POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.04.2018, 16:45:44] • Kamień Pomorski

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego, który przysłał zdjęcia do redakcji portalu, jest oburzony widokiem, jaki roztacza się w okolicach dworca PKP. Leżą tam hałdy śmieci wszelkiego rodzaju, nieuprzątane od dawna, rozwłóczone po terenie.

"Może to kogoś w końcu zainteresuje.Tak wygląda wizytówka kamieńskiego PKP- gdzie nie spojrzeć, to szkło pobite, butelki i góry śmieci. Kto odpowiada za ten teren, który nie jest nawet zabezpieczony ani ogrodzony? Może w końcu PKP zainteresuje się tym zanim komuś stanie się krzywda....Wstyd!!!! Mamy XXI wiek, a nie potrafią złapać tych syfiarzy, kamery niech sobie zamontują!". - napisał Czytelnik.

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Teren PKP rzeczywiście wygląda jak jedno wielkie wysypisko. Czas na porządki!

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 15:19:28] • [IP: 37.47.156.***]

Ale na Nowoogrodowej jest to samo pełno plastikowych butelek koło garaży po co to tam rzucać jak nie daleko jest pojemnik na segregacje

Turysta • Poniedziałek [16.04.2018, 10:20:21] • [IP: 83.23.252.***]

To bezdomni tak smieca - trzeba ich zutylizowac i bedzie czysto ale cooo... ratusz sie boi ich dac gdzies do domu bo znowu sie podpala w oparach bimbru i trzeba bedzie placic miliony - to spia te brudasy na pkp i smieca wookolo - co na smietnikach znajda to przyniosa pod pkp

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 07:42:15] • [IP: 37.47.171.**]

Polacy slyna z czystosci. Plaza i okolice w Miedzywodziu wygladaja jak jeden wielki smietmik. Mimo, ze przy plazy stoja smietniki smieci rzucane sa obok smietnika. Ide i rzucam, bo co tam bede nosil do smietnika. Wstyd

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:52:09] • [IP: 83.23.192.***]

Właśnie sprzątanie bez przerwy tych śmieci nie rozwiązuje problemu, więc może w końcu trzeba wykonać krok do przodu i założyć monitoring i wyłapać tych smieciazy. Teren na zdjeciach to teren nie tylko garaży, ale przed dawnym dworcem wygląda jeszcze gorzej. Mam gdzieś jak pkp ma na swoim podwórku, ale jak dzieciaki które wszędzie sie kręcą coś sobie zrobią to biada pkp. Jak im takie cos sie podoba to nirch sie ogrodzą i zabezpiecza te swoje wysypisko.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:32:17] • [IP: 83.11.239.**]

Pytanie do oburzonego - Kto te hałdy śmieci zrobił? czyż nie szanowni mieszkańcy i obywatele tego miasta oraz przyjezdni?. Ciekawe ile razy sprzątałby pan takie hałdy u siebie pod blokiem.Inny oburzony napisałby do redakcji, że pan nic z tym nie robi jako właściciel..Pytanie brzmi- Ile razy można sprzątać takie niechlujstwo naszego społeczeństwa

Gość • Niedziela [15.04.2018, 19:06:42] • [IP: 37.47.243.**]

nie pkp tylko właścicielka garażu ma gdzieś porządek

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:42:54] • [IP: 37.47.189.***]

Tyle tylko że to jest przy garażach koło biedronki

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:18:27] • [IP: 83.23.171.***]

Zapytam grzecznie czy to PKP naśmieciło.? Kamery rozwiążą problem.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:15:21] • [IP: 83.8.106.***]

A czy teren nie należy przypadkiem do otoczenia uwidocznionych na zdjęciu garaży? Przecież to zdjęcie z wejściem do garażu nie ma nic wspólnego z PKP. Jest z drugiej strony.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 17:44:27] • [IP: 83.23.245.***]

To prawda, Kamień, szczególnie na obrzeżach miasta, tonie w śmieciach. Zastanówmy się wszyscy co robić, by miasto było czyste. Obserwujmy brudasów, interweniujmy, sami też nie śmiećmy i... problem dzikich wysypisk zniknie. Przy okazji apeluję do działkowiczów: dbacie o swoją działkę/ogródek? Pamiętajcie też o tym, co za płotem, przy drodze, ścieżce, itp. Czy na pewno" nie zgubiliście", niczego (czytaj :ŚMIECIA) w drodze powrotnej do domu? Jeśli nie macie sobie nic do zarzucenia, to skąd bierze się ten bałagan przy działkowych śmietnikach czy w przydrożnych zaroślach? Nie wspomnę o tych bałaganiarzach, którzy bezczelnie pieprzną (sic!) niepotrzebną mu rzecz (ŚMIEĆ) na środek drogi, ścieżki. Krew człowieka zalewa...

Gość • Niedziela [15.04.2018, 16:49:33] • [IP: 83.8.26.***]

Prosze zobaczyc, co widzi turysta, ktory przyjezdza pociagiem i jedzie wzdluz stadionu od ulicy Krasickiego. Wysypisko smieci.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■