POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [13.07.2018, 11:54:58] • Wolin

Zaproszenie na spotkanie z panią minister Rafalską w Wolinie

Zaproszenie na spotkanie z panią minister Rafalską w Wolinie

fot. internet

Zarząd Prawa i Sprawiedliwości w Wolinie zaprasza na spotkanie z panią minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

Spotkanie z Elżbietą Rafalską odbędzie się w Wolińskim Dworku za Urzędem Miasta, w sobotę 14 lipca 2018 roku o godzinie 11-tej.

mzk
Foto: internet

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Niedziela [15.07.2018, 09:34:34] • [IP: 95.41.7.***]

No zbyt dużo tych PiS-owców nie ma. ..na szczęście dla tego kraju

Gość • Sobota [14.07.2018, 16:32:02] • [IP: 83.11.243.***]

Jedyny rząd który ciężko pracuje na to, aby wszystkim Polakom żyło się lepiej. POprzedni rząd sprzyjał cwaniakom, aferzystom i złodziejom. Tusk mówił:" aby życie w platformie dla ludzi było lżejsze."

* • Sobota [14.07.2018, 16:10:15] • [IP: 83.8.107.**]

Brawo! było super i merytorycznie tzn na temat! Były trudne pytania, ale i odpowiedzi. BRAWO!!

Gość • Sobota [14.07.2018, 15:47:20] • [IP: 83.11.87.**]

Wspaniała pani Minister, dzięki niej tylu ludziom żyje się lepiej a minęły zaledwie dwa lata. Nikt dotąd tak skutecznie jak ona nie likwiduje nędzy wśród najuboższych

Gość • Sobota [14.07.2018, 07:36:55] • [IP: 83.11.85.**]

A po jakiego grzyba ona tu przyjeżdża, namieszać? Wystarczy, że w warszawce miesza, ona i jej podobni. Niech spada tam gdzie jeszcze ją ktoś będzie chciał słuchać.

Gość • Piątek [13.07.2018, 23:11:12] • [IP: 188.146.106.***]

Powinni zmienić swoją nazwę zamiast PIS to PIC na wodę.Szkoda, że to spotkanie w sezonie, gdzie większość mieszkańców żyje z turystyki.Ciekawe czy pani Rafalska powie w jaki sposób zwiększono dostępność do zaopatrzenia medycznego ? Dostępne było zawsze tylko płacić trzeba za nie w 100, %. Zwiększono limity, ale za różnicę trzeba płacić 100%. Przecież do tego nie potrzebna była ustawa, bo towar dostępny jest wszędzie bez kolejek tylko mieć pieniądze i kupisz wszystko, co potrzeba.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:47:38] • [IP: 188.146.110.***]

Kłamie pis. O czym rozmawiać?

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■