POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [11.04.2018, 17:23:09] • Wolin

Niebawem dwom dużym sklepom sieciowym w Wolinie przybędzie konkurent

Niebawem dwom dużym sklepom sieciowym w Wolinie przybędzie konkurent

fot. kam

Trwa nabór na różne stanowisk pracy, łącznie ze stanowiskami kierowniczymi do nowo wybudowanego sklepu sieci Dino. Znak to, że niebawem ta placówka handlowa otworzy swe podwoje.

W Wolinie dobiegają końca prace przy budowie pierwszego w najbliższej okolicy sklepu spożywczo-przemysłowego Polskiej sieci Dino. Będzie to trzeci supermarket, po Biedronce i Netto w Wolinie.

Supermarket Dino powstaje na działce o powierzchni 2.530 metrów kwadratowych leżącej u zbieg ulic Marii Konopnickiej i Stefana Jaracza, którą Gmina sprzedała za 350 tysięcy złotych plus podatek Vat.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Niedziela [15.04.2018, 13:45:27] • [IP: 83.23.185.***]

dobrze ta część miasta będzie miała w końcu bliżej supermarket ;-)

fororak 👹 • Sobota [14.04.2018, 17:24:35] • [IP: 77.113.90.**]

DO : Gość • Czwartek [12.04.2018, 10:14:46] • [IP: 83.8.36.***]>>> Winiuchy będą po 5 zł za 0, 7 litra pojemności i mocy 16 Koni...Ale u mnie dostaniesz BRYMUCHĘ po 25 zł za litr i mocy 80 Koni-wybór należy do Ciebie...Lub denaturat po piątaku za flacccccchę...Mój adres Berdyczów 80-422 ul Błotna -nr zachlapany...

Gość • Sobota [14.04.2018, 00:19:26] • [IP: 80.245.177.**]

Rossmann i Pepco kiedy?? Przydałoby się.

Gość • Piątek [13.04.2018, 11:21:15] • [IP: 5.60.136.***]

Sklepikarze mają tak wysokie ceny, że aż żal...choć lepiej by było zainwestować w sport, wybudować halę sportową np. do gry w tenisa, ściane wspinaczkową, basen...to by było coś.

Gość • Piątek [13.04.2018, 01:48:02] • [IP: 31.0.85.***]

Super coś nowego.A ludzie kurwy chca zeby sklepikarze popadali. ...Zawisc okrutna ile w was zlosci i zazdrosci !! Ale pan Bog patrzy zazdrosc to jeden z grzechów !Do pracy zapierdalac a nie pierdziec w stolki co konus bedzie gorzej Patoke

Gość • Piątek [13.04.2018, 01:42:24] • [IP: 31.0.85.***]

Super coś nowego

Gość • Czwartek [12.04.2018, 15:21:06] • [IP: 213.155.166.*]

"dwom dużym" - po jakiem to?

Gość • Czwartek [12.04.2018, 12:34:56] • [IP: 46.215.12.***]

do Gość • Czwartek [12.04.2018, 08:51:50] • [IP: 95.41.76.***]: a co, ten wlasciciel podzieli sie ze mna dochodem, ze mam wybierac wedlug narodowosci??

Gość • Czwartek [12.04.2018, 11:06:01] • [IP: 89.174.73.**]

i bardzo dobrze, konkurencja mile widziana

Gość • Czwartek [12.04.2018, 11:04:42] • [IP: 188.146.40.**]

TYLKO DO POLSKIEGO

Gość • Czwartek [12.04.2018, 11:01:00] • [IP: 83.11.241.***]

Czekamy na promocyjna kiełbasę po 3, 99 -zawartość mięsa 5%, której nawet psy nie ruszą, ale ludziska zeżrą ze smakiem.

Gość • Czwartek [12.04.2018, 10:55:33] • [IP: 178.238.243.***]

Jakość produktów i ich cena. Tylko to mnie interesuje a kto jest właścicielem to sprawa drugorzędna.

Gość • Czwartek [12.04.2018, 10:14:46] • [IP: 83.8.36.***]

po ile bendzia najtansze wino?

Gość • Czwartek [12.04.2018, 08:51:50] • [IP: 95.41.76.***]

Dino Polski sklep, właściciel Tomasz Biernacki. Biedronka Jerónimo Martins Portugalia. Netto Dansk Supermarked A/S Dania. Wybór należy do was :)

Gość • Czwartek [12.04.2018, 08:35:29] • [IP: 83.11.89.***]

Bedronka w Dziwnowie świeci pustkami. Była trzy razy 3 klientów i jedna kasa.

Gość • Środa [11.04.2018, 23:03:11] • [IP: 37.7.212.**]

I brawo tak ma być mają potencjał na wejście a czekają na wasze pienązki i to od Was zależy do jakiego sklepiku wejdziemy ja do delikatesów R chodzę

Gość • Środa [11.04.2018, 23:01:28] • [IP: 83.23.248.***]

Do komentatorow" LIPNY SKLEP etc..." a jako pierwsi bedziecie stac przed zamknietymi dzwiami zeby zajac kolejke tydzien przed otwarciem sklepu haha zal mi was...

Gość • Środa [11.04.2018, 21:49:24] • [IP: 83.11.79.***]

A miało być w Golczewie i rada powstrzymała. Szkoda

Gość • Środa [11.04.2018, 20:59:52] • [IP: 37.7.220.***]

Jeszcze tylko MAKRO, SELGROS, IKEA, MRÓWKA, etc.etc.etc. i Wolin będzie o.k. Będzie metropolia i pożegnamy się z burmistrzem, bo... będzie prezydent!!

Gość • Środa [11.04.2018, 20:28:51] • [IP: 77.114.231.**]

Najtańszy sklep jaki znam

Gość • Środa [11.04.2018, 20:23:47] • [IP: 77.253.146.***]

Super dyskont - tania jatka, a nie supermarket.

Gość • Środa [11.04.2018, 20:15:35] • [IP: 94.254.231.***]

Lipny sklep

Gość • Środa [11.04.2018, 20:08:42] • [IP: 83.11.235.***]

Tanio to już było, ja bym chciała, żeby było drogo i bardzo dobra jakość a nie tylko śmieci z wypełniaczami.

Gość • Środa [11.04.2018, 19:46:05] • [IP: 94.254.136.***]

A miało być w Dziwnowie.

Tak • Środa [11.04.2018, 19:09:14] • [IP: 77.114.37.***]

Ciekawe czy tanio będzie!

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■