POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [11.04.2018, 17:23:09] • Wolin

Niebawem dwom dużym sklepom sieciowym w Wolinie przybędzie konkurent

Niebawem dwom dużym sklepom sieciowym w Wolinie przybędzie konkurent

fot. kam

Trwa nabór na różne stanowisk pracy, łącznie ze stanowiskami kierowniczymi do nowo wybudowanego sklepu sieci Dino. Znak to, że niebawem ta placówka handlowa otworzy swe podwoje.

W Wolinie dobiegają końca prace przy budowie pierwszego w najbliższej okolicy sklepu spożywczo-przemysłowego Polskiej sieci Dino. Będzie to trzeci supermarket, po Biedronce i Netto w Wolinie.

Supermarket Dino powstaje na działce o powierzchni 2.530 metrów kwadratowych leżącej u zbieg ulic Marii Konopnickiej i Stefana Jaracza, którą Gmina sprzedała za 350 tysięcy złotych plus podatek Vat.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Niedziela [15.04.2018, 13:45:27] • [IP: 83.23.185.***]

dobrze ta część miasta będzie miała w końcu bliżej supermarket ;-)

fororak 👹 • Sobota [14.04.2018, 17:24:35] • [IP: 77.113.90.**]

DO : Gość • Czwartek [12.04.2018, 10:14:46] • [IP: 83.8.36.***]>>> Winiuchy będą po 5 zł za 0, 7 litra pojemności i mocy 16 Koni...Ale u mnie dostaniesz BRYMUCHĘ po 25 zł za litr i mocy 80 Koni-wybór należy do Ciebie...Lub denaturat po piątaku za flacccccchę...Mój adres Berdyczów 80-422 ul Błotna -nr zachlapany...

Gość • Sobota [14.04.2018, 00:19:26] • [IP: 80.245.177.**]

Rossmann i Pepco kiedy?? Przydałoby się.

Gość • Piątek [13.04.2018, 11:21:15] • [IP: 5.60.136.***]

Sklepikarze mają tak wysokie ceny, że aż żal...choć lepiej by było zainwestować w sport, wybudować halę sportową np. do gry w tenisa, ściane wspinaczkową, basen...to by było coś.

Gość • Piątek [13.04.2018, 01:48:02] • [IP: 31.0.85.***]

Super coś nowego.A ludzie kurwy chca zeby sklepikarze popadali. ...Zawisc okrutna ile w was zlosci i zazdrosci !! Ale pan Bog patrzy zazdrosc to jeden z grzechów !Do pracy zapierdalac a nie pierdziec w stolki co konus bedzie gorzej Patoke

Gość • Piątek [13.04.2018, 01:42:24] • [IP: 31.0.85.***]

Super coś nowego

Gość • Czwartek [12.04.2018, 15:21:06] • [IP: 213.155.166.*]

"dwom dużym" - po jakiem to?

Gość • Czwartek [12.04.2018, 12:34:56] • [IP: 46.215.12.***]

do Gość • Czwartek [12.04.2018, 08:51:50] • [IP: 95.41.76.***]: a co, ten wlasciciel podzieli sie ze mna dochodem, ze mam wybierac wedlug narodowosci??

Gość • Czwartek [12.04.2018, 11:06:01] • [IP: 89.174.73.**]

i bardzo dobrze, konkurencja mile widziana

Gość • Czwartek [12.04.2018, 11:04:42] • [IP: 188.146.40.**]

TYLKO DO POLSKIEGO

Gość • Czwartek [12.04.2018, 11:01:00] • [IP: 83.11.241.***]

Czekamy na promocyjna kiełbasę po 3, 99 -zawartość mięsa 5%, której nawet psy nie ruszą, ale ludziska zeżrą ze smakiem.

Gość • Czwartek [12.04.2018, 10:55:33] • [IP: 178.238.243.***]

Jakość produktów i ich cena. Tylko to mnie interesuje a kto jest właścicielem to sprawa drugorzędna.

Gość • Czwartek [12.04.2018, 10:14:46] • [IP: 83.8.36.***]

po ile bendzia najtansze wino?

Gość • Czwartek [12.04.2018, 08:51:50] • [IP: 95.41.76.***]

Dino Polski sklep, właściciel Tomasz Biernacki. Biedronka Jerónimo Martins Portugalia. Netto Dansk Supermarked A/S Dania. Wybór należy do was :)

Gość • Czwartek [12.04.2018, 08:35:29] • [IP: 83.11.89.***]

Bedronka w Dziwnowie świeci pustkami. Była trzy razy 3 klientów i jedna kasa.

Gość • Środa [11.04.2018, 23:03:11] • [IP: 37.7.212.**]

I brawo tak ma być mają potencjał na wejście a czekają na wasze pienązki i to od Was zależy do jakiego sklepiku wejdziemy ja do delikatesów R chodzę

Gość • Środa [11.04.2018, 23:01:28] • [IP: 83.23.248.***]

Do komentatorow" LIPNY SKLEP etc..." a jako pierwsi bedziecie stac przed zamknietymi dzwiami zeby zajac kolejke tydzien przed otwarciem sklepu haha zal mi was...

Gość • Środa [11.04.2018, 21:49:24] • [IP: 83.11.79.***]

A miało być w Golczewie i rada powstrzymała. Szkoda

Gość • Środa [11.04.2018, 20:59:52] • [IP: 37.7.220.***]

Jeszcze tylko MAKRO, SELGROS, IKEA, MRÓWKA, etc.etc.etc. i Wolin będzie o.k. Będzie metropolia i pożegnamy się z burmistrzem, bo... będzie prezydent!!

Gość • Środa [11.04.2018, 20:28:51] • [IP: 77.114.231.**]

Najtańszy sklep jaki znam

Gość • Środa [11.04.2018, 20:23:47] • [IP: 77.253.146.***]

Super dyskont - tania jatka, a nie supermarket.

Gość • Środa [11.04.2018, 20:15:35] • [IP: 94.254.231.***]

Lipny sklep

Gość • Środa [11.04.2018, 20:08:42] • [IP: 83.11.235.***]

Tanio to już było, ja bym chciała, żeby było drogo i bardzo dobra jakość a nie tylko śmieci z wypełniaczami.

Gość • Środa [11.04.2018, 19:46:05] • [IP: 94.254.136.***]

A miało być w Dziwnowie.

Tak • Środa [11.04.2018, 19:09:14] • [IP: 77.114.37.***]

Ciekawe czy tanio będzie!

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■