POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [24.06.2018, 15:33:17] • Międzyzdroje

Młodzież w Międzyzdrojach niczym Spider-man! Ta zabawka jest hitem roku!

Młodzież w Międzyzdrojach niczym Spider-man! Ta zabawka jest hitem roku!

fot. ikamien.pl

Co roku na wybrzeżu panuje inna moda jeżeli chodzi o wakacyjne gadżety i zabawki. W tym roku młodzież oszalała na punkcie puszek z kolorową pajęczyną!

Jest kolorowa i jak widać, dostarcza masę zabawy. Młodzież w Międzyzdrojach dosłownie oszalała na punkcie serpentyny w sprayu.

Oprócz ozdabiania kolorowymi nićmi elementów garderoby, serpentyna znalazła zastosowanie również w potyczkach ulicznych, gdzie obie strony wyposażone w puszki z serpentyną toczą zacięte starcia!

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Środa [27.06.2018, 23:01:06] • [IP: 37.248.165.***]

Czepiacie się dzieci które bawią się kolorową serpentyną to lepiej żeby poszli i wybijali okna i przewracały kosze na śmieci. My bawiliśmy się na trzepakach a teraz bawią się kolorową serpentyną. A wczasowiczów wróć uwagę gdzie siusia gdzie zostawia swoje wymiociny i tam gdzie stanie to nasyfi i pojedzie.

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 17:26:09] • [IP: 83.23.249.***]

szkoda tylko ptaków, które zwabione widokiem nitki będą chciały to zjeść. W epoce latawców w żyłkach porzuconych ginęły małe i duże ptaszki, potem lampiony i pożary wywołane przez nie a resztki walające się w lesie. Może bańki mydlane one na pewno nie zaszkodzą.

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 14:22:08] • [IP: 83.8.163.**]

Uważam, że sprzątać to powinni ci, którzy zarabiają na sprzedaży tego śmiecia. Dlaczego z moich pieniędzy mają być wynagradzani ludzie, którzy to sprzątają. I tak w sezonie pracy im nie brakuje.

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 12:13:34] • [IP: 5.101.156.**]

kolorowo

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 11:07:59] • [IP: 89.174.73.**]

te Ba.. CHORY powinny to sprzątać... Syfu kupe i nic więcej

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 06:46:43] • [IP: 188.146.98.**]

Komu to przeszkadza? Jest kolorowo, a wielu u siebie przed domem ma inny porządek.

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 02:31:15] • [IP: 83.11.172.***]

ani to fajne ani mądre a brudu ful

Gość • Niedziela [24.06.2018, 23:32:04] • [IP: 37.47.139.***]

Nie ma tragedii.

Gość • Niedziela [24.06.2018, 23:26:02] • [IP: 83.11.137.***]

KARAĆ OPIEKUNÓW ZA ZAŚMIECANIE!

Gość • Niedziela [24.06.2018, 22:02:11] • [IP: 83.23.170.**]

Niestety przez te zabawy promenada jest bardzo zabrudzona. Wszedzie leza kolorowe" nitki" przyklejone do chodnikow.

Gość • Niedziela [24.06.2018, 19:32:23] • [IP: 83.23.246.***]

Dla wieśniaków

Gość • Niedziela [24.06.2018, 17:23:22] • [IP: 93.105.177.***]

artykuł sponsorowany? xD

Gość • Niedziela [24.06.2018, 16:27:13] • [IP: 188.146.131.**]

Moze to i hit ale bałagan i brut po tym zostaje jak djabli i nie tak łatwo to posprzątać

Gość • Niedziela [24.06.2018, 16:12:52] • [IP: 46.215.44.***]

A kto to sprząta?

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■