POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [07.12.2017, 10:29:45] • Gmina Kamień Pomorski

Świetlica w Miłachowie nie w tym roku

Miała powstać do końca 2017 a najpóźniej do 15 stycznia 2018. Dziś już wiadomo, że to nierealne. Przetarg na budowę świetlicy został unieważniony.

Umowę finalizującą formalności związane z dofinansowaniem budowy podpisano jeszcze w lipcu 2017 w obecności sołtysa Miłachowa i wicemarszałka Sejmiku Zachodniopomorskiego. Gratuluję i już nie mogę doczekać się otwarcia – podkreślał burmistrz Stanisław Kuryłło Dopiero w listopadzie na stronie BIP Urzędu Miejskiego pojawiła się informacja o otwarciu ofert. Do gminy wpłynęły dwie oferty:
- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agnieszka Malanowska za kwotę 227.550,00 zł - rzemieślniczy Zakład Ogólnobudowlany Henryk Szechlicki za kwotę 331.000,00 zł

Niestety w budżecie gminy na rok 2017 na powyższe zadanie przewidziano kwotę niższą bo jedynie 200.000 zł. Ponieważ obie oferty przewyższały zaplanowane wydatki dnia 23 listopada 2017 Burmistrz Stanisław Kuryłło zdecydował o unieważnieniu postępowania.

Praktycznie nie ma szans żeby świetlica powstała w roku 2017 czy do 15 stycznia 2018. Los świetlicy rozstrzygnie przyszłoroczny budżet.
Podobny los spotkał projekt „termomodernizacja elewacji budynku OSP w Trzebieszewie”. W tym przypadku nie złożono żadnej oferty, nie podlegającej odrzuceniu.

Do dziś na BIP Urzędu nie ma informacji o kolejnych przetargach na powyższe zadania.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Czwartek [07.12.2017, 12:51:52] • [IP: 46.169.173.**]

I dobrze pieniazki potrzebne na inne cele a nie dla piwoszy klub do picia

Gość • Czwartek [07.12.2017, 11:55:52] • [IP: 77.253.148.**]

pięknie kur...a :(

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od 8 grudnia w kinie możemy zobaczyć takie filmy jak: Pierwsza Gwiazda czy Na karuzeli życia. ■ Kordian Skrzyński w 18 - ste swoje urodziny zdobywcą Pucharu Polski Juniorów w zapasach ■ W „Andrzejki” nie tylko „Andrzejki”. 30 listopada dużo działo się w naszej szkole. Oczywiście nie mogło obyć się bez wróżb andrzejkowych, które przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, a konkretnie Emilka Bieć, Wiki Szternal, Wiki Ciszewska oraz dwaj panowie: Łukasz Dymerski i Olek Nowakowski. Oprócz tego miała miejsce także bardzo ciekawa inicjatywa uczennic klas IV-VII, które w ramach etyki prowadzonej przez panią Małgorzatę Szumną, przygotowały „szlachetny bufet”■