POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [12.07.2018, 19:19:02] • Gmina Świerzno

Przewodniczący Rady Dariusz Mądrecki zaprzecza żeby kiedykolwiek przewoził dzieci do gminnych szkół w Świerznie

Przewodniczący Rady Dariusz Mądrecki zaprzecza żeby kiedykolwiek  przewoził dzieci do gminnych szkół w Świerznie

fot. ikamien.pl

Tylko z nudów na kawę a nie do pracy. Nie milkną komentarze w gminie Świerzno, że Przewodniczący Rady Gminy w Świerznie Dariusz Mądrecki mógł dowozić dzieci i pracować dla przewoźnika, który na zlecenie Urzędu Gminy Świerzno prowadzi m.in. przewozy szkolne. Nikogo by to nie zdziwiło gdyby nie pusta pozycja uzyskanych z tego tytułu dochodów, w oświadczeniu majątkowym przewodniczącego.

Sprawę wyjaśnia Dariusz Mądrecki:

- Ja tam tylko bywam i nie uzyskuje żadnych dochodów. Pan właściciel tej firmy to mój przyjaciel od wielu lat. Jestem na emeryturze, moja żona i dzieci pracują, ja się tak strasznie nudzę. Jestem tam codziennie na kawie, czasami coś tam
pomagam, przejadę się tym pojazdem, pożyczę samochód, bo jak żona i córki pojadą do pracy, to nie mam czym jeździć. Nigdy nie jeździłem autobusami. Dzieci nie woziłem, czasami się przejadę tym autem
- tłumaczy Dariusz Mądręcki.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:40:13] • [IP: 83.8.108.***]

No Darek, masz już Irka na plecach a on busem nie jeździ. /na razie?/

Daniel • Niedziela [15.07.2018, 22:49:06] • [IP: 37.47.204.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [15.07.2018, 19:12:48] • [IP: 83.8.27.**]

Pan Darek po tylu latach pracy w milicji i w policji osiągnął taki poziom cwaniactwa, arogancji i zakłamania że sam już chyba w te swoje brednie i kłamstwa wierzy... Ale pasażerom swoim co Pan powie ? Coś się wymyśli.. he he

Gość • Niedziela [15.07.2018, 09:50:49] • [IP: 37.47.136.**]

Brawo Krzysiek Atras

Gość • Niedziela [15.07.2018, 00:41:16] • [IP: 77.253.4.***]

Brawo Krzysiek Atras

Gość • Sobota [14.07.2018, 14:06:33] • [IP: 37.248.160.***]

Ten gostek, nigdy nie miał ani godności ani honoru !

Gość • Sobota [14.07.2018, 09:20:27] • [IP: 37.47.178.***]

Panie Darku. Nie ma pan godności? Tak parszywie kłamać... dla paru złotych nie wstyd panu tak kłamać? Od kiedy to można pracować za darmo? A może więcej ludzi w firmie przewozowej tak pracuje... bo się nudzi w domu, więc jeżdżą u pana Andrzeja busami i autobusami. W głowie się nie mieści, żeby taka osoba była przewodniczącym Rady Gminy. Ale to dzieje się za przyzwoleniem Wójta.

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:18:25] • [IP: 83.23.247.***]

Kazdy wie. Po co pan kłamie tak ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:31:52] • [IP: 37.47.164.***]

Kazdy wie. Po co pan kłamie tak ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:19:30] • [IP: 94.254.129.***]

Przecież są kamery przed szkołą i widać kto w roku szkolnym woził dzieci busem 😊

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:33:38] • [IP: 83.23.249.***]

Tak sobie pytam, czy to nie podchodzi pod ustawę antykorupcyjną ?

Dobre źródło • Piątek [13.07.2018, 19:59:39] • [IP: 83.23.247.***]

Na wójta będzie startował Atras i ktoś z Gostynia z poparciem Drozdowicza. Prawdopodobnie to będzie największe zaskoczenie wyborów.

Stella • Piątek [13.07.2018, 19:16:04] • [IP: 95.211.77.***]

prubuje pan rozeznania gdzie sie u swiezniakow piwa napic?

