POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [14.02.2018, 08:48:40] • Międzyzdroje

Marek kocha Żanetę - nie tylko w Walentynki

Marek kocha Żanetę - nie tylko w Walentynki

fot. Czytelnik

Walentynkowe sposoby wyznawania uczuć są różne- od słodkich kartek z wizerunkiem Amorka, poprzez bukiety kwiatów, bombonierki, romantyczne kolacje przy świecach, aż po nietuzinkowe życzenia. O takie właśnie zadbał pan Marek z Międzyzdrojów.

Zakochany mężczyzna umieścił swoje wyznanie na szybie wejścia do jednego ze sklepów w Międzyzdrojach.

Marek kocha Żanetę - nie tylko w Walentynki

fot. Czytelnik

Z pewnością będzie to urocza niespodzianka dla pani Żanety. Ciekawe, co jeszcze zakochany pan Marek planuje na dzisiejsze Walentynki? Życzymy dużo szczęścia i wspólnych chwil spędzonych razem.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Sobota [17.02.2018, 20:58:25] • [IP: 89.174.73.**]

Pielęgnować uczucie - czy głupotę ? Może lepiej zająć się dziećmi ?

Gość • Piątek [16.02.2018, 15:47:46] • [IP: 94.254.225.**]

Ale to wstyd dla dzieci które muszą oglądać te sztuczne kwiaty i takie wyznania dotyczące matki.a te wywieszki to znalazły się ponoć nawet w miejscu pracy adresatKI. ŻENADA.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 18:17:05] • [IP: 83.11.71.***]

I niedopuszczę cie aż do śmierci

Gość • Czwartek [15.02.2018, 09:41:22] • [IP: 5.172.255.**]

walentynkowa zenada dla zanety dx

Gość • Czwartek [15.02.2018, 08:30:55] • [IP: 188.146.160.***]

Bzdety piszecie zazdrośnicy bo nie mają komu wyznać uczuć żenada.Pozdrowienia dla Żeni i Marka

Gość • Środa [14.02.2018, 22:55:33] • [IP: 5.172.255.**]

To nie wyznaie to pozegnanie!!dx

Gość • Środa [14.02.2018, 22:37:41] • [IP: 94.254.231.**]

CHŁOPIE ZASTANÓW SIĘ, Z KIM SIĘ ZADAJESZ ? Kobieta lekkich. ...

Gość • Środa [14.02.2018, 17:54:54] • [IP: 37.47.171.***]

Komu nie pasuje niech nie komentuje. Zawistne społeczeństwo, masakra, wszystko wam nie pasuje nawet imiona

Gość • Środa [14.02.2018, 17:04:28] • [IP: 37.47.160.***]

Żanetka. cóż za piekne imię. Pasiujesz do niej jak ulał ze swoim cyrkiem

Zadra • Środa [14.02.2018, 15:03:09] • [IP: 5.172.235.**]

Tak trzymaj Marek !! Oby więcej takich mężczyzn z takimi pomysłami i odwagą :)

Gość • Środa [14.02.2018, 14:32:01] • [IP: 83.23.254.***]

Śmiech na sali. Jeden dzień w roku, żeby wyrazić uczucia na pokaz, dramat :)

Gość • Środa [14.02.2018, 13:16:16] • [IP: 37.47.187.***]

Ale super oby tak dalej takie uczucie trzeba pielęgnować teraz gdy wszyscy jesteśmy tak za opracowanie

Gość • Środa [14.02.2018, 13:07:37] • [IP: 77.253.150.***]

Desperat...nie wie co robi ;)

Gość • Środa [14.02.2018, 10:45:05] • [IP: 83.11.173.***]

Głupota.

Gość • Środa [14.02.2018, 10:11:05] • [IP: 80.245.177.***]

Pięknie

Gość • Środa [14.02.2018, 09:40:45] • [IP: 5.172.255.**]

a moze by bardziej pasowalo NASZ MAREK??

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■