POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.06.2018, 20:54:13] • Kamień Pomorski

Wolontariat przy deptaku

Wolontariat przy deptaku

fot. Organizator

Już kolejny raz studenci kamieńskiego SUTW pomagali przy upiększaniu naszego miasta. Tym razem tematem były nowe nasadzenia między deptakiem a budynkiem sanatoryjnym Chrobry.

Zakresem pracy wolontariackiej dla przybyłych 50 członków UTW były nasadzenia bylin - traw i lawendy, jednorocznych kwiatów rabatowych, oczyszczenie terenu z chwastów, wysypanie kory między dotychczasowymi nasadzeniami i podlanie nowych roślin. Jak to dotąd bywało, i tym razem praca „paliła się w rękach” i nikogo nie trzeba było poganiać.

Wolontariat przy deptaku

fot. Organizator

W ciągu 2 godzin wszystko zostało zrobione, a na wspaniale pracujących czekały już gorące kiełbaski z grilla i napoje , w ramach poczęstunku ufundowane przez nasze władze.

Grażyna Paś


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gośka • Czwartek [14.06.2018, 07:34:12] • [IP: 37.248.152.***]

A może by tak kamieńscy radni-bezradni wykonali coś pożytecznego dla miasta?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 07:29:53] • [IP: 31.0.47.**]

Sadzenie kwiatkow czyli odwracanie iwagi od spraw waznych..Mam gdzies wasze kwiatki. W zamian wolalabym aby ten kraj byl bardxiej przyjazny obywatelom

Gość • Środa [13.06.2018, 21:07:02] • [IP: 83.20.247.**]

Osoby, które wypisują takie bzdety niech się dobrze zastanowią co piszą, bo z inteligencją im nie po drodze. Polecam też Wikipedię i sprawdzenie co znaczy słowo" wolontariat". I to było by na tyle, zgorzkniali i i godni pożałowania, z wylewającą się przez usta żółcią - zazdrośnicy i frustraci!

Gość • Środa [13.06.2018, 15:48:23] • [IP: 31.0.71.***]

Plociuchy..zamiast się cieszyć że nasze.. mamy. .babcie..coś robią dla naszego.miasta. .to opluwacie Wszystkich wstyd. .albo jesteście chorzy na łeb. albo lenie i plociuchy.

KOLES • Środa [13.06.2018, 14:58:49] • [IP: 93.105.177.***]

A ILE MIASTO KOSZTOWAL WYJAZD DO WILCZKOWA A GDZIE TE PANIE ROZBAWIONE ZE ZDJECIA Z WILCZKOWA

Gość • Środa [13.06.2018, 11:13:00] • [IP: 188.146.130.**]

Brawo wy

Gość • Środa [13.06.2018, 10:59:22] • [IP: 188.146.44.***]

Kwiaty ładne. Tylko że uschną jak poprzednie bo nie będą podlewane to na nic ta robota. Poprzednie kwiaty kosztowały pewnie nie mało i co? Nie podlewane starczyły na kilka tygodni.Panie Burmistrz nie umie Pan skutecznie zarządzać widać masę błędów i w prowadzonych inwestycjach i tych ukończonych.

Gość • Środa [13.06.2018, 08:42:06] • [IP: 83.11.178.**]

To nie jest wykorzystywanie bo w nagrodę pojadą na kilkudniową wycieczkę zagraniczną.

Gość • Środa [13.06.2018, 08:00:03] • [IP: 178.37.141.***]

czytając te relacje z dnia dziecka, imprez gminnych i wszystkich zdarzeń z udziałem burmistrza mam nieodparte wrażenie że kiełbaski z grilla to podstawa i główny pomysł na funkcjonowanie urzędu. trochę słabo.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 22:55:04] • [IP: 188.146.224.***]

Też średnio to widzę. Ostatnio burmistrz dziwnie blisko UTW. Studentów łatwo omotać, ale w pewnym wieku powinni już rozpoznać kto jest szczery 🙂

Gość • Wtorek [12.06.2018, 21:57:34] • [IP: 37.248.155.***]

UWAŻAM ŻE SENIORZY POWINNI CIESZYĆ SIĘ NASADZENIEM TU MAM WRAŻENIE ŻE EMERYCI MAJĄ JAKIEŚ ZOBOWIAZANIA WOBEC BURMISTRZA I DLATEGO SĄ WYKORZYSTYWANI COŚ MI TO NIE PASUJE JAK NA UNIWERSYTET, TROCHĘ SZACUNKU PANI PAŚ.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 21:27:20] • [IP: 31.0.87.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■