POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [12.07.2018, 19:19:02] • Gmina Świerzno

Przewodniczący Rady Dariusz Mądrecki zaprzecza żeby kiedykolwiek przewoził dzieci do gminnych szkół w Świerznie

Przewodniczący Rady Dariusz Mądrecki zaprzecza żeby kiedykolwiek  przewoził dzieci do gminnych szkół w Świerznie

fot. ikamien.pl

Tylko z nudów na kawę a nie do pracy. Nie milkną komentarze w gminie Świerzno, że Przewodniczący Rady Gminy w Świerznie Dariusz Mądrecki mógł dowozić dzieci i pracować dla przewoźnika, który na zlecenie Urzędu Gminy Świerzno prowadzi m.in. przewozy szkolne. Nikogo by to nie zdziwiło gdyby nie pusta pozycja uzyskanych z tego tytułu dochodów, w oświadczeniu majątkowym przewodniczącego.

Sprawę wyjaśnia Dariusz Mądrecki:

- Ja tam tylko bywam i nie uzyskuje żadnych dochodów. Pan właściciel tej firmy to mój przyjaciel od wielu lat. Jestem na emeryturze, moja żona i dzieci pracują, ja się tak strasznie nudzę. Jestem tam codziennie na kawie, czasami coś tam
pomagam, przejadę się tym pojazdem, pożyczę samochód, bo jak żona i córki pojadą do pracy, to nie mam czym jeździć. Nigdy nie jeździłem autobusami. Dzieci nie woziłem, czasami się przejadę tym autem
- tłumaczy Dariusz Mądręcki.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:40:13] • [IP: 83.8.108.***]

No Darek, masz już Irka na plecach a on busem nie jeździ. /na razie?/

Daniel • Niedziela [15.07.2018, 22:49:06] • [IP: 37.47.204.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [15.07.2018, 19:12:48] • [IP: 83.8.27.**]

Pan Darek po tylu latach pracy w milicji i w policji osiągnął taki poziom cwaniactwa, arogancji i zakłamania że sam już chyba w te swoje brednie i kłamstwa wierzy... Ale pasażerom swoim co Pan powie ? Coś się wymyśli.. he he

Gość • Niedziela [15.07.2018, 09:50:49] • [IP: 37.47.136.**]

Brawo Krzysiek Atras

Gość • Niedziela [15.07.2018, 00:41:16] • [IP: 77.253.4.***]

Brawo Krzysiek Atras

Gość • Sobota [14.07.2018, 14:06:33] • [IP: 37.248.160.***]

Ten gostek, nigdy nie miał ani godności ani honoru !

Gość • Sobota [14.07.2018, 09:20:27] • [IP: 37.47.178.***]

Panie Darku. Nie ma pan godności? Tak parszywie kłamać... dla paru złotych nie wstyd panu tak kłamać? Od kiedy to można pracować za darmo? A może więcej ludzi w firmie przewozowej tak pracuje... bo się nudzi w domu, więc jeżdżą u pana Andrzeja busami i autobusami. W głowie się nie mieści, żeby taka osoba była przewodniczącym Rady Gminy. Ale to dzieje się za przyzwoleniem Wójta.

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:18:25] • [IP: 83.23.247.***]

Kazdy wie. Po co pan kłamie tak ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:31:52] • [IP: 37.47.164.***]

Kazdy wie. Po co pan kłamie tak ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:19:30] • [IP: 94.254.129.***]

Przecież są kamery przed szkołą i widać kto w roku szkolnym woził dzieci busem 😊

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:33:38] • [IP: 83.23.249.***]

Tak sobie pytam, czy to nie podchodzi pod ustawę antykorupcyjną ?

Dobre źródło • Piątek [13.07.2018, 19:59:39] • [IP: 83.23.247.***]

Na wójta będzie startował Atras i ktoś z Gostynia z poparciem Drozdowicza. Prawdopodobnie to będzie największe zaskoczenie wyborów.

Stella • Piątek [13.07.2018, 19:16:04] • [IP: 95.211.77.***]

prubuje pan rozeznania gdzie sie u swiezniakow piwa napic?

