POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [24.06.2018, 15:33:17] • Międzyzdroje

Młodzież w Międzyzdrojach niczym Spider-man! Ta zabawka jest hitem roku!

Młodzież w Międzyzdrojach niczym Spider-man! Ta zabawka jest hitem roku!

fot. ikamien.pl

Co roku na wybrzeżu panuje inna moda jeżeli chodzi o wakacyjne gadżety i zabawki. W tym roku młodzież oszalała na punkcie puszek z kolorową pajęczyną!

Jest kolorowa i jak widać, dostarcza masę zabawy. Młodzież w Międzyzdrojach dosłownie oszalała na punkcie serpentyny w sprayu.

Oprócz ozdabiania kolorowymi nićmi elementów garderoby, serpentyna znalazła zastosowanie również w potyczkach ulicznych, gdzie obie strony wyposażone w puszki z serpentyną toczą zacięte starcia!

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Środa [27.06.2018, 23:01:06] • [IP: 37.248.165.***]

Czepiacie się dzieci które bawią się kolorową serpentyną to lepiej żeby poszli i wybijali okna i przewracały kosze na śmieci. My bawiliśmy się na trzepakach a teraz bawią się kolorową serpentyną. A wczasowiczów wróć uwagę gdzie siusia gdzie zostawia swoje wymiociny i tam gdzie stanie to nasyfi i pojedzie.

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 17:26:09] • [IP: 83.23.249.***]

szkoda tylko ptaków, które zwabione widokiem nitki będą chciały to zjeść. W epoce latawców w żyłkach porzuconych ginęły małe i duże ptaszki, potem lampiony i pożary wywołane przez nie a resztki walające się w lesie. Może bańki mydlane one na pewno nie zaszkodzą.

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 14:22:08] • [IP: 83.8.163.**]

Uważam, że sprzątać to powinni ci, którzy zarabiają na sprzedaży tego śmiecia. Dlaczego z moich pieniędzy mają być wynagradzani ludzie, którzy to sprzątają. I tak w sezonie pracy im nie brakuje.

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 12:13:34] • [IP: 5.101.156.**]

kolorowo

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 11:07:59] • [IP: 89.174.73.**]

te Ba.. CHORY powinny to sprzątać... Syfu kupe i nic więcej

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 06:46:43] • [IP: 188.146.98.**]

Komu to przeszkadza? Jest kolorowo, a wielu u siebie przed domem ma inny porządek.

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 02:31:15] • [IP: 83.11.172.***]

ani to fajne ani mądre a brudu ful

Gość • Niedziela [24.06.2018, 23:32:04] • [IP: 37.47.139.***]

Nie ma tragedii.

Gość • Niedziela [24.06.2018, 23:26:02] • [IP: 83.11.137.***]

KARAĆ OPIEKUNÓW ZA ZAŚMIECANIE!

Gość • Niedziela [24.06.2018, 22:02:11] • [IP: 83.23.170.**]

Niestety przez te zabawy promenada jest bardzo zabrudzona. Wszedzie leza kolorowe" nitki" przyklejone do chodnikow.

Gość • Niedziela [24.06.2018, 19:32:23] • [IP: 83.23.246.***]

Dla wieśniaków

Gość • Niedziela [24.06.2018, 17:23:22] • [IP: 93.105.177.***]

artykuł sponsorowany? xD

Gość • Niedziela [24.06.2018, 16:27:13] • [IP: 188.146.131.**]

Moze to i hit ale bałagan i brut po tym zostaje jak djabli i nie tak łatwo to posprzątać

Gość • Niedziela [24.06.2018, 16:12:52] • [IP: 46.215.44.***]

A kto to sprząta?

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Międzyzdrojów, informuje że w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odbędzie się odkomarzanie terenów publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odległości i omijanie terenów w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony Środowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ Mężczyzna ugodzony nożem w centrum Dziwnowa. Młody mężczyzna zaatakował nożem 22 latka przed sezonową restauracją Chatą Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany został cztery razy ugodzony nożem. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszkańców siedziała w restauracji i po godzinie 2 przyszło dwóch turystów którzy byli prawdopodobnie ostro naćpani. 22 latek wraz z kolegą wyszedł na zewnątrz no i od słowa do słowa wyszła kłótnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zadał ciosy najpierw nożem w plecy następne 3 ciosy w klatkę piersiową. Poszkodowany bronił się rękami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjechała szybko policja i karetka. Poszkodowany został przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany kłute. Na szczęście przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca się z prośbą do świadków, oraz innych osób mogących mieć informację na temat sprawców zdarzenia do jakiego doszło w dniu 19.07.2020 roku około godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza Słowackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dwóch nieustalonych sprawców przy użyciu noża ugodził kilkukrotnie mieszkańca Kamienia Pomorskiego powodując obrażenia ciała. Sprawcami tego zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 - 25 lat, wzrostu około 180 - 185 cm, bez zarostu. Mężczyźni są podobni do siebie. Jeden z nich ubrany był w spodnie koloru ciemnego, kamizelkę koloru czarnego z białymi rękawami, natomiast drugi ubrany był w spodnie koloru ciemnego, czarną kurtkę wiatrówkę i czarną czapkę bejsbolową. Gwarantujemy zachowanie anonimowości, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikację osobie, która ją przekazała. Informację można przekazywać na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dyżurny.kamien@sc.policja.gov.pl ■