POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [12.03.2018, 20:24:17] • Gmina Golczewo

Mieszkańcy kolejnych miejscowości apelują do władz gminy Golczewo

Mieszkańcy kolejnych miejscowości apelują do władz gminy Golczewo

fot. Czytelnik

Stan dróg w gminie Golczewo jest w większości bardzo zły. Mieszkańcy mniejszych miejscowości często przysyłają do redakcji ikamien zdjęcia obrazujące, po jakich fatalnych nawierzchniach są zmuszeni się poruszać. Artykuły na ten temat publikowane na naszym portalu, wywołują "efekt domina" - dostajemy kolejne informacje i zdjęcia. Mieszkańcy liczą na to, że nagłośnienie sprawy złego stanu dróg gminnych, wywoła wreszcie reakcje władz. Oto kolejny e-mail, tym razem od mieszkańców Kolonii Kłęby.

"My mieszkańcy Kolonii Kłęby gmina Golczewo również zwracamy się z prośbą do Gminy o naprawienie drogi Od wielu lat, ale Pan burmistrz umywa ręce. Nasza droga nie nadaje się prawie do przejazdów pojazdów uprzywilejowanych straży czy pogotowia ratunkowego. Za każdym razem, gdy wjeżdżamy my mieszkańcy jak i ktoś z zewnątrz np. pogotowie, trzeba pomagać przy wyjechaniu."

Mieszkańcy kolejnych miejscowości apelują do władz gminy Golczewo

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Środa [14.03.2018, 10:56:13] • [IP: 37.47.189.***]

Współczuję wszystkim takiej drogi dojazdowej do domu... u mnie pod garażami też był dramat, ale panowie przywieźli kamień polny i w czynie społeczno-sąsziedzkim rozsypali i wygładzili łopatami. Skąd mieli fundusze? Nie wiem, czy była jakaś zrzuta, bo ode mnie nikt pieniędzy nie wołał... Kałuż jest mniej, da się przejść. Chwała im za to. Pozdrawiam sąsiadów

Gość • Środa [14.03.2018, 10:45:43] • [IP: 37.248.161.**]

Komu dać cirzki sprzęt dziwny komentarz bez sensu

Gość • Środa [14.03.2018, 08:51:54] • [IP: 31.0.85.**]

Droga redakcjo! Droga do wysokiej kamienskiej z ksiaza jest w oplakanym stanie a mieszkaja tam starsi ludzie Blagam o pomoc w naprawieniu tej drogi bo co jesli beda potrzebowac pomocy z karetki? Po prostu nie dojedzie

Gość • Wtorek [13.03.2018, 22:50:57] • [IP: 31.1.79.***]

Nie rozumię komentarza z IP:94.254.228.*** z godz 22:20:13?

Gość • Wtorek [13.03.2018, 22:20:13] • [IP: 94.254.228.***]

Cirzki sprzęt tam sttoi a wy coo dzieciaki żeiom waszymi autami i sobie i okolicznym kuku robocie da pan lub pani to pokażmy jak się wariuje bezpieczniej

Petroniusz • Wtorek [13.03.2018, 21:19:41] • [IP: 37.7.70.*]

Czym jest apelacja i czym skutkuje?

MIeszkaniec • Wtorek [13.03.2018, 20:42:32] • [IP: 95.40.205.**]

Eugeniusz w Wolinie mieszkancy z ul ŚWIĘTOSŁAWYi okokicznych ulic NA PEWNO NIE ZAGŁOSUJĄ za Tobą za tą droge do domów Brawo Ty

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:48:47] • [IP: 188.146.107.***]

Podobnie jest w Międzywodziu przy ul. Szkolnej. Po tym bagnie nie można się poruszać !

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:47:23] • [IP: 31.0.80.***]

Słoneczna też tak wygląda. Kurier już wyjeżdżać nie chce.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 14:46:35] • [IP: 37.248.152.***]

andrzej do roboty bo niebedziesz wybrany

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:08:40] • [IP: 83.11.132.***]

Czyli tego typu drogi w pow. kamieńskim są wszystkie takie jak na fotografii. I którą to wybrać do remontu? Oto jest pytanie.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 11:17:30] • [IP: 178.235.177.**]

W XVII w. po Europie kursowało powiedzenie; " Są trzy błazeństwa na tym świecie;Niemiecki post, Włoskie nabożeństwo oraz Polskie drogi". Minęły setki lat, a powiedzenie jest dalej aktualne.

MIeszkaniec • Wtorek [13.03.2018, 09:37:04] • [IP: 95.40.205.**]

BURMISTRZA WOLINA ZAPRASZAM NA UL. ŚWIĘTOSŁAWY W WOLINIE NIECH PAN DWA RAZY DZIENNIE PRZEJEDZIE PRYWATNYM SAMOCHODEM DO PRACY I Z PRACY

Gość • Wtorek [13.03.2018, 06:08:48] • [IP: 188.146.34.**]

Droga Redakcjo? Może Wy pomożecie? Droga Wysoka Kamieńska/KSIĄŻ jest w fatalnym stanie, po obecnych opadach sytuacja się nie poprawi.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 22:52:28] • [IP: 79.191.254.***]

Kłęby jak również kol Kłęby wszystkie drogi tak wyglądają. Czasmi się boję czy wyjadę od siebie z domu czy samochód mi nie utknie w błocie, czy tym razem dam rade przejechać. I tak jest od lat. Burmistrz obiecuje naprawe ale są to puste słowa.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 22:43:13] • [IP: 94.254.137.***]

Tam Gdzie mieszka 100letnia pani Barton staruszka w takich warunkach szkoda mieszkańców a to dopiero puszcza i ma padać

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 22:33:22] • [IP: 188.146.34.**]

Wszyscy umywają ręce. Dlaczego nikt nie dostrzega problemu i nie sprawdzi nawierzchni? Takich dróg jest wiele. Droga do KSIĄŻA, która jest w fatalnym stanie z zarwanym przepustem, który utrudnia przejazd. Odpowiedzialni za te drogi wstyd !! Tam mieszkają ludzie! Czy w obecnych czasach panuje taka znieczulica i obojętnie przechodzi się obok problemu?

Petroniusz • Poniedziałek [12.03.2018, 21:25:05] • [IP: 95.41.55.***]

Wiosna, wiosna, wiosno, ach że ty, jak śpiewano kiedyś. W lecie będą suknie i kurz.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od zachodu będą występować początkowo słabe, a następnie umiarkowane, oraz krótkimi chwilami intensywne opady śniegu i deszczu. Dodatkowo podczas opadów śniegu będą występować zawieje i zamiecie śnieżne ■ Centrum kryzysowe ostrzega przed silnym wiatrem dziś 13 stycznia od godziny 20.00 do godziny 8.00 we wtorek 15 stycznia. Wzrost siły wiatru do średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w poniedziałek porywach do 90 km/h. Jeszcze mocniej ma wiać w nocy z poniedziałku na wtorek - w porywach do 100 km/h. Kierunek wiatru: północno – zachodni. Takie prognozy oznaczają 2 stopień zagrożenia w 3-stopniowej skali ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■