Gość • Piątek [13.07.2018, 16:47:02] • [IP: 83.23.255.***]

Do [IP: 213.238.83.**] Krystyjan musi się wykazać. Jak go na jakimś nagraniu konkurencyjnego portalu widziałem (jak jeszcze pisał prawdę o Świerznie) to mi się przypominały filmy z PRL gdzie zawsze był jeden młody ambitny na dorobku co to najgłośniej za wodza krzyczał. Szkoda tylko, że za nim to s..ństwo mu się opłaci to Wodza nie będzie, a ludzie mu to przez lata będą pamiętali.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:27:47] • [IP: 83.16.228.***]

co za głupoty piszecie, kiedy powstały plany wiatraków atras w gminie nie pracował, biogazownia to interes dla gminy nie dla atrasa a lokal pod wynajem to własność - szkoda gadać, głupoty, zawiść i zazdrość.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:53:12] • [IP: 94.254.231.***]

Ale tupet. Mam nadzieję że wyborcy podejmą mądry wybór

Gosc • Piątek [13.07.2018, 14:14:16] • [IP: 213.238.83.**]

Sami trzepia kase na wszystkim a takich jak sominka wiernych bez charakteru zostawili ze spoldzielnia. Siec układow wychodzi na jaw

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:08:15] • [IP: 31.0.47.***]

Ty Pinokio nos Ci rośnie, klamczuchu !

nauczyciel • Piątek [13.07.2018, 11:20:35] • [IP: 85.128.142.**]

a ja myslalem ze pan andrzej jest rozsadniejszy, bo to ze ten tam jest to kazdy wie przeciez.

DZIALANIE OSMIORNICY • Piątek [13.07.2018, 11:08:32] • [IP: 95.211.77.***]

ATRAS- WIATRAKI W RODZINIE, BIOGAZOWNIA W RODZINIE, LOKALE W STUCHOWIE POD WYNAJMEM W STUCHOWIE- 0T0 FILARY ROZWOJU GMINY, ZALEGLE URLOPY ZEBY WYPLACIC SOBIE PO PRZEGRANYCH WYBORACH EKWIWALENTY??. CZY PO PROSTU ATRAS NIE CHODZI NA URLOPY?? KTO COŚ WIE O TYM? DELGACJE?- O TYM KAZDY WIE, ZE JEST CIAGLE W DELEGACJI NA KAWIE U STAROSTY I MARSZALKA. MADRECKI- DIETA PRZEWODNICZACEGO 1300 BODAJZE, SPRZEDAZ KOTLOWNI W STUCHOWIE, KUPUJE JEGO PRZYJACIEL OD WIELU LAT, A ON SAM TAM ZNAJDUJE PRACE CHOC NIE CHCE SIE PRZYZNAC DO TEGO? SETKI TYSIECY ZLOTYCH NA PRZEGRANE SPRAWY SADOWE KOLEJNA CIEKAWOSTKA KTORA SIE ZAPOWIADA TO KUPOWANIE PRZYCHYLNOSCI MEDIOW ZA PIENIADZE PUBLICZNE. CZEMU JESZCZE TEGO NIE POKAZECIE??

Gość kierowca • Piątek [13.07.2018, 10:22:31] • [IP: 37.7.148.***]

To ja tyle razy machałem Darkowi cześć a to nie był on

Narcyz • Piątek [13.07.2018, 09:59:25] • [IP: 83.23.252.**]

Poświadczenie nieprawdy Panie Darku przecież zna Pan przepisy żenada. za śmieszne pieniądze sprzedało. sie kotlownie w Stuchowie i w ten sposób stworzyło sobie miejsce pracy No cóż trzeba w końcu zawiadomić odpowiednie służby bo wystarczą tylko świadkowie a jest ich dużo i Pan wlasciciel zeznajac pod przysięgą nie wybroni już Pana. A tak a propo osoba która stała na straży prawa łamie to prawo.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:37:46] • [IP: 37.47.130.***]

Wyłazi cała pajęczyna korzyści. Dlatego tak dbają o Atrasa.

Daniel • Piątek [13.07.2018, 08:23:37] • [IP: 37.47.196.***]

Witam a może by ktoś zgłosił to do prokuratury lub do CBA pan Modecki czuje się bez karny u siebie na włościach a zetgo co prawo przewiduje to chyba poświadczenie nie prawdy na stanowisku urzędowym jest karane. No pana Gawlowskiego Z PO wsadzili a Madreckiego ? Dziad kłamca za mała emeryturę ma biedak miejmy nadzieje ze tego biednego człowieka nie ominie kara !! I koledzy nie pomogą !!

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:22:00] • [IP: 83.168.86.***]

No wielkie mi co że codziennie busem swojego Pana właściciela przyjaciela do niego na kawę z strasznych nudów jeździł i przy okazji jakieś dzieci po drodze na stopa zabierał. Toć to tak człowiek niezwykle skromny i dobrotliwy w jezusie chrystusie postępuje. Patrząc na zdjęcie Pana Darka rzuca się pytanie - czy ta twarz może kłamać- chyba nie :)))

Oglądasz 1-25 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W rejonach północnych od rana będzie rozwijać się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-90 km/h, lokalnie 95 km/h.■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■