Gość • Piątek [13.07.2018, 16:47:02] • [IP: 83.23.255.***]

Do [IP: 213.238.83.**] Krystyjan musi się wykazać. Jak go na jakimś nagraniu konkurencyjnego portalu widziałem (jak jeszcze pisał prawdę o Świerznie) to mi się przypominały filmy z PRL gdzie zawsze był jeden młody ambitny na dorobku co to najgłośniej za wodza krzyczał. Szkoda tylko, że za nim to s..ństwo mu się opłaci to Wodza nie będzie, a ludzie mu to przez lata będą pamiętali.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:27:47] • [IP: 83.16.228.***]

co za głupoty piszecie, kiedy powstały plany wiatraków atras w gminie nie pracował, biogazownia to interes dla gminy nie dla atrasa a lokal pod wynajem to własność - szkoda gadać, głupoty, zawiść i zazdrość.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:53:12] • [IP: 94.254.231.***]

Ale tupet. Mam nadzieję że wyborcy podejmą mądry wybór

Gosc • Piątek [13.07.2018, 14:14:16] • [IP: 213.238.83.**]

Sami trzepia kase na wszystkim a takich jak sominka wiernych bez charakteru zostawili ze spoldzielnia. Siec układow wychodzi na jaw

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:08:15] • [IP: 31.0.47.***]

Ty Pinokio nos Ci rośnie, klamczuchu !

nauczyciel • Piątek [13.07.2018, 11:20:35] • [IP: 85.128.142.**]

a ja myslalem ze pan andrzej jest rozsadniejszy, bo to ze ten tam jest to kazdy wie przeciez.

DZIALANIE OSMIORNICY • Piątek [13.07.2018, 11:08:32] • [IP: 95.211.77.***]

ATRAS- WIATRAKI W RODZINIE, BIOGAZOWNIA W RODZINIE, LOKALE W STUCHOWIE POD WYNAJMEM W STUCHOWIE- 0T0 FILARY ROZWOJU GMINY, ZALEGLE URLOPY ZEBY WYPLACIC SOBIE PO PRZEGRANYCH WYBORACH EKWIWALENTY??. CZY PO PROSTU ATRAS NIE CHODZI NA URLOPY?? KTO COŚ WIE O TYM? DELGACJE?- O TYM KAZDY WIE, ZE JEST CIAGLE W DELEGACJI NA KAWIE U STAROSTY I MARSZALKA. MADRECKI- DIETA PRZEWODNICZACEGO 1300 BODAJZE, SPRZEDAZ KOTLOWNI W STUCHOWIE, KUPUJE JEGO PRZYJACIEL OD WIELU LAT, A ON SAM TAM ZNAJDUJE PRACE CHOC NIE CHCE SIE PRZYZNAC DO TEGO? SETKI TYSIECY ZLOTYCH NA PRZEGRANE SPRAWY SADOWE KOLEJNA CIEKAWOSTKA KTORA SIE ZAPOWIADA TO KUPOWANIE PRZYCHYLNOSCI MEDIOW ZA PIENIADZE PUBLICZNE. CZEMU JESZCZE TEGO NIE POKAZECIE??

Gość kierowca • Piątek [13.07.2018, 10:22:31] • [IP: 37.7.148.***]

To ja tyle razy machałem Darkowi cześć a to nie był on

Narcyz • Piątek [13.07.2018, 09:59:25] • [IP: 83.23.252.**]

Poświadczenie nieprawdy Panie Darku przecież zna Pan przepisy żenada. za śmieszne pieniądze sprzedało. sie kotlownie w Stuchowie i w ten sposób stworzyło sobie miejsce pracy No cóż trzeba w końcu zawiadomić odpowiednie służby bo wystarczą tylko świadkowie a jest ich dużo i Pan wlasciciel zeznajac pod przysięgą nie wybroni już Pana. A tak a propo osoba która stała na straży prawa łamie to prawo.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:37:46] • [IP: 37.47.130.***]

Wyłazi cała pajęczyna korzyści. Dlatego tak dbają o Atrasa.

Daniel • Piątek [13.07.2018, 08:23:37] • [IP: 37.47.196.***]

Witam a może by ktoś zgłosił to do prokuratury lub do CBA pan Modecki czuje się bez karny u siebie na włościach a zetgo co prawo przewiduje to chyba poświadczenie nie prawdy na stanowisku urzędowym jest karane. No pana Gawlowskiego Z PO wsadzili a Madreckiego ? Dziad kłamca za mała emeryturę ma biedak miejmy nadzieje ze tego biednego człowieka nie ominie kara !! I koledzy nie pomogą !!

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:22:00] • [IP: 83.168.86.***]

No wielkie mi co że codziennie busem swojego Pana właściciela przyjaciela do niego na kawę z strasznych nudów jeździł i przy okazji jakieś dzieci po drodze na stopa zabierał. Toć to tak człowiek niezwykle skromny i dobrotliwy w jezusie chrystusie postępuje. Patrząc na zdjęcie Pana Darka rzuca się pytanie - czy ta twarz może kłamać- chyba nie :)))

Oglądasz 1-25 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■