POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [19.05.2017, 11:30:26] • Kamień Pomorski

Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów!

Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów!

fot. Policja

W dniu 17 maja 2017r. trzech amatorów jednośladów pomimo spożycia alkoholu jechało rowerami. Mężczyźni zatrzymani zostali przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Za swoje zachowanie rowerzyści ukarani zostali w postępowaniu mandatowym.

W minioną środę funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali trzech mężczyzn kierujących rowerami znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Pierwszy z rowerzystów, 31-letni mieszkaniec gminy Kamień Pomorski podczas kontroli miał 0,74 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugi, 58-letni mieszkaniec gminy Świerzno, jak się okazało, miał 0,50 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Trzeci z nich, 63-letni mieszkaniec gminy Świerzno miał 1,12 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.W stosunku do każdego z mężczyzn zastosowano postępowanie mandatowe.

Porządku na drogach Powiatu kamieńskiego strzegą funkcjonariusze ze wszystkich jednostek podległych Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, którzy poprzez swoje działania podczas służby dokładają szczególnych starań, aby każdy uczestnik ruchu drogowego bezpiecznie dotarł do celu podróży.

Pamiętajmy jednak, że na pierwszym miejscu o bezpieczeństwo własne i innych osób powinniśmy zadbać my sami. Pomyślmy o drugim człowieku, a za kierownicę czy choćby na rower wsiadajmy tylko i wyłącznie TRZEŹWI.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W KAMIENIU POMORSKIM APELUJE O ROZWAGĘ I ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Sobota [20.05.2017, 17:38:24] • [IP: 5.172.236.**]

ha ha brawo policja żenada

Gość • Sobota [20.05.2017, 14:31:11] • [IP: 80.161.164.**]

niesamowity wyczyn jestem pod ogromnym wrazeniem. może niech misiewicz wręczy im medale. istny cyrk

Gość • Sobota [20.05.2017, 10:44:54] • [IP: 46.169.94.**]

Łatwy łup. Czas i pora wykazać się czymś ambitniejszym i wyeliminować zagrożenia ładu grubszego kalibru.

Gość • Sobota [20.05.2017, 09:51:52] • [IP: 95.44.86.***]

Kogo to obchodzi ?

Gość pijak • Sobota [20.05.2017, 08:33:06] • [IP: 37.248.46.**]

Policjanci nie mają czasu łapać oni wa własnym gronie prowadzą wielką wojenke

Gość • Sobota [20.05.2017, 06:37:55] • [IP: 83.11.188.***]

Te komentarze są porażające. Totalna krytyka Policjantów. Czy wy k****a mózgów nie macie. Jedzie gościu rowerem mając w organizmie 1, 12 mg/l alkoholu a wy macie pretensje do policjantów. Niech wam taki wyjedzie przed samochód, co wtedy napiszecie w swoich bzdetnych komentarzach? Jak się taki nabzdryngolił, to żaden problem poprowadzić rower, ale nie... na nogach nie ustoi, ale jechać musi. Brawo POLICJA łapać takich, jak najwięcej i karać.

Gość • Piątek [19.05.2017, 20:50:58] • [IP: 176.71.91.**]

To już NIC NIE WOLNO CZŁOWIEKOWI?

Gość • Piątek [19.05.2017, 20:02:08] • [IP: 31.0.66.***]

Gość z 18:28 dawaj kawę na ławę

Gość • Piątek [19.05.2017, 18:28:23] • [IP: 31.0.127.***]

śmiechu warte weżcie się za siebie a nie tyłki wożicie w samochodach pojazdy wykorzystujecie do celów prywatnych przykłady proszębardzo

Gość • Piątek [19.05.2017, 14:59:49] • [IP: 83.11.88.**]

A ilu pianych policjantów złapano?.

Gość • Piątek [19.05.2017, 13:10:55] • [IP: 79.186.66.***]

ale tu jak zapierdziela taki mlody cpun bez uprawnien po 10 razy na dzien od rekowa do chynowa to nawet zajechac nie chca go postraszyc albo tych co z pod sklepu w lownie wyruszaja narabani ze na oczy nie widza

Gość • Piątek [19.05.2017, 13:07:17] • [IP: 83.11.65.***]

I po co to ?, znikome zagrożenie dla innych. Natomiast jazda 107 i 102 to coraz większe zagrożenie bezpieczeństwa. Nagminne jest drastyczne łamanie przepisów. Tam jednak zatrzymanie pirata wiąże się że sporym ryzykiem. Jakoś nie słychać : ukarano 20 kierowców za przekraczanie podwójnej ciągłej, za jazdę bez zachowania odpowiedniego odstępu, za duże przekroczenie prędkości. To już wyższa matematyka wyłapywanie takich.

Gość • Piątek [19.05.2017, 13:01:53] • [IP: 37.47.164.***]

Brawo Kamieńscy policjanci wykazali się będzie premia

Gość • Piątek [19.05.2017, 11:46:18] • [IP: 83.13.154.***]

to jest taki ciekawy temat aby opisywać tu na portalu ?

Gość • Piątek [19.05.2017, 11:33:22] • [IP: 79.191.254.***]

Brawo brawo najlepiej szybka i łatwa akcja a za narkomanów nie ma komu się wziąść

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■