POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [13.02.2018, 18:53:01] • Wolin

Biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Wolinie już działa

Biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Wolinie już działa

fot. Organizator

W poniedziałek 12.lutego miała miejsce uroczystość otwarcia biura poselskiego Prawa i Sprawiedliwości w Wolinie . Uczestniczyło w niej dwóch szczecińskich posłów – Leszek Dobrzyński ( prezes Zarządu Okręgowego w Szczecinie ) i Krzysztof Zaremba.

Obok działaczy Prawa i Sprawiedliwości z gminy Wolin, z przewodniczącym Krzysztofem Marciniakiem, udział wzięli zaproszeni działacze z powiatów i gmin ościennych – z Kamienia Pomorskiego, Międzyzdrojów, Dziwnowa i ze Świnoujścia ( prezes Komitetu Powiatowego PiS Agnieszka Stój , przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej Rady Miasta Andrzej Mrozek i przewodniczący Komisji Edukacji i Sportu Andrzej Staszyński ).

Biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Wolinie już działa

fot. Organizator

Po przecięciu wstęgi i poświęceniu biura, odbyła się konferencja prasowa obu posłów. To po Kamieniu i Świnoujściu trzecie biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości na terenie dwóch naszych wyspiarskich powiatów. Czwarte biuro w niedalekiej przyszłości otwarte zostanie w Międzyzdrojach.

rzecznik prasowy
Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Świnoujściu
Andrzej Mrozek


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [18.02.2018, 01:23:36] • [IP: 83.21.58.***]

Małgosia ładnie wychodzi na zdjęciach. Z kim to już nasza Małgosia chorągiewka się nie fotografowała przed wyborami..:)))

Gość • Sobota [17.02.2018, 15:46:23] • [IP: 37.248.162.***]

K...y rozlewaja się wszędzie jak woda qwszystko osacza za nasze pieniądze! !!

Gość • Środa [14.02.2018, 20:01:03] • [IP: 83.11.156.***]

Ten Mrozek przyniesie wam pecha!!

Gość • Środa [14.02.2018, 19:57:20] • [IP: 79.186.128.***]

Trzeba wprowadzić w Wolinie stan klęski żywiołowej z uwagi na silne zagrożenie zarażliwym fanatyzmem pisobolszewickim.

Gość • Środa [14.02.2018, 15:22:43] • [IP: 95.40.159.**]

czyzby p, Mrozkowi bylo az tak ciasno w Sciu, ze poszezyl swoj zakres dzialania o Wolin?tam maja swoich dosc macicieli i nie potrzebuja dodatkowych,

Gość • Środa [14.02.2018, 14:47:12] • [IP: 79.186.116.***]

Sekta Smoleńska zafunduje Wam Wolinianie codzienne apele smoleńskie połączone miesięcznicowym drenażem mózgownicy na wzór koreański, jak ktoś chce powrotu PRL i średniowiecznego ciemnogrodu niech głosuje na pisuarów.Alleluja i do przodu.

bob • Środa [14.02.2018, 12:34:22] • [IP: 83.8.31.***]

a kim jest Frasyniuk że ma nie odpowiadać za swoje czyny przecież to zwykły obywatel Polski jak każdy z nas.

Anka • Środa [14.02.2018, 11:30:20] • [IP: 5.172.236.**]

Zatrzymaniem dziś o 6 rano pana Władysława Frasyniuka PiS dał d...py.Maleją wasze szanse w wyborach.!! Panie Władku jesteśmy z Panem.Nie wszyscy w Wolinie się poddali i zmienili kolor chorągiewki.

Gość • Środa [14.02.2018, 11:20:45] • [IP: 37.47.130.***]

Sama młodzież, kwiat Wolina i okolic. Niech wszyscy komentujący pójdą zagłosować w wyborach bo komentarzami ich nie zatrzymacie.

Gpomirość • Środa [14.02.2018, 09:56:57] • [IP: 77.253.152.***]

PIS sekta polityczno-katolicka

Gość • Środa [14.02.2018, 09:39:55] • [IP: 65.19.167.***]

Oj spadną słupki dochodów z jajek i m.budowlanych czas zacząć uważać na Sygnalistów :)

Gość • Środa [14.02.2018, 09:19:21] • [IP: 83.23.168.***]

MANIEK PIERWSZY SEKRETARZ PARTII

Gość • Środa [14.02.2018, 08:56:05] • [IP: 77.113.25.**]

Co nie którzy na zdjęciu, nie są tak do końca przekonani w to, co robią w tym towarzystwie.Stachowiak, Bartnicki!!A KUKU.To my widzimy was:)

Ir • Środa [14.02.2018, 08:33:43] • [IP: 83.11.153.***]

Komuchy wracają pod innym sztandarem.

Gość • Środa [14.02.2018, 07:20:35] • [IP: 78.11.124.**]

I się k...a zacznie.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 22:27:09] • [IP: 83.21.61.**]

czy ktoś brał udział z listy PO na tym zdjęciu?

Gość • Wtorek [13.02.2018, 22:14:27] • [IP: 5.172.255.**]

ale jaja nawet w wikingach sa pisowcy dx

Gość • Wtorek [13.02.2018, 20:21:42] • [IP: 188.146.96.**]

Diabeł rządzi pisem, tak powiedział prezes na miesięcznicy. Potrzeba dużo święconej wody i specjalnego rytuału by było dobrze.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■