POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [16.04.2018, 13:15:23] • Dziwnów

Znalazł belkę na plaży w Dziwnowie

Znalazł belkę na plaży w Dziwnowie

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik przysłał nam zdjęcia drewnianej belki którą znalazł na plaży w niedzielę w Dziwnowie przy falochronie od strony Międzywodzia.

Trudno nam odpowiedzieć, co to jest za obiekt. Być może jest to prawdopodobnie fragment jakiejś starej łodzi żeglarskiej.

Znalazł belkę na plaży w Dziwnowie

fot. Czytelnik

Pierwsze, co nam przychodzi na myśl, to być może jest to element XIX wiecznej łodzi, która została wydobyta z morza na wysokości Międzywodzia, a teraz znajduje się w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej.

Znalazł belkę na plaży w Dziwnowie

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Środa [18.04.2018, 18:38:05] • [IP: 83.8.163.***]

Wywal to bo gmina wyda pieniądze na expertyze

Gość • Środa [18.04.2018, 07:38:05] • [IP: 79.191.255.***]

Cebuackie społeczeństwo. Wam nie zabytki a zbytki we łbach.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 23:18:40] • [IP: 109.196.122.***]

Takie deski to ja widziałem na plaży nie raz. Żadne odkrycie.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 10:33:46] • [IP: 31.0.35.**]

Toż to epokowe odkrycie deska od stacza że statku Kolumba

Gość • Wtorek [17.04.2018, 09:51:01] • [IP: 188.146.203.**]

ziemniak :D

Gość • Wtorek [17.04.2018, 08:35:19] • [IP: 83.23.194.***]

To na pewno kawałek burty starej łodzi. Warto to zbadać. Nie kpijcie ze znaleziska.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 07:26:15] • [IP: 192.168.101.***]

Poproszę dodać jeszcze kilka zdjęć tego fascynującego znaleziska!

moondek • Wtorek [17.04.2018, 00:33:05] • [IP: 178.235.180.***]

TAKA DUŻA BELKA - też mi coś!! Jakby znalazł gówno pchły - to dopiero byłoby COŚ!!

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 22:20:54] • [IP: 46.76.38.*]

jak już to kawałek deski i pełno tego się wala zwłaszcza po troche sztormie> w jesieni palili ognisko a teraz resztki znalazł bo dziadek sie wnerwia bo w stodole dziura, ktoś deski zajumał ale swoje 5 minut ma he he

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 21:26:33] • [IP: 83.8.134.***]

nie belkę a sensację Pan Kurka ?

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 20:18:42] • [IP: 83.11.181.**]

znalazł belke... piach zaraz ktoś odszuka

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 20:17:24] • [IP: 37.47.141.**]

Ja znalazłam muszelkę na plaży 😂😂😂😂😂

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 19:26:37] • [IP: 31.0.35.**]

Gościu znalazł złoty pociąg turysty a wy się czepiacie gacie okopcil z wrazenia

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 19:09:15] • [IP: 31.1.200.**]

ha-ha! nie przyjdzie po sztormach...pełno tego leży...

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 18:59:53] • [IP: 83.11.176.***]

Wow. Widac ze kosle kisiel ma ze znalazł belke

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 18:03:04] • [IP: 79.186.125.***]

Na opał

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 17:22:23] • [IP: 31.0.44.***]

Kamil pamiętaj, ostatnie pchni***e za mnie!:-)

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 16:29:47] • [IP: 37.47.188.***]

Zapewne to kawałek belki statku którym płunoł Krzysztof Columb.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 15:08:14] • [IP: 77.65.97.**]

Informacja dnia XD

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 14:57:40] • [IP: 80.245.178.***]

sensacje XXI wieku

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 13:26:42] • [IP: 94.254.225.**]

W Świętouściu tez podobna jest

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 13:25:40] • [IP: 83.11.68.**]

Kogo interesuje ta belka. Zaraz wszystko ludzie będą fotografować i wysyłać na portal.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 13:24:03] • [IP: 37.47.189.**]

Trzeba zrobić badania za 100 tysięcy

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pręty zbrojeniowe zerwały się z dźwigu w Międzyzdrojach. Spadający ładunek niszczył wszystko na swojej drodze ■ To był wyjątkowo pracowity weekend dla strażaków z naszego regionu. W powiecie kamieńskim paliły się trawy. W sumie, do płonących traw strażacy wyjeżdżali pięciokrotnie. Po raz pierwszy do palących się traw strażacy zostali wezwani w sobotę w Żółcinie, gdzie ogień zajął 100 metrów kwadratowych. Do akcji gaśniczej ruszyły 2 zastępy strażaków z Kamienia Pomorskiego. Tego samego dnia, ogień zajął trawy na nieużytkach w Gostyńcu. Tam paliło się 200 metrów kwadratowych, a ogień gasiły Ochotnicze Straże Pożarne z Gostynia i i Świerzna ■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■