POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.06.2018, 12:01:22] • Międzyzdroje

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Na początku marca zburzono na promenadzie w Międzyzdrojach ohydne pawilony handlowe z minionej epoki. W to miejsce inwestor PRIMA II buduje apartamenty hotelowe naprzeciw pięknych budynków zabytkowych przy Bohaterów Warszawy. Z podziemnymi garażami obiekt będzie miał łącznie 10 kondygnacji.

Na stronie internetowej możemy dowiedzieć się: "AQUAMARINA PRIMA to prestiżowy projekt, powstający w samym sercu Międzyzdrojów. Zaprojektowany w oryginalnym, nadmorskim charakterze budynek o prostej, nowoczesnej linii mieści 122 funkcjonalne apartamenty. Unikatowa lokalizacja inwestycji, bliskość plaży, słynnej "Promenady Gwiazd" oraz kultowego międzyzdrojskiego molo, gwarantuje wspaniały wypoczynek osobom wymagającym i ceniącym komfort."

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Jest to również doskonałe miejsce dla inwestorów, pragnących realizować swoje plany na rynku nieruchomości wraz z doświadczonym operatorem najmu.

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

INWESTYCJA

- prestiżowy, nowoczesny apartamentowiec
- na parterze budynku pasaż usługowo - handlowy, recepcja, restauracja
- wielostanowiskowy garaż podziemny
- ochrona i monitoring

LOKALIZACJA

- inwestycja usytuowana w pierwszej linii brzegowej w ścisłym centrum kurortu
- bezpośrednie sąsiedztwo międzyzdrojskiego molo
- liczne atrakcje w centrum miasta oraz w regionie

APARTAMENTY HOTELOWE*

- komfortowe apartamenty od 30 m2 do 74 m2
- przestronne balkony i tarasy
- nowoczesny design i wysoki standard wykończenia „pod klucz"
- opcjonalnie: możliwość zakupu kompletnego wyposażenia apartamentu
- apartamenty z widokiem na morze na wyższych kondygnacjach

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Inwestor: Prima II Sp. z o.o.
Generalny Wykonawca: PORR S.A.
Planowany termin realizacji: I/II kwartał 2020r.


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Ed • Środa [13.06.2018, 22:47:32] • [IP: 83.26.253.***]

Ten artykuł to czysta reklama. Te ohydne pawilony stanowiły część Międzyzdrojów i oryginalnej zabudowy. Miasteczko miało klimat, który został tylko na starych widokówkach. Właśnie to co się teraz buduje to ohyda. No ale pieniądz podobno nie śmierdzi. Może następne pokolenia ten syf rozbiorą...

Gość • Środa [13.06.2018, 22:32:29] • [IP: 89.174.73.**]

jakie ohydne pawilony?ohydne zrobiły się w dobie reklam.pięknie zaprojektowane, wkomponowane w promenadę.to, co teraz nam się serwuje jest ohydne, niepasujące do pięknych starych pensjonatów.przerost formy.dlaczego nikt w UM nie myśli o nas, stałych mieszkańcach?apartamenty, apartamenty i nic poza tym

Gość • Środa [13.06.2018, 22:14:34] • [IP: 37.248.178.***]

8 kondygnacji nie 10!

Gość • Środa [13.06.2018, 20:57:38] • [IP: 37.47.155.**]

Kladka na plazy wyznacza granice nowej zabudowy. Ten obiek to poczatek nowej dzielnicy nadmorskiej. Wszystko jest juz dawno ustalone

Gość • Środa [13.06.2018, 18:37:25] • [IP: 83.11.144.**]

Międzyzdroje giną w betonie.

Gość • Środa [13.06.2018, 17:46:50] • [IP: 94.254.226.**]

Ludzie to miasteczko w koncu sie udusi. Brak infrastruktury drog parkingow wody itp. Na plazy juz nie polozysz nawet recznika- bo nie bedzie gdzie.

Gość • Środa [13.06.2018, 17:33:52] • [IP: 77.113.20.***]

rzygac mi sie juz chce od tego betonu wszedzie, a poza tym w tak reprezentatywnym miejscu taki budynek nie pasuje - jest po prostu brzydki, po kosztach polecieli znajomi krolika rybaka

Gość • Środa [13.06.2018, 17:25:18] • [IP: 83.21.54.***]

BRAWO!! KOLEJNY RAZ NABILIŚCIE MIESZKAŃCÓW W BUTELKĘ! Głosujcie tak dalej mieszkańcy to zostaniecie z niczym!

Gość • Środa [13.06.2018, 17:21:24] • [IP: 83.11.91.***]

Patron by się jakiś przydał tych apartamentów.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:13:39] • [IP: 89.174.73.**]

co w tym pięknego? Oryginalny nadmorski charakter - zwykły moloch i tyle.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:04:05] • [IP: 94.254.225.**]

Nic tylko otwierać firmę sprzątanie apartamentów

Gość • Środa [13.06.2018, 15:22:54] • [IP: 83.13.48.***]

Czy to coś ma wzbudzać zachwyt?

Gość • Środa [13.06.2018, 13:54:25] • [IP: 46.171.188.***]

Pawilony handlowe" ohydne" to zrobiono je dopiero w latach dziewięćdziesiątych, gdy oblepiono je reklamami i pseudo dobudówkami gastronomicznymi. Zeszpecono zarówno Feniksa jak i Sezam. Starzy mieszkańcy pamiętają, że pawilony były świetnie skomponowane falistym dachem i bielą z charakterem naszego nadmorskiego kurortu. No cóż nie wiedzą tego niestety obecni" napływowi" włodarze.

Gość • Środa [13.06.2018, 13:53:40] • [IP: 217.153.7.***]

Wygląda prosto i tanio, jak blok - nie pasuje do budynków po drugiej stronie ulicy. Mieszkania w tej lokalizacji zamiast rozbudowanej oferty dla turystów są porażką niestety. Mieszkaniec.

Gość • Środa [13.06.2018, 13:11:37] • [IP: 94.1.32.**]

A byla mowa ze to bedzie hotel a znowu apartamenty.

Petroniusz • Środa [13.06.2018, 12:13:39] • [IP: 77.115.77.***]

Szkoda, oj szkoda, Zdenka Nehzoda, bieżyt, bieżyt. Z lewicku na pfrawicku.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■