POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [15.02.2018, 17:54:40] • Ostromice

Czytelnik: Ostromice pokrywa styropian i śmieci

Czytelnik: Ostromice pokrywa styropian i śmieci

fot. Czytelnik

Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Ostromic poruszony brakiem dbałości tamtejszych władz o czystość miasta i jego okolic.

Czytelnik zwraca uwagę na stos styropianu, wyrzucony prawdopodobnie po jakiejś budowie. Kawałki tego materiału są rozrzucone bezładnie, szpecąc okolicę. Dodaje też, że na terenie pobliskich nieczynnych żwirowni mieszkańcy urządzili sobie dzikie wysypiska śmieci.

Czytelnik: Ostromice pokrywa styropian i śmieci

fot. Czytelnik

Co na tę sytuację władze Ostromic? Na razie styropian "komponuje" się i zlewa z leżącym gdzieniegdzie śniegiem, ale ktoś powinien zadbać o uporządkowanie terenu.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Piątek [23.02.2018, 19:05:06] • [IP: 83.23.192.***]

Co robi sołtys? Rada Sołecka? No i" szef gminy Wolin?

Gość • Niedziela [18.02.2018, 18:33:58] • [IP: 31.0.120.***]

do: fororak 🐲 • Sobota [17.02.2018, 08:31:35] • [IP: 77.111.245.**] Proszę idź do księdza niech się za Ciebie pomodli, bo stwórca zapomniał że nie dał Ci mózgu

Gość • Sobota [17.02.2018, 23:06:01] • [IP: 77.112.121.**]

KTO MI WSKAŻE WINOIWAJCĘ, TEGO POCHWALĘ NA TEJ STRONIE.PS TAKI GRUBY STEROPIAN USUWA IWESTOR Z WŁASNEJ BUDOWY I NIE ZROBIŁ TO MIESZKANIEC OSTROMIC GDYŻ WSZYSCY SIĘ ZNAMY I CZSAMI WIEMY CO KTO ROBI NA WŁASNEJ POSESJI.JEST TO PODRZUT Z INNEGO TERENU.

fororak 🐲 • Sobota [17.02.2018, 08:31:35] • [IP: 77.111.245.**]

Z powodu braku śniegu sołtys zarządził porozrzucać po wsi kawałki styropianu aby wieśniakom przypominało to imitację śniegu, no bo w końcu jest zimą a śniegu w ogóle nie ma...A księża w kościołach nie potrafią nawet wymodlić u Najwyższego nawet najmniejszej zaspy...Nie tak jak indiański szaman, pomruczał, poskakał wokół ogniska i za dwa dni sprowadził deszcz...A czarny to tylko myśli jak parafialne owieczki przystrzyc do gołej skóry...amen 💔

Gość • Piątek [16.02.2018, 20:09:45] • [IP: 5.172.255.***]

Nailepszy to jest przystanek xd

Gość • Piątek [16.02.2018, 17:00:20] • [IP: 5.172.236.***]

Sołtys powinien zorganizować sprzątanie w czynie społecznym. Wtedy będzie szacunek do przyrody bo jak widać na wsi utracili.

Gość • Piątek [16.02.2018, 07:25:26] • [IP: 31.0.125.**]

to w większości ludzie nie mieszkający w Ostromicach podrzucają swoje śmieci styropian eternit itp. itd. Jest właściciel to nich posprząta i pilnuje terenu

Gość • Piątek [16.02.2018, 00:28:53] • [IP: 37.47.207.**]

JACY MIESZKANCY TAKO WIEŚ. ..

Gość • Czwartek [15.02.2018, 20:51:49] • [IP: 93.244.71.***]

tania reklama poprzedniego soltysa

Radny wolina • Czwartek [15.02.2018, 19:12:57] • [IP: 93.178.133.***]

No tak, gdyby byl inny sołtys, to pewnie ten ktoś wgl by tego nie wyrzuciłł...a jak by już wyrzucił to pewnie inny sołtys by to posprzątal a nie to co ten.. Heh co za hipokryzja...

Wiesiek • Czwartek [15.02.2018, 18:58:04] • [IP: 89.78.47.***]

OSTROMICE TO WIOCHA

Gość • Czwartek [15.02.2018, 18:05:31] • [IP: 77.110.35.***]

Jaki sołtys taka Wieś.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 18:05:13] • [IP: 37.47.131.**]

Popatrzcie na centrum kamienia ryżowe pole kompromitacja władz

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■