POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [11.04.2018, 17:23:09] • Wolin

Niebawem dwom dużym sklepom sieciowym w Wolinie przybędzie konkurent

Niebawem dwom dużym sklepom sieciowym w Wolinie przybędzie konkurent

fot. kam

Trwa nabór na różne stanowisk pracy, łącznie ze stanowiskami kierowniczymi do nowo wybudowanego sklepu sieci Dino. Znak to, że niebawem ta placówka handlowa otworzy swe podwoje.

W Wolinie dobiegają końca prace przy budowie pierwszego w najbliższej okolicy sklepu spożywczo-przemysłowego Polskiej sieci Dino. Będzie to trzeci supermarket, po Biedronce i Netto w Wolinie.

Supermarket Dino powstaje na działce o powierzchni 2.530 metrów kwadratowych leżącej u zbieg ulic Marii Konopnickiej i Stefana Jaracza, którą Gmina sprzedała za 350 tysięcy złotych plus podatek Vat.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Niedziela [15.04.2018, 13:45:27] • [IP: 83.23.185.***]

dobrze ta część miasta będzie miała w końcu bliżej supermarket ;-)

fororak 👹 • Sobota [14.04.2018, 17:24:35] • [IP: 77.113.90.**]

DO : Gość • Czwartek [12.04.2018, 10:14:46] • [IP: 83.8.36.***]>>> Winiuchy będą po 5 zł za 0, 7 litra pojemności i mocy 16 Koni...Ale u mnie dostaniesz BRYMUCHĘ po 25 zł za litr i mocy 80 Koni-wybór należy do Ciebie...Lub denaturat po piątaku za flacccccchę...Mój adres Berdyczów 80-422 ul Błotna -nr zachlapany...

Gość • Sobota [14.04.2018, 00:19:26] • [IP: 80.245.177.**]

Rossmann i Pepco kiedy?? Przydałoby się.

Gość • Piątek [13.04.2018, 11:21:15] • [IP: 5.60.136.***]

Sklepikarze mają tak wysokie ceny, że aż żal...choć lepiej by było zainwestować w sport, wybudować halę sportową np. do gry w tenisa, ściane wspinaczkową, basen...to by było coś.

Gość • Piątek [13.04.2018, 01:48:02] • [IP: 31.0.85.***]

Super coś nowego.A ludzie kurwy chca zeby sklepikarze popadali. ...Zawisc okrutna ile w was zlosci i zazdrosci !! Ale pan Bog patrzy zazdrosc to jeden z grzechów !Do pracy zapierdalac a nie pierdziec w stolki co konus bedzie gorzej Patoke

Gość • Piątek [13.04.2018, 01:42:24] • [IP: 31.0.85.***]

Super coś nowego

Gość • Czwartek [12.04.2018, 15:21:06] • [IP: 213.155.166.*]

"dwom dużym" - po jakiem to?

Gość • Czwartek [12.04.2018, 12:34:56] • [IP: 46.215.12.***]

do Gość • Czwartek [12.04.2018, 08:51:50] • [IP: 95.41.76.***]: a co, ten wlasciciel podzieli sie ze mna dochodem, ze mam wybierac wedlug narodowosci??

Gość • Czwartek [12.04.2018, 11:06:01] • [IP: 89.174.73.**]

i bardzo dobrze, konkurencja mile widziana

Gość • Czwartek [12.04.2018, 11:04:42] • [IP: 188.146.40.**]

TYLKO DO POLSKIEGO

Gość • Czwartek [12.04.2018, 11:01:00] • [IP: 83.11.241.***]

Czekamy na promocyjna kiełbasę po 3, 99 -zawartość mięsa 5%, której nawet psy nie ruszą, ale ludziska zeżrą ze smakiem.

Gość • Czwartek [12.04.2018, 10:55:33] • [IP: 178.238.243.***]

Jakość produktów i ich cena. Tylko to mnie interesuje a kto jest właścicielem to sprawa drugorzędna.

Gość • Czwartek [12.04.2018, 10:14:46] • [IP: 83.8.36.***]

po ile bendzia najtansze wino?

Gość • Czwartek [12.04.2018, 08:51:50] • [IP: 95.41.76.***]

Dino Polski sklep, właściciel Tomasz Biernacki. Biedronka Jerónimo Martins Portugalia. Netto Dansk Supermarked A/S Dania. Wybór należy do was :)

Gość • Czwartek [12.04.2018, 08:35:29] • [IP: 83.11.89.***]

Bedronka w Dziwnowie świeci pustkami. Była trzy razy 3 klientów i jedna kasa.

Gość • Środa [11.04.2018, 23:03:11] • [IP: 37.7.212.**]

I brawo tak ma być mają potencjał na wejście a czekają na wasze pienązki i to od Was zależy do jakiego sklepiku wejdziemy ja do delikatesów R chodzę

Gość • Środa [11.04.2018, 23:01:28] • [IP: 83.23.248.***]

Do komentatorow" LIPNY SKLEP etc..." a jako pierwsi bedziecie stac przed zamknietymi dzwiami zeby zajac kolejke tydzien przed otwarciem sklepu haha zal mi was...

