POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [12.02.2018, 19:54:10] • Wysoka Kamieńska

Bal walentynkowy w Wysokiej Kamieńskiej

Bal walentynkowy w Wysokiej Kamieńskiej

fot. Organizator

W sobotę 10 lutego br. już po raz trzeci bawiono się na charytatywnym Balu walentynkowym w Wysokiej Kamieńskiej.

Organizatorami Balu byli Stowarzyszenie Na Rzecz Szkoły w Wysokiej Kamieńskiej, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej oraz Rada Sołecka. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Starosta Kamieński Józef Malec oraz Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk. Dochód ze sprzedanych biletów oraz licytacji zostanie przekazany na doposażenie placu zabaw dla najmłodszych w Wysokiej Kamieńskiej. Goście w karnawałowej atmosferze bawili się do białego rana.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Czwartek [15.02.2018, 17:43:18] • [IP: 83.11.186.***]

Obowiązkiem Pani Sołtys jest rozdać nakazy płatnicze, a to ze chodzi i zbiera to tylko jej uprzejmość.W 2019 są wybory więc się zgłoś.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 03:54:26] • [IP: 94.254.131.***]

To śmiechu warte Pani sołtys coś robi, nie chodzi nie zbiera podatków zajmuje się tylko plotkami, w swojej rodzinie nie widzi, ale u sąsiadów zauważy.

Gość • Środa [14.02.2018, 17:49:06] • [IP: 37.248.161.**]

O ile mi wiadomo to bilety były sprzedawane w szkole. Dajcie spokój tej Pani Sołtys. Nie dość że dba i stara się jak może o ta sale i wioskę to niedogodzi się wszystkim. Proponuję mądralom startować w kolejnych wyborach i się wykazać jak tacy mądrzy. Pozdrawiam

Gość • Wtorek [13.02.2018, 20:10:05] • [IP: 31.0.42.**]

Nie krytykujcie Pani sołtys bo to nie ona organizowała

Gość • Wtorek [13.02.2018, 19:56:35] • [IP: 94.254.149.**]

Prawdą jest, że bilety były tylko dla wybrańców na drugi dzień od momentu sprzedaży chciałam kupić bilety, ale usłyszałam, że już nie ma. To chyba coś nie tak. Oczywiście znajomi soltysowej bileciki dostali

Gość • Wtorek [13.02.2018, 18:52:34] • [IP: 31.0.125.***]

Szkoła w Wysokiej ze Stowarzyszeniem potrafi pozyskiwać kasę i to się ceni, kiedyś były SZKOLNE BALE w Golczewie ale się zmyły, nie ma komu organizować czy co? a może inna przyczyna!!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 15:52:33] • [IP: 5.172.255.**]

uderz w stol a nozyce ciach ciach ciach!!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 13:05:27] • [IP: 92.60.129.***]

Mogę się założyć że w połowie nie dorastasz tym ludziom do pięt. Sam twój wpis o tym świadczy.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 13:03:45] • [IP: 37.47.172.***]

bal był, szkoda tylko ze bilety były jedynie dla towarzystwa wzajemnej adoracji, mieszkańców można policzyć na palcach jednej ręki. choćby chcieli się pobawić to nie mieli szansy. pani sołtysowo trzeba się zastanowić po co została pani wybrana, czy dla ludzi czy dla własnych korzyści?

Gość • Wtorek [13.02.2018, 09:47:26] • [IP: 83.3.165.***]

wieś tańczy i śpiewa szkoda gadac

Gość • Wtorek [13.02.2018, 00:09:47] • [IP: 5.172.255.**]

wysoka i okolica dx

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 22:15:48] • [IP: 81.219.200.***]

Było naprawdę zajebiście za rok też będziemy nigdzie w okolicy nie robią takich imprez niech inni biorą przykład z takich organizatorów jak w Wysokiej Kamieńskiej

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 20:55:37] • [IP: 83.11.180.***]

Bal był świetny, nogi same niosły do tańca.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 20:41:33] • [IP: 83.8.119.**]

A może trochę zdjęć poproszę,

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■