POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.06.2018, 18:17:06] • Kamień Pomorski

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

fot. kam

Zostaliśmy poinformowani przez mieszkańca naszego miasta, że skradziono segment miedzianej rynny z elewacji kamieńskiego Ratusza od strony Zalewu Kamieńskiego.

Poszliśmy na miejsce sprawdzić, czy nie dokonuje się jakiegoś remontu. Ale żadnego rusztowania nie zauważyliśmy. Pomyśleliśmy, że może z tą rynną jest tak, jak kiedyś z torami kolejowymi w kierunku Trzebiatowa.

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

fot. kam

Otóż po wojnie nie wolno było mówić, że Rosjanie grabią Ziemie Zachodnie. Kiedy więc pytano co z linią kolejową w kierunku Trzebiatowa. Odpowiadano, że zostanie odbudowana, kiedy wrócą szyny, które Rosjanie wzięli do poniklowania. Może podobnie jest z miedzianą rynną, którą może władza dała tym razem przed wyborami do pozłocenia.

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

fot. kam

A tak na poważnie, czy władza wie o kradzieży, jeśli to była kradzież a nie celowy demontaż. I czy poinformowane o tym zostały organy ścigania.

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

fot. kam

Jeżeli nie przystąpi się do naprawy, do uzupełnienia brakującego odcinka rynny, to przy najbliższych deszczach zalewana będzie ściana Ratusza, a to znaczy zawilgocenie budynku. A to już nie są żarty.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Środa [13.06.2018, 09:53:51] • [IP: 37.1.207.**]

zgadzam się z wypowiedzią z 22:24. jak wygląda miasto można by długo krytykować ale żeby pod własnym NOSEM dopuścić do dewastacji to żaden kabaret by tego nie wymyślił. wspomnę o tym, że to zabytek a ten powinien być wyjątkowo chroniony. zresztą w gminie są specjaliści od zabytków to może wyjaśnią. chocholi taniec obecnej ekipy trwa i oby jesień była ostatnią

Robot • Środa [13.06.2018, 09:51:57] • [IP: 37.248.163.*]

To nie Rosjanie ukradli szyny do Trzebiatowa. Poszły na odbudowę Warszawy, podobnie jak wiele budynków na Starym Mieście, jak dworzec kolejowy... Przetrwały wojnę a po niej zostały rozebrane i wywiezione do stolicy... Te ziemie, Ziemie Odzyskane, ówczesny rząd traktował jak tereny podbite i oddane nam tylko w kritkotrwala dzierżawę...

Petroniusz • Środa [13.06.2018, 09:35:12] • [IP: 77.115.77.***]

Władza ma zwichrowane kolana w siedemnastu miejscach i trzyma się dobrze, nawet powiedziałbym lepiej.. Pan Lepiej, lepić można z gliny i plasteliny.

Gość • Środa [13.06.2018, 08:59:45] • [IP: 5.174.108.***]

A za parking wiedzą jak brać a kawałek runny nie mogą upilnować bardzo dobrze chłopaki zrobili brawo

Gość • Środa [13.06.2018, 08:17:43] • [IP: 178.37.141.***]

tak oto latem gdy jasno jest do 22.00 w centrum miasta na terenie monitorowanym można zabrać kawał rury by potem przespacerować z nią przez całe miasto do punktu skupu. Przecież to jest jakaś kpina i zal.pl.

Gość • Środa [13.06.2018, 07:15:25] • [IP: 37.47.137.***]

Nie ma czasu na rynny ważniejszy żużel we Wrocławiu i ganianie za piłeczką

Gość • Środa [13.06.2018, 05:24:25] • [IP: 94.254.234.**]

Rozbierają na hotel już.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 22:55:40] • [IP: 83.11.144.**]

Prawie do 23.00 ratusz tonie w ciemnościach, a potem zapalają się jakieś nikłe lampy. Nie ma się co dziwić.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 22:53:24] • [IP: 83.11.144.**]

Miasto monitorowane. To jest dokładnie pod kamerą. Widać, że to monitorowanie to kpiny. Faceci siedzą na ławce przed ratuszem, naprzeciw kamery i piją piwo. Reakcji żadnej.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 22:24:03] • [IP: 83.11.63.**]

ot gospodarz

Gość • Wtorek [12.06.2018, 21:51:32] • [IP: 37.47.165.**]

Gdzie policja ?? Na CPN hoddogi wcina? Czy jeżdżą po kamieniu w kółko

Gość • Wtorek [12.06.2018, 20:35:07] • [IP: 188.146.35.***]

Człowiek nie wielbłąd... ;)

Gość • Wtorek [12.06.2018, 20:02:51] • [IP: 95.160.156.**]

Dotkliwie karać właścicieli skupów złomu za przyjmowanie kradzionych metali.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 19:56:47] • [IP: 83.20.249.***]

Co za bydło. ..

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■