POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [12.03.2018, 20:24:17] • Gmina Golczewo

Mieszkańcy kolejnych miejscowości apelują do władz gminy Golczewo

Mieszkańcy kolejnych miejscowości apelują do władz gminy Golczewo

fot. Czytelnik

Stan dróg w gminie Golczewo jest w większości bardzo zły. Mieszkańcy mniejszych miejscowości często przysyłają do redakcji ikamien zdjęcia obrazujące, po jakich fatalnych nawierzchniach są zmuszeni się poruszać. Artykuły na ten temat publikowane na naszym portalu, wywołują "efekt domina" - dostajemy kolejne informacje i zdjęcia. Mieszkańcy liczą na to, że nagłośnienie sprawy złego stanu dróg gminnych, wywoła wreszcie reakcje władz. Oto kolejny e-mail, tym razem od mieszkańców Kolonii Kłęby.

"My mieszkańcy Kolonii Kłęby gmina Golczewo również zwracamy się z prośbą do Gminy o naprawienie drogi Od wielu lat, ale Pan burmistrz umywa ręce. Nasza droga nie nadaje się prawie do przejazdów pojazdów uprzywilejowanych straży czy pogotowia ratunkowego. Za każdym razem, gdy wjeżdżamy my mieszkańcy jak i ktoś z zewnątrz np. pogotowie, trzeba pomagać przy wyjechaniu."

Mieszkańcy kolejnych miejscowości apelują do władz gminy Golczewo

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Środa [14.03.2018, 10:56:13] • [IP: 37.47.189.***]

Współczuję wszystkim takiej drogi dojazdowej do domu... u mnie pod garażami też był dramat, ale panowie przywieźli kamień polny i w czynie społeczno-sąsziedzkim rozsypali i wygładzili łopatami. Skąd mieli fundusze? Nie wiem, czy była jakaś zrzuta, bo ode mnie nikt pieniędzy nie wołał... Kałuż jest mniej, da się przejść. Chwała im za to. Pozdrawiam sąsiadów

Gość • Środa [14.03.2018, 10:45:43] • [IP: 37.248.161.**]

Komu dać cirzki sprzęt dziwny komentarz bez sensu

Gość • Środa [14.03.2018, 08:51:54] • [IP: 31.0.85.**]

Droga redakcjo! Droga do wysokiej kamienskiej z ksiaza jest w oplakanym stanie a mieszkaja tam starsi ludzie Blagam o pomoc w naprawieniu tej drogi bo co jesli beda potrzebowac pomocy z karetki? Po prostu nie dojedzie

Gość • Wtorek [13.03.2018, 22:50:57] • [IP: 31.1.79.***]

Nie rozumię komentarza z IP:94.254.228.*** z godz 22:20:13?

Gość • Wtorek [13.03.2018, 22:20:13] • [IP: 94.254.228.***]

Cirzki sprzęt tam sttoi a wy coo dzieciaki żeiom waszymi autami i sobie i okolicznym kuku robocie da pan lub pani to pokażmy jak się wariuje bezpieczniej

Petroniusz • Wtorek [13.03.2018, 21:19:41] • [IP: 37.7.70.*]

Czym jest apelacja i czym skutkuje?

MIeszkaniec • Wtorek [13.03.2018, 20:42:32] • [IP: 95.40.205.**]

Eugeniusz w Wolinie mieszkancy z ul ŚWIĘTOSŁAWYi okokicznych ulic NA PEWNO NIE ZAGŁOSUJĄ za Tobą za tą droge do domów Brawo Ty

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:48:47] • [IP: 188.146.107.***]

Podobnie jest w Międzywodziu przy ul. Szkolnej. Po tym bagnie nie można się poruszać !

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:47:23] • [IP: 31.0.80.***]

Słoneczna też tak wygląda. Kurier już wyjeżdżać nie chce.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 14:46:35] • [IP: 37.248.152.***]

andrzej do roboty bo niebedziesz wybrany

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:08:40] • [IP: 83.11.132.***]

Czyli tego typu drogi w pow. kamieńskim są wszystkie takie jak na fotografii. I którą to wybrać do remontu? Oto jest pytanie.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 11:17:30] • [IP: 178.235.177.**]

W XVII w. po Europie kursowało powiedzenie; " Są trzy błazeństwa na tym świecie;Niemiecki post, Włoskie nabożeństwo oraz Polskie drogi". Minęły setki lat, a powiedzenie jest dalej aktualne.

MIeszkaniec • Wtorek [13.03.2018, 09:37:04] • [IP: 95.40.205.**]

BURMISTRZA WOLINA ZAPRASZAM NA UL. ŚWIĘTOSŁAWY W WOLINIE NIECH PAN DWA RAZY DZIENNIE PRZEJEDZIE PRYWATNYM SAMOCHODEM DO PRACY I Z PRACY

Gość • Wtorek [13.03.2018, 06:08:48] • [IP: 188.146.34.**]

Droga Redakcjo? Może Wy pomożecie? Droga Wysoka Kamieńska/KSIĄŻ jest w fatalnym stanie, po obecnych opadach sytuacja się nie poprawi.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 22:52:28] • [IP: 79.191.254.***]

Kłęby jak również kol Kłęby wszystkie drogi tak wyglądają. Czasmi się boję czy wyjadę od siebie z domu czy samochód mi nie utknie w błocie, czy tym razem dam rade przejechać. I tak jest od lat. Burmistrz obiecuje naprawe ale są to puste słowa.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 22:43:13] • [IP: 94.254.137.***]

Tam Gdzie mieszka 100letnia pani Barton staruszka w takich warunkach szkoda mieszkańców a to dopiero puszcza i ma padać

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 22:33:22] • [IP: 188.146.34.**]

Wszyscy umywają ręce. Dlaczego nikt nie dostrzega problemu i nie sprawdzi nawierzchni? Takich dróg jest wiele. Droga do KSIĄŻA, która jest w fatalnym stanie z zarwanym przepustem, który utrudnia przejazd. Odpowiedzialni za te drogi wstyd !! Tam mieszkają ludzie! Czy w obecnych czasach panuje taka znieczulica i obojętnie przechodzi się obok problemu?

Petroniusz • Poniedziałek [12.03.2018, 21:25:05] • [IP: 95.41.55.***]

Wiosna, wiosna, wiosno, ach że ty, jak śpiewano kiedyś. W lecie będą suknie i kurz.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■