POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.08.2017, 09:06:33] • Dziwnów

Natalia Madaj odsłoniła 101 replikę medalu w Alei Gwiazd Sportu w Dziwnowie

Natalia Madaj odsłoniła 101 replikę medalu w Alei Gwiazd Sportu w Dziwnowie

fot. kam

Natalia Madaj wioślarka, złota medalistka Igrzysk olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro odsłoniła 101 replikę medalu w Alei Gwiazd Sportu w Dziwnowie. - Złoty medal Natalii Madaj jest jeszcze tak świeży, że prawie gorący – powiedział red. Artur Szulc przedstawiając jej osiągnięcia.

Ukoronowaniem XVI Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie było sobotnie odsłonięcie pięciu kolejnych medali olimpijskich i mistrzostw świata polskich sportowców.

Natalia Madaj odsłoniła 101 replikę medalu w Alei Gwiazd Sportu w Dziwnowie

fot. kam

Jako pierwsza, replikę medalu olimpijskiego odsłoniła Natalia Madaj wioślarka, złota medalistka Igrzysk olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro wspólnie z Magdaleną Fularczyk-Kozłowską (dwójka podwójna). Tym samym rozpoczęła drugą setkę replik medali w dziwnowskiej Alei Gwiazd Sportu.

Natalia Madaj odsłoniła 101 replikę medalu w Alei Gwiazd Sportu w Dziwnowie

fot. kam

Kolejnymi odsłaniającymi repliki swoich medali byli: Janusz Gerard Peciak m.in. mistrz olimpijski z Montrealu 1976 w pięcioboju nowoczesnym; Zenon Plech utytułowany żużlowiec, znany jaki Super Zenon z uwagi na stan zdrowia w jego imieniu replikę medalu odsłonił kolarz Lech Piasecki; Mariusz Wlazły znany jako Mario i Szampon, polski siatkarz, grający na pozycji atakującego, reprezentant Polski, złoty medalista Mistrzostw Świata 2014 (drużynowo); Marcin Lijewski reprezentant Polski w piłce ręcznej uczestnik igrzysk olimpijskich Pekin 2008, wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009.

Natalia Madaj odsłoniła 101 replikę medalu w Alei Gwiazd Sportu w Dziwnowie

fot. kam

Odsłanianie replik medali zakończyły dwa wspólne zdjęcia: dzisiaj uhonorowanych zawodników oraz wspólne z poprzednio uhonorowanymi zawodnikami.

Natalia Madaj odsłoniła 101 replikę medalu w Alei Gwiazd Sportu w Dziwnowie

fot. kam

XVI Festiwal Gwiazd Sportu w Dziwnowie zakończył koncert zespołu Feel oraz pokaz fajerwerków.

Natalia Madaj odsłoniła 101 replikę medalu w Alei Gwiazd Sportu w Dziwnowie

fot. kam

mzk


Zaktualizowano: Niedziela [13.08.2017, 18:45:59]

komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość08 • Wtorek [15.08.2017, 02:23:08] • [IP: 83.11.231.***]

Ładna i skromna Pani Natalia.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 23:05:29] • [IP: 80.245.188.***]

szkoda, że po imprezie nie zorganizowano sprzątania

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■