POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [27.06.2017, 20:10:32] • Gmina Golczewo

Śmiertelnie niebezpieczny Barszcz Sosnowskiego w Niemicy!

Śmiertelnie niebezpieczny Barszcz Sosnowskiego w Niemicy!

fot. Czytelnik

Jeden z naszych Czytelników ostrzega przed Barszczem Sosnowskiego. Na tę bardzo niebezpieczną dla ludzi roślinę, natknął się w miejscowości Niemica w gminie Golczewo. Jak widać na załączonych zdjęciach sytuacja jest bardzo poważna. - Proszę o interwencję w sprawie niebezpiecznego Barszczu Sosnowskiego, który odrósł w Niemicy - ostrzega Czytelnik.

Przypomnijmy, że bliski kontakt z tą właśnie rośliną może okazać się bardzo groźny dla naszego zdrowia. Sok wydzielany przez te rośliny wywołuje na ciele poważne zmiany skórne. Walka z nim jest trudna, ponieważ bardzo szybko się rozprzestrzenia.

Śmiertelnie niebezpieczny Barszcz Sosnowskiego w Niemicy!

fot. Czytelnik

Miejmy nadzieję, że po interwencji naszego Czytelnika odpowiedzialne służby szybko wezmą się do pracy. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Urzędem Miejskim w Golczewie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Czwartek [29.06.2017, 23:07:36] • [IP: 83.23.252.**]

Barszcz sosnowskiego powinno się siać. Jest to świetna roślina miododajna. Suszony korzeń jest stosowany na reumatyzm a ścięty zapachem przypomina magii.Zamiast pisać że jestem głupi sprawdźcie to.

Gość • Czwartek [29.06.2017, 19:45:22] • [IP: 83.11.87.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [28.06.2017, 23:54:46] • [IP: 83.11.116.***]

no chyba ze zimna zupa

Gość • Środa [28.06.2017, 08:23:58] • [IP: 83.21.36.***]

Poprostu trzeba dokładnie sprawdzić-- wrzucić sołtysa jak się poparzy to jest to barszcz a jak się nie poparzy to nie jest to barszcz tylko inna zupa.

Gość • Środa [28.06.2017, 08:14:48] • [IP: 83.11.86.***]

Barszcz nie barszcz, ale lepiej się do tego nie zbliżać.

Gość • Środa [28.06.2017, 07:56:02] • [IP: 37.47.140.**]

dla mnie to jest Barszcz zwyczajny, a nie Sosnowskiego. czy tak trudno jest wpisać hasło w google i porównać ? Szukacie sensacji ? to może zajmijcie się czymś, na czym się znacie. .. choć wątpię, że i to przyniesie jakiś wymierny efekt... botanicy od siedmiu boleści. .. ehhh...

Gość • Środa [28.06.2017, 07:51:30] • [IP: 83.11.151.***]

Do Gość • Środa [28.06.2017, 06:44:00] • [IP: 5.172.238.**] Jeśli były robione badania i nie jest do barszcz, to sorry niech sobie dalej rośnie. Jednak ja bym tam nie zaryzykował wejścia z gołym dupskiem a Ty?

Gość • Środa [28.06.2017, 06:44:00] • [IP: 5.172.238.**]

W Dargoszewie były robione badania co do tej rośliny I nie jest to Barszcz Sosnowskiego.

Gość • Wtorek [27.06.2017, 23:38:33] • [IP: 77.114.24.**]

co roku w tym miejscu to rośnie przynajmniej od 15lat

Gość • Wtorek [27.06.2017, 22:11:36] • [IP: 83.8.42.**]

To nie barszcz sosnowskiego tylko tego czyja jest działka...no chyba ze sosnowskiego :-)

Gość • Wtorek [27.06.2017, 21:49:49] • [IP: 178.238.247.**]

W tej sprawie. ... ta istnieje dłużej niż ten śmieszny p..l

Gość • Wtorek [27.06.2017, 20:54:23] • [IP: 46.35.42.***]

To przyjdź i sprawdź to się przekonasz czy to jest ta roślina czy zwykła pokrzywa.

Gość • Wtorek [27.06.2017, 20:54:04] • [IP: 77.253.197.**]

2 lata temu byla afera w tym samy miejscu z barszczem!

Gość • Wtorek [27.06.2017, 20:38:12] • [IP: 79.186.132.***]

Barszcz Sosnowskiego wygląda nieco inaczej. Wypada sprawdzić zanim się doda zdjęcia

Gość • Wtorek [27.06.2017, 20:27:25] • [IP: 83.11.151.***]

Zapraszam do Dargoszewa, tam też rozpleniło się to cholerstwo i nikt na to nie zwraca uwagi

Gość • Wtorek [27.06.2017, 20:16:50] • [IP: 188.146.68.***]

Ale czy to napewno barszcz Sosnowskiego??

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■