POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.10.2017, 20:31:19] • Wolin

Prezes Polskiego Związku Lekkoatletyki z wizytą w Wolinie

Prezes Polskiego Związku Lekkoatletyki z wizytą w Wolinie

fot. Organizator

Dnia 05.10.2017r. Wolin odwiedził Prezes Polskiego Związku Lekkoatletyki Pan Henryk Olszewski. Pan Prezes to były trener 2-krotnego mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego w pchnięciu kulą ,którego trenował przez 16 lat.

Celem wizyty była lustracja funkcjonowania nowej bieżni lekkoatletycznej na Stadionie Miejskim w Wolinie, a także wymiana doświadczeń na temat uzyskiwania znaczących wyników w lekkiej atletyce przez zawodników UKS ,,Sprinter” i UKS ,,Kormoran”.

Prezes Polskiego Związku Lekkoatletyki z wizytą w Wolinie

fot. Organizator

Pan Prezes Olszewski był odznaczony za zasługi w lekkiej atletyce Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski tym bardziej wymiana spostrzeżeń z tak doświadczonym trenerem i działaczem była cenna dla nas do dalszej pracy w klubach naszej Gminy.

Prezes Polskiego Związku Lekkoatletyki z wizytą w Wolinie

fot. Organizator

Pan Burmistrz Eugeniusz Jasiewicz serdecznie podziękował Panu Prezesowi za złożoną wizytę i zapraszając jednocześnie na ważne wydarzenia sportowe odbywające się w Wolinie.

Dyrektor OSiR Edward Arys


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [10.10.2017, 13:42:22] • [IP: 83.12.180.**]

A nasi trenerzy żadnego porządnego lekkoatlety nie wytrenowali, nowa bieżnia i tak w tym nie pomoże

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■