POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [13.07.2018, 21:26:30] • Gmina Kamień Pomorski

Gmina zapomniała o mieszkańcach Rzewnowa?

Gmina zapomniała o mieszkańcach Rzewnowa?

fot. Czytelnik

Do redakcji ikamien.pl zwrócił się mieszkaniec miejscowości Rzewnowo, który chciałby zaapelować do władz gminy. Jego zdaniem nikt nie dba o drogę czy przystanek, a przecież są to wizytówki miejscowości.

"Jestem wieloletnim mieszkańcem gminy Kamień Pomorski w miejscowości Rzewnowo.

Gmina zapomniała o mieszkańcach Rzewnowa?

fot. Czytelnik

Dziwi mnie fakt, że gmina czy drogowcy nie dbają o wizerunek gminy. Codziennie idąc na przystanek PKS, aby dojechać do pracy, nie mogę przejść spokojnie, gdyż przy chodniku rosną chaszcze, których drogowcy nie skosili. Nie jest to ładny widok.A przecież teraz lato i turyści często zjeżdżają z drogi i podziwiają piękne okazy pokrzyw,chwastów. Tyle lat mieszkam tutaj ale w tym roku to naprawdę czuję się jakby Rzewnowo zostało zapomniane." - pisze Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Niedziela [15.07.2018, 18:00:29] • [IP: 95.41.49.***]

Zwłaszcza jak się przejeżdża przez wieś to ich widać.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 14:19:21] • [IP: 213.238.94.***]

A kto jest w tej elicie, bo dla mnie to ci co nic nie robią tylko krytykują, a ich łatwo rozpoznać.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 08:21:19] • [IP: 80.52.170.*]

Czasy minęły. Kiedyś to by się krówkę popasło na miedzy, królikom nakosiło a teraz. .. dobrobyt i wymogi.

Gość • Sobota [14.07.2018, 22:58:18] • [IP: 31.0.39.***]

Rzewnowska elita rządzi 😂😆

Gość • Sobota [14.07.2018, 20:31:39] • [IP: 83.8.22.***]

Widac ze pisza ci co nic dla wioski nie robią. Siedzą z tylkami w domu i głupoty wypisują. A kto robi caly czasi cos dla Rzewnowa ciagle ci sami. A resztakto siedzi z tylkami w domu i glupotami się zajmuję. 500 plus robi swojeco.

fororak 🐲 • Sobota [14.07.2018, 16:49:21] • [IP: 77.111.245.**]

A wieśniaki nie mogą wykosić w czynie społecznym, co kos nie mają? Muszą tarmosić za kieszeń burmistrza-przecież wy tam mieszkacie, i jak wam nie wstyd żyć w takich zaroślach...Wam to by odpowiadało aby burmistrz kosił kosą a wy bilibyście brawo-to jest wasze niedoczekanie...W końcu weźcie się za robotę bo was wilki zeżra w tych trawach...amen

Gość • Sobota [14.07.2018, 13:48:40] • [IP: 46.77.166.**]

Radny dorabia za granicą dlatego nie widzi bo to nie ma.

Gość • Sobota [14.07.2018, 12:21:35] • [IP: 157.25.246.***]

To prawda co napisał 14.07.2018, 10:27:42] • [IP: 83.23.255.*. Burmistrzu dzięki takim tematom jak ten na ikamien utwierdzasz mnie żeby głosować na Ciebie. Masz mój głos i mojej rodziny.

Gość • Sobota [14.07.2018, 10:27:42] • [IP: 83.23.255.***]

To jest straszne jaką nagonkę robicie na burmistrza i z pierdół macie temat na zaatakowanie go. Nie można uderzyć w park w drogi w inwestycje to uderzacie w niepokoszone drogi i grunty gminne po przedszkolu. Przecież oba artykuły można normalnie napisać, a nie od razu robić z tego tragedię i z burmistrza najgorszego człowieka świata. A choćby dlatego, że ktoś od wiosny robi przez wasz portal kampanię wyborczą to prawdopodobnie Kuryłło wygra. Ludzie nie są debilami. jak ktoś tak brudne zagrywki stosuje to się nie nadaje do prowadzenia Gminy.

