POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [25.07.2017, 18:14:20] • Kamień Pomorski

Piknik rodzinny w Kamieniu Pomorskim

Piknik rodzinny w Kamieniu Pomorskim

fot. Policja

20 lipca 2017r., w ramach realizacji kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” prowadzonej pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka – Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, kamieńscy policjanci wzięli udział w „pikniku rodzinnym” zorganizowanym we współpracy z kamieńskim Domem Kultury.

W miniony czwartek, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wzięli udział w „pikniku rodzinnym” zorganizowanym dla mieszkańców Powiatu kamieńskiego, w celu propagowania ogólno pojętego bezpieczeństwa.

Piknik rodzinny w Kamieniu Pomorskim

fot. Policja

W trakcie festynu zrealizowano założenia programów „Kręci mnie bezpieczeństwo”, „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”, „Bezpiecznie na dwóch kółkach”. Poruszono tematykę bezpiecznego zachowania się nad wodą, podczas kontaktu z osobą obcą oraz wiele innych. Najmłodsi uczestnicy, a także ci trochę starsi, mieli okazję zagrać w grę wielkoformatową o nazwie „Zagraj z nami w bezpieczeństwo”, która wzbudziła wiele radości, uśmiechu i emocji.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kamieniu Pomorskim omówili zasady, jakich powinno się przestrzegać będąc uczestnikiem ruchu drogowego, a w szczególności zasady bezpiecznej jazdy rowerem.

Nie zabrakło również drobnych upominków dla wszystkich obecnych.

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W powiecie kamieńskim gołoledź na drogach ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od 8 grudnia w kinie możemy zobaczyć takie filmy jak: Pierwsza Gwiazda czy Na karuzeli życia. ■ Kordian Skrzyński w 18 - ste swoje urodziny zdobywcą Pucharu Polski Juniorów w zapasach ■ W „Andrzejki” nie tylko „Andrzejki”. 30 listopada dużo działo się w naszej szkole. Oczywiście nie mogło obyć się bez wróżb andrzejkowych, które przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, a konkretnie Emilka Bieć, Wiki Szternal, Wiki Ciszewska oraz dwaj panowie: Łukasz Dymerski i Olek Nowakowski. Oprócz tego miała miejsce także bardzo ciekawa inicjatywa uczennic klas IV-VII, które w ramach etyki prowadzonej przez panią Małgorzatę Szumną, przygotowały „szlachetny bufet”■