POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.09.2017, 15:16:24] • Kamień Pomorski

Nowy rok szkolny- nowe wyzwania. Policjanci spotkali się z przedszkolakami

Nowy rok szkolny- nowe wyzwania. Policjanci spotkali się z przedszkolakami

fot. Policja

Kamieńscy policjanci podejmują szereg działań, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym mieszkańcom naszego powiatu. 12 września z milusińskimi spotkaliśmy się w przedszkolu Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Kamieniu Pomorskim.

Aby nauczyć najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa, jakich powinni przestrzegać w codziennym życiu, w sposób łatwy i przystępny wyjaśniono im, co wolno, a co jest zabronione podczas:

kontaktu z osobą obcą;
przebywania na drodze – zwrócono uwagę na potrzebę używania elementów odblaskowych;
zabawy z innymi dziećmi;
kontaktu z nieznanym zwierzęciem itp.

Na koniec spotkania nie mogło zabraknąć wspólnego pamiątkowego zdjęcia z przedszkolakami.

Warto zaznaczyć, że takie zajęcia prowadzone będą w przedszkolach i szkołach na terenie całego Powiatu kamieńskiego. Wspólnie z dziećmi pracować będziemy nad tym, aby zawsze były uśmiechnięte i bezpieczne.

Do zobaczenia!

A.B
Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■