Mieszkanka Dargobądza • Sobota [14.07.2018, 09:02:50] • [IP: 37.47.167.**]

Chyba się komuś w głowie poprzewracało. Nie ma ten człowiek większych problemów? A szanowna redakcja tematów? To zapraszamy do Dargobądza. My tu wcale nie mamy drogi tylko piach i dziury. To tego banda popaprańcow codziennie rozwala to wszystko kładami. Hałas i kurz jest okropny. Tak się dzieje i w dzień i w nocy. Sami staramy zasypywać dziury w" drodze" ale to Syzyfowa praca. To jest temat do opisania a nie nieskoszona trawa. Nikomu nie życzę płaczu przestraszonego dziecka kiedy taki osobnik specjalnie koło budynków musi przygazować podrasowanym tłumikiem oglądając się jeszcze za siebie czy dobrze zakurzył. Nie wspominam już o przerażonych zwierzętach bo tymi kładami potrafią gonić przerażone sarny czy psy.

Gość • Sobota [14.07.2018, 08:26:20] • [IP: 83.20.248.***]

Gmina nie dba o miejscowości wiejskie np. stan dróg w poszczególnych wsiach jest straszny. Trzebieszewo dziura na dziurze nawet nie są łatane. Burmistrzu oprócz Jarszewo są inne wioski które potrzebują pomocy, niech Pan się zainteresuje, bo wybory już blisko.

Gość • Sobota [14.07.2018, 08:24:59] • [IP: 31.0.34.***]

Gmina nie zapomniała o mieszkańcach jak pamięta o tym by im podatki płacić to i to pamięta o wykoszenie tylko po co jak nikt się nie upomina o wykoszenie ale teraz za 2 lub 3 dni tam będzie tak pika Bello jak na narodowym

Gość • Sobota [14.07.2018, 08:13:18] • [IP: 94.221.221.***]

gdzie macie radnego, przeciez to on was reprezentuje na zewnatrz, jego obowiazkiem jest dogladanie wszystkiego i zgłaszanie gdzie trzeba.Widac jaki gospodarz, glosowałem na niego myslałem ze zadba o moja wies, a on nie widzi swojego pod nosem

Gość • Sobota [14.07.2018, 07:59:54] • [IP: 31.0.35.***]

A czy mieszkaniec zgłaszał to w Zdp nie a ma prawo więc następnym razem proszę zadzwonić a nie robić taniej sensacji

Gość • Sobota [14.07.2018, 02:25:20] • [IP: 188.146.226.***]

Mieszkaniec może tego nie wiedzieć, ale już redakcja powinna chyba sprawdzić że przy koszenie trawy w pasie drogi powiatowej należy do obowiązków powiatu. Gmina nic do tego nie ma

Gość • Piątek [13.07.2018, 23:18:45] • [IP: 46.77.166.**]

Od dawna czyli od 12 lipca faktycznie dawno

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:59:28] • [IP: 77.114.34.**]

Mieszkańcu Rzewnowa jesteś superinteligentny, żal że tacy tu mieszkają. A do redakcji, sprawdzajcie takie informacje bo to jest od dawna skoszone.

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:58:05] • [IP: 83.21.52.***]

To chyba nadał „najlepszy mieszkaniec” Rzewnowa 😂😂😂

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:41:28] • [IP: 83.20.249.**]

Wydaje mi się że w tej miejscowości mieszka radny... A radny pobiera dietę nie tylko za samo przyjście na sesję... Chyba nie kandyduje sie do rady dla pieniędzy ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:40:49] • [IP: 37.248.152.**]

Śliczny ten park. Jeszcze ławki miały być...

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:40:26] • [IP: 107.178.195.***]

No cóż. Myślę że wszyscy wiedzą że to droga powiatowa i wykoszenie należy do zarządu dróg powiatowych. Ale oni już nie zrobili przepustu w Śniatowie a tego to myślę że nie dźwigną.

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:35:57] • [IP: 89.221.210.***]

Przecież to nie należy do obowiązków gminy. To należy do zarządu dróg powiatowych. Myślę, że wszyscy wiecie jak ten twór pracuje. Dał się już poznać wielokrotnie.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W rejonach północnych od rana będzie rozwijać się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-90 km/h, lokalnie 95 km/h.■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■