POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [06.12.2017, 12:44:13] • Kamień Pomorski

Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim tłumaczy się z niefortunnej informacji na drzwiach

Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim tłumaczy się z niefortunnej informacji na drzwiach

fot. Czytelnik

Informacja o zakazie wstępu do pokoju 31 A w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim zdziwiła wielu. Jedną z takich osób był nasz Czytelnik, który sprawą postanowił zainteresować media. Teraz z tego niefortunnego incydentu tłumaczy się Starosta Powiatowy, Józef Malec - W pokoju 3 1 A, na którego drzwiach powieszona została informacja o ograniczeniu wstępu, przetwarzane są dane osobowe właścicieli nieruchomości położonych na terenie powiatu kamieńskiego, które zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podlegają ochronie. Intencją zamieszczonej informacji nie było wprowadzenie zakazu wstępu do ewidencji gruntów i budynków, a jedynie skierowanie petentów do pracowników odpowiedzialnych za obsługę interesantów.

W dalszej części odpowiedzi czytamy, że pracownicy w wyżej wymienionym pokoju załatwiają przede wszystkim sprawy związane z prowadzeniem ewidencji gruntów i budynków, natomiast obsługa wykonawców prac geodezyjnych odbywa się w pokoju 26A.

- Obsługa pozostałych interesantów w pokoju 29A. Pomieszczenia te są odpowiednio oznakowane. Ponadto informuję, że udostępnianie danych z państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego odbywa się w pomieszczeniach wyznaczonych do obsługi interesantów, podlega opłacie i tam jest ona naliczana – wyjaśnia Starosta Powiatowy.

Przypomnijmy, tak sprawę opisywał nasz Czytelnik:

- ”Przechodząc korytarzem Wydziału Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim można spotkać na drzwiach (Ewidencja Gruntów i Budynków) napis jak na załączonym zdjęciu! W nieuzasadnionych przypadkach ZAKAZ WSTĘPU dla petenta. To jest Urząd Państwowy czy prywatny folwark, gdzie nie można wejść i zapytać co się dzieje w danej sprawie?”- napisał w email’u przesłanym do naszej redakcji.”

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Czwartek [07.12.2017, 09:56:39] • [IP: 83.11.177.***]

Zawsze znajdzie się coś na wytłumaczenie.

Gość • Środa [06.12.2017, 18:34:32] • [IP: 89.174.73.**]

To trzeba było od razu napisać, w którym pokoju co się załatwia, a nie zakazywać komukolwiek wstępu, prawda? Szanujmy się wzajemnie.

Gość • Środa [06.12.2017, 17:57:49] • [IP: 5.172.234.***]

A kto decyduje czy przypadek jest uzasadniony czy nie?

Gość • Środa [06.12.2017, 17:27:47] • [IP: 83.8.118.**]

Oj jaki petent biedny i pokrzywdzony.

Gość • Środa [06.12.2017, 16:05:33] • [IP: 83.8.29.***]

To tłumaczenie starosty jest tak bezsensowne, jak i ta informacja na drzwiach nr 31A. Czyli najkrócej rzecz biorąc: petent nie jest tu mile widziany. Ciekawe kto dla kogo jest - urząd dla obywatela - czy obywatel dla urzędu? Coś tu nie gra!! Wydaje się, że jest to zwykła urzędnicz puta!

Gość • Środa [06.12.2017, 15:13:29] • [IP: 178.238.247.**]

ja tu widzę że jest coś innego napisane niż ten" czytelnik" opisał napis trzeba przeczytać ze zrozumieniem

Gość • Środa [06.12.2017, 12:50:56] • [IP: 37.47.184.**]

To dopiero absurd

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od 8 grudnia w kinie możemy zobaczyć takie filmy jak: Pierwsza Gwiazda czy Na karuzeli życia. ■ Kordian Skrzyński w 18 - ste swoje urodziny zdobywcą Pucharu Polski Juniorów w zapasach ■ W „Andrzejki” nie tylko „Andrzejki”. 30 listopada dużo działo się w naszej szkole. Oczywiście nie mogło obyć się bez wróżb andrzejkowych, które przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, a konkretnie Emilka Bieć, Wiki Szternal, Wiki Ciszewska oraz dwaj panowie: Łukasz Dymerski i Olek Nowakowski. Oprócz tego miała miejsce także bardzo ciekawa inicjatywa uczennic klas IV-VII, które w ramach etyki prowadzonej przez panią Małgorzatę Szumną, przygotowały „szlachetny bufet”■