POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [15.05.2018, 07:13:43] • Wicko

Pchli Targ w Wicku - udana inicjatywa mieszkańców okazała się sukcesem

Pchli Targ w Wicku - udana inicjatywa mieszkańców okazała się sukcesem

fot. Organizator

W dniu 13.05.2018 w Wicku (gm. Międzyzdroje) odbył się pierwszy „Pchli Targ; Wyprzedaż Garażowa", który zakończył się pełnym sukcesem organizatorów.

Zainteresowanie oglądających jak i sprzedających na pierwszej imprezie organizowanej przez mieszkańców okazała się miłym zaskoczeniem nawet dla organizatorów.

Na Pchlim Targu w Wicku, pojawiło się wielu sprzedających z całego naszego regionu m.in Międzyzdrojów, Wolina, Kamienia Pomorskiego oraz Świnoujścia.

Pchli Targ w Wicku - udana inicjatywa mieszkańców okazała się sukcesem

fot. Organizator

Cieszy, także fakt, iż inicjatywa mieszkańców wzbudziła duże zainteresowanie okolicznych mieszkańców jak i wielu turystów.

Handel oraz wymiana między mieszkańcami naszego regionu odbyła się w przemiłej rodzinnej atmosferze. Na Targu pojawili się także najmłodsi mieszkańcy Międzyzdrojów, którzy oferowali swoje zabawki.

Pchli Targ w Wicku - udana inicjatywa mieszkańców okazała się sukcesem

fot. Organizator

Do sukcesu przyczyniła się m.in pogoda jak i piękna naturalna okolica. Atmosfera pikniku oraz ognisko dopełniło wspaniałą rodzinną niedziele.

Nieocenionym źródłem sukcesu, okazało się wsparcie lokalnych mediów jak ikamien.pl oraz naszemiastomiedzyzdroje.com.pl oraz strona Urzędu Miasta miedzyzdroje.pl - za które serdecznie dziękujemy.

Podziękowania należą się także Panu Piotrowi Nogala za bezpłatne udostępnienie terenu, Państwu Piotrowi i Grażynie Płońskim, oraz p. Oskarowi Przybyszewski API Connect - który czuwał na całą koordynacją medialną.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■