POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.06.2018, 20:54:13] • Kamień Pomorski

Wolontariat przy deptaku

Wolontariat przy deptaku

fot. Organizator

Już kolejny raz studenci kamieńskiego SUTW pomagali przy upiększaniu naszego miasta. Tym razem tematem były nowe nasadzenia między deptakiem a budynkiem sanatoryjnym Chrobry.

Zakresem pracy wolontariackiej dla przybyłych 50 członków UTW były nasadzenia bylin - traw i lawendy, jednorocznych kwiatów rabatowych, oczyszczenie terenu z chwastów, wysypanie kory między dotychczasowymi nasadzeniami i podlanie nowych roślin. Jak to dotąd bywało, i tym razem praca „paliła się w rękach” i nikogo nie trzeba było poganiać.

Wolontariat przy deptaku

fot. Organizator

W ciągu 2 godzin wszystko zostało zrobione, a na wspaniale pracujących czekały już gorące kiełbaski z grilla i napoje , w ramach poczęstunku ufundowane przez nasze władze.

Grażyna Paś


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gośka • Czwartek [14.06.2018, 07:34:12] • [IP: 37.248.152.***]

A może by tak kamieńscy radni-bezradni wykonali coś pożytecznego dla miasta?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 07:29:53] • [IP: 31.0.47.**]

Sadzenie kwiatkow czyli odwracanie iwagi od spraw waznych..Mam gdzies wasze kwiatki. W zamian wolalabym aby ten kraj byl bardxiej przyjazny obywatelom

Gość • Środa [13.06.2018, 21:07:02] • [IP: 83.20.247.**]

Osoby, które wypisują takie bzdety niech się dobrze zastanowią co piszą, bo z inteligencją im nie po drodze. Polecam też Wikipedię i sprawdzenie co znaczy słowo" wolontariat". I to było by na tyle, zgorzkniali i i godni pożałowania, z wylewającą się przez usta żółcią - zazdrośnicy i frustraci!

Gość • Środa [13.06.2018, 15:48:23] • [IP: 31.0.71.***]

Plociuchy..zamiast się cieszyć że nasze.. mamy. .babcie..coś robią dla naszego.miasta. .to opluwacie Wszystkich wstyd. .albo jesteście chorzy na łeb. albo lenie i plociuchy.

KOLES • Środa [13.06.2018, 14:58:49] • [IP: 93.105.177.***]

A ILE MIASTO KOSZTOWAL WYJAZD DO WILCZKOWA A GDZIE TE PANIE ROZBAWIONE ZE ZDJECIA Z WILCZKOWA

Gość • Środa [13.06.2018, 11:13:00] • [IP: 188.146.130.**]

Brawo wy

Gość • Środa [13.06.2018, 10:59:22] • [IP: 188.146.44.***]

Kwiaty ładne. Tylko że uschną jak poprzednie bo nie będą podlewane to na nic ta robota. Poprzednie kwiaty kosztowały pewnie nie mało i co? Nie podlewane starczyły na kilka tygodni.Panie Burmistrz nie umie Pan skutecznie zarządzać widać masę błędów i w prowadzonych inwestycjach i tych ukończonych.

Gość • Środa [13.06.2018, 08:42:06] • [IP: 83.11.178.**]

To nie jest wykorzystywanie bo w nagrodę pojadą na kilkudniową wycieczkę zagraniczną.

Gość • Środa [13.06.2018, 08:00:03] • [IP: 178.37.141.***]

czytając te relacje z dnia dziecka, imprez gminnych i wszystkich zdarzeń z udziałem burmistrza mam nieodparte wrażenie że kiełbaski z grilla to podstawa i główny pomysł na funkcjonowanie urzędu. trochę słabo.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 22:55:04] • [IP: 188.146.224.***]

Też średnio to widzę. Ostatnio burmistrz dziwnie blisko UTW. Studentów łatwo omotać, ale w pewnym wieku powinni już rozpoznać kto jest szczery 🙂

Gość • Wtorek [12.06.2018, 21:57:34] • [IP: 37.248.155.***]

UWAŻAM ŻE SENIORZY POWINNI CIESZYĆ SIĘ NASADZENIEM TU MAM WRAŻENIE ŻE EMERYCI MAJĄ JAKIEŚ ZOBOWIAZANIA WOBEC BURMISTRZA I DLATEGO SĄ WYKORZYSTYWANI COŚ MI TO NIE PASUJE JAK NA UNIWERSYTET, TROCHĘ SZACUNKU PANI PAŚ.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 21:27:20] • [IP: 31.0.87.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■