Gość • Środa [11.04.2018, 21:49:24] • [IP: 83.11.79.***]

A miało być w Golczewie i rada powstrzymała. Szkoda

Gość • Środa [11.04.2018, 20:59:52] • [IP: 37.7.220.***]

Jeszcze tylko MAKRO, SELGROS, IKEA, MRÓWKA, etc.etc.etc. i Wolin będzie o.k. Będzie metropolia i pożegnamy się z burmistrzem, bo... będzie prezydent!!

Gość • Środa [11.04.2018, 20:28:51] • [IP: 77.114.231.**]

Najtańszy sklep jaki znam

Gość • Środa [11.04.2018, 20:23:47] • [IP: 77.253.146.***]

Super dyskont - tania jatka, a nie supermarket.

Gość • Środa [11.04.2018, 20:15:35] • [IP: 94.254.231.***]

Lipny sklep

Gość • Środa [11.04.2018, 20:08:42] • [IP: 83.11.235.***]

Tanio to już było, ja bym chciała, żeby było drogo i bardzo dobra jakość a nie tylko śmieci z wypełniaczami.

Gość • Środa [11.04.2018, 19:46:05] • [IP: 94.254.136.***]

A miało być w Dziwnowie.

Tak • Środa [11.04.2018, 19:09:14] • [IP: 77.114.37.***]

Ciekawe czy tanio będzie!

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■ Mieszkańcy Strzeżewka w gminie Kamień Pomorski, są tak zdesperowani ciągłym brakiem wody, szczególnie w porze wieczorowej, że postanowili blokować drogę 107, jeśli sytuacja nie ulegnie radykalnej poprawie. Mieszkańcy zwrócili się w dniu 6. lipca 2018 roku pisemnie do Jacka Golusdy przewodniczącego Rady Miasta w Kamieniu Pomorskim o podjęcie działań mających na celu przywrócenie normalnego funkcjonowania sieci wodociągowej w sołectwie Strzeżewo ■ Czytalnik: Dzisiaj (w środę) jechałem przez Wrzosowo biegał pies w typie husky z czarnymi szelkami. Mail również końcówkę od smyczy. Być może się komuś zerwał lub ktoś porzucił. Pies biegał pod sklepem lewiatan i przy rondzie. Szukał właścicieli ponieważ podchodził do człowieka i wąchał po czym szedł dalej do kolejnych ludzi. Niestety nie udało mi się zdjęcia zrobić. Może znajdzie się właściciel ■ Zaginiona BARBARA ANDRZEJCZAK. Wszystkie osoby, które mogły widzieć, proszone są o kontakt z policją! ■ Alfa-PVP dotarła do Świnoujścia. Jak bronić się przed zombie którzy nie czują bólu, mają nadnaturalną siłę i są skrajnie agresywni? ■ Stanislaw Kuryllo burmistrz Kamienia Pomorskiego otrzymal absolutorium z tytulu wykonania budzetu za 2018 rok. Z obecnych na sesji 12 radnych, wszyscy glosowali za udzieleniem burmistrzowi absolutorium ■ Prezes zarządu Mariny w Kamieniu Pomorskim Marek Świderski nie otrzymał nowego kontraktu ■ Szpital św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim, zwrócił się do Wojewody Zachodniopomorskiego o wyrażenie zgody na zawieszenie od 1 lipca działalności oddziału ginekologiczno-położniczego i neonatologii. Powodem konieczności czasowego zaprzestania pracy na tych oddziałach jest brak obsady lekarskiej wymaganej przepisami NFZ. Do utrzymania pracy oddziału potrzeba minimum dwóch lekarzy specjalistów do pracy w godzinach dopołudniowych oraz lekarzy dyżurujących w dni powszednie i wolne od pracy. Z końcem czerwca z oddziału ginekologiczno-położniczego w szpitalu odchodzi dwóch lekarzy specjalistów ■ Pręty zbrojeniowe zerwały się z dźwigu w Międzyzdrojach. Spadający ładunek niszczył wszystko na swojej drodze ■ To był wyjątkowo pracowity weekend dla strażaków z naszego regionu. W powiecie kamieńskim paliły się trawy. W sumie, do płonących traw strażacy wyjeżdżali pięciokrotnie. Po raz pierwszy do palących się traw strażacy zostali wezwani w sobotę w Żółcinie, gdzie ogień zajął 100 metrów kwadratowych. Do akcji gaśniczej ruszyły 2 zastępy strażaków z Kamienia Pomorskiego. Tego samego dnia, ogień zajął trawy na nieużytkach w Gostyńcu. Tam paliło się 200 metrów kwadratowych, a ogień gasiły Ochotnicze Straże Pożarne z Gostynia i i Świerzna ■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■