POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [12.01.2018, 22:52:50] • Gmina Wolin

Droga między Wiejkowem a Koniewem wciąż jest w fatalnym stanie

Droga między Wiejkowem a Koniewem wciąż jest w fatalnym stanie

fot. Czytelnik

Do redakcji coraz częściej zwracają się mieszkańcy zmuszeni korzystać z drogi łączącej Wiejkowo i Koniewo. Stan tej drogi jest zły, autobus przebywa pięciokilometrowy odcinek w ciągu 20 minut. Szybsza jazda jest niemożliwa ze względu na bezpieczeństwo pasażerów.

- Drogą tą dowozi autobus PKS -u dzieci do szkoły. Odcinek 5 km pokonuje się w ciągu 20 minut - opisuje Czytelnik - Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i utrzymanie autobusu w dobrym stanie technicznym, szybkość nie może przekraczać 5 -10 km/godz. Może ktoś odpowiedzialny za stan tej drogi, przejedzie się?

Droga między Wiejkowem a Koniewem wciąż jest w fatalnym stanie

fot. Czytelnik

Może władze odpowiedzialne za taki stan drogi wezmą pod uwagę opinie mieszkańców i zaplanują gruntowny remont nawierzchni?

Te pytania zadaliśmy urzędnikom z Urzędu Miejskiego w Wolinie. Czekamy na odpowiedź

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 16:56:39] • [IP: 37.47.105.***]

z tego co wiem to" drogówka " poradzi sobie z problemem jakim są te dziury dla autobusów. Postawią ograniczenie do 3, 5 t na tym odcinku i po problemie! Brawo!!

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:12:28] • [IP: 31.0.82.***]

Zamarznie, będzie równo-tak myślą.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:09:14] • [IP: 79.186.80.*]

Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na świecie oczywiście ta droga

Gość • Niedziela [14.01.2018, 17:57:58] • [IP: 94.254.234.**]

Wolinianin chyba jest to droga powiatowa- to co robi wicestarosta i radni powiatowi - po to są wybrani aby działali w interesie naszej gminy, a nie pie...eli w stołki podczas komisji i sesji rady powiatu. Radni do r o b o t y. Bo jak na razie to jesteście b e z/r a d n i.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:15:29] • [IP: 89.31.57.*]

Może ludzie wkońcu przejrzą na oczy i w przyszłych wyborach wybiorą swojego przedstawiciela a nie jakiegoś mieszczuch co dba tylko o dobro koleszków.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:02:52] • [IP: 31.0.84.***]

Duzo dróg jest takich w domyslowie też jest dziura na całą drogę jak deszcz popada to nw. GdZie ona sie znajduje

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:27:23] • [IP: 92.210.39.***]

Droga jest piekna, Picasso by lepiej nie namalowal, ale w Karnocicach to samo, obiecanki cacanki (Burmistrza).

Gość • Sobota [13.01.2018, 13:43:52] • [IP: 83.8.107.**]

Burmistrz Wilkowski wnosił o nawierzchnię asfaltową a nie z tłucznia jaką nam zafundował ówczesny Starosta Kołoszuk. Wówczas Gmina Wolin chciała dołożyć kolejne 90 tys. złotych na asfalt, ale nie było wtedy dobrej woli Powiatu Kamieńskiego. Wilkowski miał rację, że ta technologia firmowana przez Drzymałę jest tymczasową.

Gość • Sobota [13.01.2018, 13:30:29] • [IP: 188.146.167.**]

Identycznie jest w Międzywodziu na ul. Szkolnej. Ludzie brodzą w błocie. Panie Burmistrzu Weź się wreszcie do roboty !!

Gość • Sobota [13.01.2018, 13:01:43] • [IP: 83.8.36.**]

najgorsze dziury są za wiejkowem na trasie do wiejkówka...Tam juz sie prawie nie da jechac autem : (dla mnie to katorga tam jezdzic autem a musze codziennie...

Gość • Sobota [13.01.2018, 12:59:47] • [IP: 83.8.36.**]

jezdze tą drogą i dziury są na prawde bardzo glebokie, autobus tamtedy jezdzi dlaczego nikt nie zajmie się tą drogą przynajmniej połatajcie dziury my juz nie prosimy o cuda na kiju...:(

Gość • Sobota [13.01.2018, 10:52:24] • [IP: 83.8.114.**]

Masakra z tą drogą przejeżdżam tam dosyć często i równie często trzeba naprawiać zawieszenie w moim samochodzie. Może niech burmistrz się przejedzie tam kilka razy zepsuje swój samochód to wtedy może zmądrzeje i zobaczy co biedni ludzie przeżywają codziennie

Gość • Sobota [13.01.2018, 08:39:53] • [IP: 5.174.55.**]

Wolińskich urzędników bardziej interesują igrzyska, niż wielo...wielo...wieloletnie, ciągle przypominane, potrzeby mieszkańców. Osobiście nie wierzę, aby nie znaleziono, chociaż co 2 lata finansów na jakąś drogę, bo ta nie jest jedyna w takim stanie. Ponadto sam Urząd chwali się o dopłatach. Zatem, uważam, że jest to brak woli ze strony Urzędu, aaaaa... podejrzewam nawet złośliwość.

Gość • Sobota [13.01.2018, 08:09:17] • [IP: 80.55.236.*]

Droga między Koniewem a Wjejkówkiem miała już swój czas świetności jak Michalak kupił sobie w domek przy leśniczówce to Wilkowski mu drogę naprawił ale cóż technologia była słaba :)

Gość • Sobota [13.01.2018, 06:47:01] • [IP: 31.0.127.***]

Niedługo wybory i przy urnie należy pamiętać o władzy która dopuściła drogę do takiego stanu.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Głębokie, że wpada całe koło samochodu. Mieszkańcy wysypują gruz i popiół, ale i to już nie pomaga przy tak częstych opadach deszczu. Tak wygląda od zeszłego lata droga na osiedle i cmentarz komunalny w Świerznie. Wąska droga o bardzo małej nośności bywała też nadużywana przez transporty rolnicze, o czym w czasie żniw alarmowali mieszkańcy ■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■