POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [13.07.2018, 21:26:30] • Gmina Kamień Pomorski

Gmina zapomniała o mieszkańcach Rzewnowa?

Gmina zapomniała o mieszkańcach Rzewnowa?

fot. Czytelnik

Do redakcji ikamien.pl zwrócił się mieszkaniec miejscowości Rzewnowo, który chciałby zaapelować do władz gminy. Jego zdaniem nikt nie dba o drogę czy przystanek, a przecież są to wizytówki miejscowości.

"Jestem wieloletnim mieszkańcem gminy Kamień Pomorski w miejscowości Rzewnowo.

Gmina zapomniała o mieszkańcach Rzewnowa?

fot. Czytelnik

Dziwi mnie fakt, że gmina czy drogowcy nie dbają o wizerunek gminy. Codziennie idąc na przystanek PKS, aby dojechać do pracy, nie mogę przejść spokojnie, gdyż przy chodniku rosną chaszcze, których drogowcy nie skosili. Nie jest to ładny widok.A przecież teraz lato i turyści często zjeżdżają z drogi i podziwiają piękne okazy pokrzyw,chwastów. Tyle lat mieszkam tutaj ale w tym roku to naprawdę czuję się jakby Rzewnowo zostało zapomniane." - pisze Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Niedziela [15.07.2018, 18:00:29] • [IP: 95.41.49.***]

Zwłaszcza jak się przejeżdża przez wieś to ich widać.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 14:19:21] • [IP: 213.238.94.***]

A kto jest w tej elicie, bo dla mnie to ci co nic nie robią tylko krytykują, a ich łatwo rozpoznać.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 08:21:19] • [IP: 80.52.170.*]

Czasy minęły. Kiedyś to by się krówkę popasło na miedzy, królikom nakosiło a teraz. .. dobrobyt i wymogi.

Gość • Sobota [14.07.2018, 22:58:18] • [IP: 31.0.39.***]

Rzewnowska elita rządzi 😂😆

Gość • Sobota [14.07.2018, 20:31:39] • [IP: 83.8.22.***]

Widac ze pisza ci co nic dla wioski nie robią. Siedzą z tylkami w domu i głupoty wypisują. A kto robi caly czasi cos dla Rzewnowa ciagle ci sami. A resztakto siedzi z tylkami w domu i glupotami się zajmuję. 500 plus robi swojeco.

fororak 🐲 • Sobota [14.07.2018, 16:49:21] • [IP: 77.111.245.**]

A wieśniaki nie mogą wykosić w czynie społecznym, co kos nie mają? Muszą tarmosić za kieszeń burmistrza-przecież wy tam mieszkacie, i jak wam nie wstyd żyć w takich zaroślach...Wam to by odpowiadało aby burmistrz kosił kosą a wy bilibyście brawo-to jest wasze niedoczekanie...W końcu weźcie się za robotę bo was wilki zeżra w tych trawach...amen

Gość • Sobota [14.07.2018, 13:48:40] • [IP: 46.77.166.**]

Radny dorabia za granicą dlatego nie widzi bo to nie ma.

Gość • Sobota [14.07.2018, 12:21:35] • [IP: 157.25.246.***]

To prawda co napisał 14.07.2018, 10:27:42] • [IP: 83.23.255.*. Burmistrzu dzięki takim tematom jak ten na ikamien utwierdzasz mnie żeby głosować na Ciebie. Masz mój głos i mojej rodziny.

Gość • Sobota [14.07.2018, 10:27:42] • [IP: 83.23.255.***]

To jest straszne jaką nagonkę robicie na burmistrza i z pierdół macie temat na zaatakowanie go. Nie można uderzyć w park w drogi w inwestycje to uderzacie w niepokoszone drogi i grunty gminne po przedszkolu. Przecież oba artykuły można normalnie napisać, a nie od razu robić z tego tragedię i z burmistrza najgorszego człowieka świata. A choćby dlatego, że ktoś od wiosny robi przez wasz portal kampanię wyborczą to prawdopodobnie Kuryłło wygra. Ludzie nie są debilami. jak ktoś tak brudne zagrywki stosuje to się nie nadaje do prowadzenia Gminy.

