POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [12.08.2017, 13:45:15] • Kamień Pomorski

Kacper Jaskólski mieszkaniec Kamienia Pomorskiego Wicemistrzem Polski w windsurfing

Kacper Jaskólski mieszkaniec Kamienia Pomorskiego Wicemistrzem Polski w windsurfing

fot. Organizator

14 letni Kacper Jaskólski - mieszkaniec Kamienia Pomorskiego, reprezentujący Gdański Klub Żeglarski zdobył tytuł Wicemistrza Polski Młodzików w klasie BIC Techno 6,8 w windsurfingu.

W dniach 9 – 11 sierpnia bieżącego roku na jeziorze Kiekrz w Kiekrzu k/Poznania odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzików w windsurfingu w klasie Techno. W regatach startowało 13 dziewczyn i 35 chłopców do lat 14 na żaglach 5,8 6,8.

Kacper Jaskólski mieszkaniec Kamienia Pomorskiego Wicemistrzem Polski w windsurfing

fot. Organizator

Mistrzynią Polski została Karina Filip z Gdańskiego Klubu Żeglarskiego, natomiast Kacper Jaskólski z Gdańskiego Klubu Żeglarskiego uznał jedynie wyższość Krzysztofa Żarnowskiego z Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Czytelnik • Czwartek [17.08.2017, 19:03:24] • [IP: 77.253.76.***]

Brawo Kacper, gratulacje

GośćBeata • Sobota [12.08.2017, 23:17:25] • [IP: 83.11.62.***]

super Kacper gratulacje dla rodzicow

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:01:55] • [IP: 83.11.84.***]

Super gratulacje :)

Gość • Sobota [12.08.2017, 18:24:46] • [IP: 37.47.131.**]

Gratulacje Kacper

Gość • Sobota [12.08.2017, 17:30:24] • [IP: 87.205.71.**]

Gratulujemy Kacper!!

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■