milosnikow Kamienia Pomorskiego. Spisac wszystkie postulaty Pana Marcina (te obecne i kolejne) i rozliczac wladze miasta. Zamiast tracic czas na jedzenie arbuzow - prosze wziac do serca uwagi mieszkancow oraz przyjezdnych. To miasto robi sie coraz bardziej zaniedbane, brudne, nieprzyjazne. Kto jest odpowiedzialny za ustawienie barierek przy poczcie? Czy musi zdarzyc sie wypadek, zeby wladze sie obudzily z letargu?

Robot • Piątek [10.08.2018, 00:49:15] • [IP: 188.146.43.**]

Jakiś geriatryk pisze pierdoły a Wy to publikujecie. Jest większy problem - ktoś na dziko zrzuca bezpośrednio do Karpiny ścieki a nie interesuje to ani Sanepidu ani nawet Ochrony Środowiska...

Gość • Piątek [10.08.2018, 00:12:56] • [IP: 94.1.41.**]

Takie tlumy tych turystow sie z pociagu wylewaja ze az trzeba kolej likwidowac

Gość • Piątek [10.08.2018, 00:08:56] • [IP: 83.11.239.**]

cały ten cykl udowadnia jedno. brak gospodarza w mieście. piłka to nie wszystko.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 23:14:17] • [IP: 31.0.37.**]

Prawda w oczy kole? To sobie rzygnij.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 22:55:28] • [IP: 46.134.89.**]

Czlowieku rzygać się chce od tego Twojego narzekania nudzisz Weź się do pracy

Gość • Czwartek [09.08.2018, 22:33:13] • [IP: 31.0.37.**]

Priorytetem gospodarza jest teraz wycinka drzew w parku, bo według niego to najbardziej zaniedbane miejsce w Kamieniu. Jak widac sa gorzej zaniedbane.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 22:10:37] • [IP: 83.11.224.**]

Popieram działanie, , Okiem pana Marcina"jednocześnie powstaje pytanie, kiedy będzie realizacja przedstawionych problemów przez Gospodarza?. Zazwyczaj Gospodarze nie lubią kiedy pokazuje się miejsca gdzie nie ma, , Oka Gospodarza"a powinien mieć oko na wszystko

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wzdłuż województw północnych w piątek od samego rana spodziewane są oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■