Mieszkanka Dargobądza • Sobota [14.07.2018, 09:02:50] • [IP: 37.47.167.**]

Chyba się komuś w głowie poprzewracało. Nie ma ten człowiek większych problemów? A szanowna redakcja tematów? To zapraszamy do Dargobądza. My tu wcale nie mamy drogi tylko piach i dziury. To tego banda popaprańcow codziennie rozwala to wszystko kładami. Hałas i kurz jest okropny. Tak się dzieje i w dzień i w nocy. Sami staramy zasypywać dziury w" drodze" ale to Syzyfowa praca. To jest temat do opisania a nie nieskoszona trawa. Nikomu nie życzę płaczu przestraszonego dziecka kiedy taki osobnik specjalnie koło budynków musi przygazować podrasowanym tłumikiem oglądając się jeszcze za siebie czy dobrze zakurzył. Nie wspominam już o przerażonych zwierzętach bo tymi kładami potrafią gonić przerażone sarny czy psy.

Gość • Sobota [14.07.2018, 08:26:20] • [IP: 83.20.248.***]

Gmina nie dba o miejscowości wiejskie np. stan dróg w poszczególnych wsiach jest straszny. Trzebieszewo dziura na dziurze nawet nie są łatane. Burmistrzu oprócz Jarszewo są inne wioski które potrzebują pomocy, niech Pan się zainteresuje, bo wybory już blisko.

Gość • Sobota [14.07.2018, 08:24:59] • [IP: 31.0.34.***]

Gmina nie zapomniała o mieszkańcach jak pamięta o tym by im podatki płacić to i to pamięta o wykoszenie tylko po co jak nikt się nie upomina o wykoszenie ale teraz za 2 lub 3 dni tam będzie tak pika Bello jak na narodowym

Gość • Sobota [14.07.2018, 08:13:18] • [IP: 94.221.221.***]

gdzie macie radnego, przeciez to on was reprezentuje na zewnatrz, jego obowiazkiem jest dogladanie wszystkiego i zgłaszanie gdzie trzeba.Widac jaki gospodarz, glosowałem na niego myslałem ze zadba o moja wies, a on nie widzi swojego pod nosem

Gość • Sobota [14.07.2018, 07:59:54] • [IP: 31.0.35.***]

A czy mieszkaniec zgłaszał to w Zdp nie a ma prawo więc następnym razem proszę zadzwonić a nie robić taniej sensacji

Gość • Sobota [14.07.2018, 02:25:20] • [IP: 188.146.226.***]

Mieszkaniec może tego nie wiedzieć, ale już redakcja powinna chyba sprawdzić że przy koszenie trawy w pasie drogi powiatowej należy do obowiązków powiatu. Gmina nic do tego nie ma

Gość • Piątek [13.07.2018, 23:18:45] • [IP: 46.77.166.**]

Od dawna czyli od 12 lipca faktycznie dawno

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:59:28] • [IP: 77.114.34.**]

Mieszkańcu Rzewnowa jesteś superinteligentny, żal że tacy tu mieszkają. A do redakcji, sprawdzajcie takie informacje bo to jest od dawna skoszone.

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:58:05] • [IP: 83.21.52.***]

To chyba nadał „najlepszy mieszkaniec” Rzewnowa 😂😂😂

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:41:28] • [IP: 83.20.249.**]

Wydaje mi się że w tej miejscowości mieszka radny... A radny pobiera dietę nie tylko za samo przyjście na sesję... Chyba nie kandyduje sie do rady dla pieniędzy ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:40:49] • [IP: 37.248.152.**]

Śliczny ten park. Jeszcze ławki miały być...

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:40:26] • [IP: 107.178.195.***]

No cóż. Myślę że wszyscy wiedzą że to droga powiatowa i wykoszenie należy do zarządu dróg powiatowych. Ale oni już nie zrobili przepustu w Śniatowie a tego to myślę że nie dźwigną.

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:35:57] • [IP: 89.221.210.***]

Przecież to nie należy do obowiązków gminy. To należy do zarządu dróg powiatowych. Myślę, że wszyscy wiecie jak ten twór pracuje. Dał się już poznać wielokrotnie.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■