POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [11.06.2018, 13:58:45] • Gmina Wolin

Dzień Dziecka w sołectwie Koniewo

Dzień Dziecka w sołectwie Koniewo

fot. Organizator

Dnia 03.06.2018r. na boisku Sołeckim w Koniewie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji dmuchane zamki, wata cukrowa, jazda konna, przejażdżka motorami oraz pokaz sprzętu strażackiego OSP Skoszewo.

Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy sprawnościowe, po których organizatorzy przygotowali słodki bufet, kiełbaski z grilla, lody oraz słodycze.

Rada Sołecka wraz z Sołtysem Sołectwa Koniewo pragnie serdecznie podziękować za wsparcie sponsorom:

- Firmie Aldesa Nowa Energia Sp. z.o.o
- Bank Spółdzielczy w Wolinie
- Salon Plus w Wolinie
- Firmie Czach Trans
- Netto
- Pani Andżelice Okulskiej – za naukę jazdy konnej
- OSP Skoszewo – pokaz sprzętu strażackiego

I wielu innym osobom które czynnie włączyły się w wysiłek organizacyjny.

Dziękujemy za radość i uśmiech naszych dzieci!

Sołtys Sołectwa Koniewo


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Środa [13.06.2018, 21:38:41] • [IP: 83.8.38.***]

Prawda dla własnych korzyści to ona się udziela

Gość • Wtorek [12.06.2018, 04:05:49] • [IP: 80.245.177.**]

Lepszy dzień dziecka niż ten zorganizowany w Wolinie! Nawet więcej dzieci było w Koniewie. Atrakcje super, dzieciaki zadowolone! Można było się wyszaleć. Brawo za organizację! Wszystko można wystarczy się zmobilizować do działania, włożyć trochę chęci, zaangażowania i poświecić czas.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 20:35:40] • [IP: 87.123.195.**]

Widać, że w Koniewie Sołtys dba o to aby dzieci miały prawdziwą zabawę. Brawo!! Szkoda, że Skoszewo nie może się pochwalić takim pięknym Dniem Dziecka:- ( Sołtysowa Skoszewa na pewno by się bardziej zaangażowała jakby jakaś impreza gminna była, można by się pochwalić jak dużo pracy w to" SAMA" włożyła! Tak to jest jak się udziela społecznie dla własnych korzyści!! Tragedia!

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 15:18:52] • [IP: 94.254.224.**]

Wyborczo y yyyy wybornie

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■