POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [14.06.2018, 20:30:33] • Gmina Dziwnów

Od piątku w gminie Dziwnów obowiązywać będą strefy płatnego parkowania

Od piątku w gminie Dziwnów obowiązywać będą strefy płatnego parkowania

fot. kam

Od najbliższego piątku, 15. czerwca do 15. września bieżącego roku, zgodnie z Uchwałą Nr XXVIII/293/2017 Rady Miejskiej w Dziwnowie z dnia 15 marca 2017 r. wraz ze zmianami dokonanymi Uchwałą NR XLI/447/2018 Rady Miejskiej w Dziwnowie z dnia 21 lutego 2018 r. w sprawie ustalenia stref płatnego parkowania na drogach publicznych na terenie Dziwnowa, Dziwnówka i Międzywodzia, ustalenia opłat za parkowanie w tych strefach, obowiązywać będą opłaty za parkowania. A póki co, parkomaty operatora stref City Parking Group S.A. stoją jeszcze opakowane folią.

W tych miejscach obowiązuje płatne parkowanie:
I) Dziwnów – Osiedle Rybackie; Adama Mickiewicza; Kościelna - od Adama Mickiewicza do Szosowej; Henryka Sienkiewicza; Elizy Orzeszkowej; Jana Kochanowskiego - od Adama Mickiewicza do Henryka Sienkiewicza; Parkowa - od Henryka Sienkiewicza w kierunku północnym, do końca drogi; Kaprala Koniecznego.

II) Dziwnówek – Kamieńska - od Wolności do Zaułek; Zaułek; l Maja - od Zaułek do Wolności; Wolności - od 1 Maja do Kamieńskiej; Słoneczna - od drogi 102 do Mickiewicza; Adama Mickiewicza.

III) Międzywodzie – Morska - od Wojska Polskiego do Zwycięstwa; Rybacka - od Wojska Polskiego do Zwycięstwa; Bałtycka - od Zwycięstwa do Kasztanowej; Puławska - od Kasztanowej do Wojska Polskiego; Wojska Polskiego; Kasztanowa; Zwycięstwa; Szkolna - od Parkowej do Leśnej; Zatoczna; Słoneczna; Pogodna - od Zatocznej do Słonecznej.

Od piątku w gminie Dziwnów obowiązywać będą strefy płatnego parkowania

fot. Organizator

Wysokość opłat za parkowanie pojazdów samochodowych na płatnych miejscach
parkingowych położonych w pasach drogowych dróg publicznych W strefach płatnego
parkowania na terenie Dziwnowa, Dziwnówka i Międzywodzia:

Od piątku w gminie Dziwnów obowiązywać będą strefy płatnego parkowania

fot. Organizator

- Opłaty za parkowanie pojazdów samochodowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, w okresie od dnia 15. czerwca do dnia 15 września bieżącego roku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Ustalono opłatę dodatkową w wysokości 50,- zł, za parkowanie pojazdu ,,Strefach” bez uiszczenia należnej opłaty. Termin uiszczenia opłaty dodatkowej wynosi 7 dni od dnia wystawienia zawiadomienia. W przypadku uiszczenia opłaty dodatkowej w dniu wystawienia zawiadomienia lub w następnym dniu roboczym po tym dniu, opłata dodatkowa pobrana będzie w wysokości 25,- złotych – powiedział Łukasz Dzioch zastępca burmistrza Dziwnowa.

Od piątku w gminie Dziwnów obowiązywać będą strefy płatnego parkowania

fot. Organizator

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [15.06.2018, 17:28:55] • [IP: 83.20.253.***]

Kasować turystów to rozumiem, ale kasować swoich mieszkańców to przesada. To co powiecie krawaciarze jak od kilkunastu miesięcy na parkingu gminnym w Dziwnówku przy ulicy Kołobrzeskiej po lewo na wylocie do Łukęcina stoi i rozpada się przyczepa campingowa. Straż miejska znajdzie właściciela tej przyczepy i skasuje za te miesiące ?? Wątpię. Straż miejska taka zapracowana że pewnie nie wie gdzie to jest. Nawet na google maps można ją zobaczyć w aplikacji street ile już czasu tam stoi. ha ha ha

frecoin • Piątek [15.06.2018, 16:54:21] • [IP: 94.254.232.**]

Kogo na to stać. Podatki, opłaty, parkingi. Co jeszcze. Jak mrówki w zoo.

Gość • Piątek [15.06.2018, 12:50:01] • [IP: 77.186.97.**]

Do37, 47, 153 może byś się pochwalił- ła gdzie i na jakim uniwersytecie polonistykę kończyłeś- aś. Bo to co piszesz to ni ładu ni składu.

Gość • Piątek [15.06.2018, 06:45:17] • [IP: 37.47.153.***]

A mozw ktos wie kiedy otworza biuro

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■