POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [15.05.2018, 07:13:43] • Wicko

Pchli Targ w Wicku - udana inicjatywa mieszkańców okazała się sukcesem

Pchli Targ w Wicku - udana inicjatywa mieszkańców okazała się sukcesem

fot. Organizator

W dniu 13.05.2018 w Wicku (gm. Międzyzdroje) odbył się pierwszy „Pchli Targ; Wyprzedaż Garażowa", który zakończył się pełnym sukcesem organizatorów.

Zainteresowanie oglądających jak i sprzedających na pierwszej imprezie organizowanej przez mieszkańców okazała się miłym zaskoczeniem nawet dla organizatorów.

Na Pchlim Targu w Wicku, pojawiło się wielu sprzedających z całego naszego regionu m.in Międzyzdrojów, Wolina, Kamienia Pomorskiego oraz Świnoujścia.

Pchli Targ w Wicku - udana inicjatywa mieszkańców okazała się sukcesem

fot. Organizator

Cieszy, także fakt, iż inicjatywa mieszkańców wzbudziła duże zainteresowanie okolicznych mieszkańców jak i wielu turystów.

Handel oraz wymiana między mieszkańcami naszego regionu odbyła się w przemiłej rodzinnej atmosferze. Na Targu pojawili się także najmłodsi mieszkańcy Międzyzdrojów, którzy oferowali swoje zabawki.

Pchli Targ w Wicku - udana inicjatywa mieszkańców okazała się sukcesem

fot. Organizator

Do sukcesu przyczyniła się m.in pogoda jak i piękna naturalna okolica. Atmosfera pikniku oraz ognisko dopełniło wspaniałą rodzinną niedziele.

Nieocenionym źródłem sukcesu, okazało się wsparcie lokalnych mediów jak ikamien.pl oraz naszemiastomiedzyzdroje.com.pl oraz strona Urzędu Miasta miedzyzdroje.pl - za które serdecznie dziękujemy.

Podziękowania należą się także Panu Piotrowi Nogala za bezpłatne udostępnienie terenu, Państwu Piotrowi i Grażynie Płońskim, oraz p. Oskarowi Przybyszewski API Connect - który czuwał na całą koordynacją medialną.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■