POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [19.05.2017, 11:30:26] • Kamień Pomorski

Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów!

Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów!

fot. Policja

W dniu 17 maja 2017r. trzech amatorów jednośladów pomimo spożycia alkoholu jechało rowerami. Mężczyźni zatrzymani zostali przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Za swoje zachowanie rowerzyści ukarani zostali w postępowaniu mandatowym.

W minioną środę funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali trzech mężczyzn kierujących rowerami znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Pierwszy z rowerzystów, 31-letni mieszkaniec gminy Kamień Pomorski podczas kontroli miał 0,74 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugi, 58-letni mieszkaniec gminy Świerzno, jak się okazało, miał 0,50 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Trzeci z nich, 63-letni mieszkaniec gminy Świerzno miał 1,12 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.W stosunku do każdego z mężczyzn zastosowano postępowanie mandatowe.

Porządku na drogach Powiatu kamieńskiego strzegą funkcjonariusze ze wszystkich jednostek podległych Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, którzy poprzez swoje działania podczas służby dokładają szczególnych starań, aby każdy uczestnik ruchu drogowego bezpiecznie dotarł do celu podróży.

Pamiętajmy jednak, że na pierwszym miejscu o bezpieczeństwo własne i innych osób powinniśmy zadbać my sami. Pomyślmy o drugim człowieku, a za kierownicę czy choćby na rower wsiadajmy tylko i wyłącznie TRZEŹWI.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W KAMIENIU POMORSKIM APELUJE O ROZWAGĘ I ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Sobota [20.05.2017, 17:38:24] • [IP: 5.172.236.**]

ha ha brawo policja żenada

Gość • Sobota [20.05.2017, 14:31:11] • [IP: 80.161.164.**]

niesamowity wyczyn jestem pod ogromnym wrazeniem. może niech misiewicz wręczy im medale. istny cyrk

Gość • Sobota [20.05.2017, 10:44:54] • [IP: 46.169.94.**]

Łatwy łup. Czas i pora wykazać się czymś ambitniejszym i wyeliminować zagrożenia ładu grubszego kalibru.

Gość • Sobota [20.05.2017, 09:51:52] • [IP: 95.44.86.***]

Kogo to obchodzi ?

Gość pijak • Sobota [20.05.2017, 08:33:06] • [IP: 37.248.46.**]

Policjanci nie mają czasu łapać oni wa własnym gronie prowadzą wielką wojenke

Gość • Sobota [20.05.2017, 06:37:55] • [IP: 83.11.188.***]

Te komentarze są porażające. Totalna krytyka Policjantów. Czy wy k****a mózgów nie macie. Jedzie gościu rowerem mając w organizmie 1, 12 mg/l alkoholu a wy macie pretensje do policjantów. Niech wam taki wyjedzie przed samochód, co wtedy napiszecie w swoich bzdetnych komentarzach? Jak się taki nabzdryngolił, to żaden problem poprowadzić rower, ale nie... na nogach nie ustoi, ale jechać musi. Brawo POLICJA łapać takich, jak najwięcej i karać.

Gość • Piątek [19.05.2017, 20:50:58] • [IP: 176.71.91.**]

To już NIC NIE WOLNO CZŁOWIEKOWI?

Gość • Piątek [19.05.2017, 20:02:08] • [IP: 31.0.66.***]

Gość z 18:28 dawaj kawę na ławę

Gość • Piątek [19.05.2017, 18:28:23] • [IP: 31.0.127.***]

śmiechu warte weżcie się za siebie a nie tyłki wożicie w samochodach pojazdy wykorzystujecie do celów prywatnych przykłady proszębardzo

Gość • Piątek [19.05.2017, 14:59:49] • [IP: 83.11.88.**]

A ilu pianych policjantów złapano?.

Gość • Piątek [19.05.2017, 13:10:55] • [IP: 79.186.66.***]

ale tu jak zapierdziela taki mlody cpun bez uprawnien po 10 razy na dzien od rekowa do chynowa to nawet zajechac nie chca go postraszyc albo tych co z pod sklepu w lownie wyruszaja narabani ze na oczy nie widza

Gość • Piątek [19.05.2017, 13:07:17] • [IP: 83.11.65.***]

I po co to ?, znikome zagrożenie dla innych. Natomiast jazda 107 i 102 to coraz większe zagrożenie bezpieczeństwa. Nagminne jest drastyczne łamanie przepisów. Tam jednak zatrzymanie pirata wiąże się że sporym ryzykiem. Jakoś nie słychać : ukarano 20 kierowców za przekraczanie podwójnej ciągłej, za jazdę bez zachowania odpowiedniego odstępu, za duże przekroczenie prędkości. To już wyższa matematyka wyłapywanie takich.

Gość • Piątek [19.05.2017, 13:01:53] • [IP: 37.47.164.***]

Brawo Kamieńscy policjanci wykazali się będzie premia

Gość • Piątek [19.05.2017, 11:46:18] • [IP: 83.13.154.***]

to jest taki ciekawy temat aby opisywać tu na portalu ?

Gość • Piątek [19.05.2017, 11:33:22] • [IP: 79.191.254.***]

Brawo brawo najlepiej szybka i łatwa akcja a za narkomanów nie ma komu się wziąść

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■