POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.06.2018, 18:17:06] • Kamień Pomorski

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

fot. kam

Zostaliśmy poinformowani przez mieszkańca naszego miasta, że skradziono segment miedzianej rynny z elewacji kamieńskiego Ratusza od strony Zalewu Kamieńskiego.

Poszliśmy na miejsce sprawdzić, czy nie dokonuje się jakiegoś remontu. Ale żadnego rusztowania nie zauważyliśmy. Pomyśleliśmy, że może z tą rynną jest tak, jak kiedyś z torami kolejowymi w kierunku Trzebiatowa.

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

fot. kam

Otóż po wojnie nie wolno było mówić, że Rosjanie grabią Ziemie Zachodnie. Kiedy więc pytano co z linią kolejową w kierunku Trzebiatowa. Odpowiadano, że zostanie odbudowana, kiedy wrócą szyny, które Rosjanie wzięli do poniklowania. Może podobnie jest z miedzianą rynną, którą może władza dała tym razem przed wyborami do pozłocenia.

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

fot. kam

A tak na poważnie, czy władza wie o kradzieży, jeśli to była kradzież a nie celowy demontaż. I czy poinformowane o tym zostały organy ścigania.

Rozkradają kamieński Ratusz a co na to władza?

fot. kam

Jeżeli nie przystąpi się do naprawy, do uzupełnienia brakującego odcinka rynny, to przy najbliższych deszczach zalewana będzie ściana Ratusza, a to znaczy zawilgocenie budynku. A to już nie są żarty.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Środa [13.06.2018, 09:53:51] • [IP: 37.1.207.**]

zgadzam się z wypowiedzią z 22:24. jak wygląda miasto można by długo krytykować ale żeby pod własnym NOSEM dopuścić do dewastacji to żaden kabaret by tego nie wymyślił. wspomnę o tym, że to zabytek a ten powinien być wyjątkowo chroniony. zresztą w gminie są specjaliści od zabytków to może wyjaśnią. chocholi taniec obecnej ekipy trwa i oby jesień była ostatnią

Robot • Środa [13.06.2018, 09:51:57] • [IP: 37.248.163.*]

To nie Rosjanie ukradli szyny do Trzebiatowa. Poszły na odbudowę Warszawy, podobnie jak wiele budynków na Starym Mieście, jak dworzec kolejowy... Przetrwały wojnę a po niej zostały rozebrane i wywiezione do stolicy... Te ziemie, Ziemie Odzyskane, ówczesny rząd traktował jak tereny podbite i oddane nam tylko w kritkotrwala dzierżawę...

Petroniusz • Środa [13.06.2018, 09:35:12] • [IP: 77.115.77.***]

Władza ma zwichrowane kolana w siedemnastu miejscach i trzyma się dobrze, nawet powiedziałbym lepiej.. Pan Lepiej, lepić można z gliny i plasteliny.

Gość • Środa [13.06.2018, 08:59:45] • [IP: 5.174.108.***]

A za parking wiedzą jak brać a kawałek runny nie mogą upilnować bardzo dobrze chłopaki zrobili brawo

Gość • Środa [13.06.2018, 08:17:43] • [IP: 178.37.141.***]

tak oto latem gdy jasno jest do 22.00 w centrum miasta na terenie monitorowanym można zabrać kawał rury by potem przespacerować z nią przez całe miasto do punktu skupu. Przecież to jest jakaś kpina i zal.pl.

Gość • Środa [13.06.2018, 07:15:25] • [IP: 37.47.137.***]

Nie ma czasu na rynny ważniejszy żużel we Wrocławiu i ganianie za piłeczką

Gość • Środa [13.06.2018, 05:24:25] • [IP: 94.254.234.**]

Rozbierają na hotel już.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 22:55:40] • [IP: 83.11.144.**]

Prawie do 23.00 ratusz tonie w ciemnościach, a potem zapalają się jakieś nikłe lampy. Nie ma się co dziwić.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 22:53:24] • [IP: 83.11.144.**]

Miasto monitorowane. To jest dokładnie pod kamerą. Widać, że to monitorowanie to kpiny. Faceci siedzą na ławce przed ratuszem, naprzeciw kamery i piją piwo. Reakcji żadnej.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 22:24:03] • [IP: 83.11.63.**]

ot gospodarz

Gość • Wtorek [12.06.2018, 21:51:32] • [IP: 37.47.165.**]

Gdzie policja ?? Na CPN hoddogi wcina? Czy jeżdżą po kamieniu w kółko

Gość • Wtorek [12.06.2018, 20:35:07] • [IP: 188.146.35.***]

Człowiek nie wielbłąd... ;)

Gość • Wtorek [12.06.2018, 20:02:51] • [IP: 95.160.156.**]

Dotkliwie karać właścicieli skupów złomu za przyjmowanie kradzionych metali.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 19:56:47] • [IP: 83.20.249.***]

Co za bydło. ..

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■