░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [12.01.2017, 08:14:24] • Kamień Pomorski

Czytelnik o władzach Międzyzdrojów: Absolutnie nie czują się gospodarzami

Czytelnik o władzach Międzyzdrojów: Absolutnie nie czują się gospodarzami

fot. Czytelnik

Bałagan przy Molo! - grzmi nasz Czytelnik. - Gdzie jest Burmistrz? Gdzie jest Przewodniczący Rady? Gdzie są Radni? Międzyzdroje, sobota dwa dni po sztormie. Schody na nasze molo zarzucone zamarzniętymi korzeniami, belkami, kłodami i co tam jeszcze woda dała radę narzucić, wyłamana zniszczona barierka! Podmyte podstawy, wejście na plażę po obu stronach mola jeszcze więcej zawaliny posztormowej, a po tym wszystkim wspinający się turyści z dziećmi!

Wszystko to na fotografiach, które zostały zrobione około godziny 15:00 – czytamy dalej w przesłanym nam liście. - Drodzy Czytelnicy, najbardziej przerażające jest to, że nikt tego nie sprząta! Nikt tego nawet nie zabezpieczył, nie ogrodził! Odnoszę wrażenie, że wymienieni absolutnie nie czują się gospodarzami naszego miasta , czekają aż komuś stanie się krzywda, nie wspominając o skutkach dla wizerunku Międzyzdrojów.

Czytelnik o władzach Międzyzdrojów: Absolutnie nie czują się gospodarzami

fot. Czytelnik

Co na to międzyzdrojski magistrat?
- Uprzejmie proszę o odesłanie Waszego Czytelnika do sekretarza Gminy Międzyzdroje, który spróbuje odpowiedzieć na nurtujące Go pytania i wyjaśnić wszystkie wątpliwości – napisał w odpowiedzi Henryk Nogala, sekretarz Gminy Międzyzdroje. - Kontakt: Urząd Miejski w Międzyzdrojach – pokój nr 11, tel. 91/327 56 45.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [14.01.2017, 08:15:23] • [IP: 83.21.72.**]

Jak był trzeźwy poranek to dziwnym trafem Sekretarz zawròcił Toyotą do domu

Gość • Piątek [13.01.2017, 09:42:55] • [IP: 92.42.113.***]

Konary to pikuś - Jędrek jeszcze nie pościągał baloników po sylwestrze, i to się nadaje do prasy he he.

gosc • Piątek [13.01.2017, 00:23:51] • [IP: 46.101.127.***]

jestemnanietomalespokojnemiastoazrobisieszajs

Gość • Czwartek [12.01.2017, 20:25:01] • [IP: 89.174.73.**]

Pan sekretarz do wymiany już raz pokazał jaki jest za urzędnikami?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:31:59] • [IP: 89.174.73.**]

wyrzucone przez sztorm konary to w tej chwili największa atrakcja Międzyzdrojów, ludzie przyjeżdżają z daleka, żeby to pooglądać, nie ma powodu żeby przed sezonem usuwać gałęzie

Gość • Czwartek [12.01.2017, 18:39:30] • [IP: 37.47.142.***]

narzekacie na władze a wybory wygrywają zawsze te same osoby dziwne?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 18:15:18] • [IP: 83.8.36.***]

co do apartamentowców to na najbliższej komisji radni będą debatować nad zmianą planu zagospodarowania terenu przy nowej przychodni o zwiększeniu wysokości powstających tam apartamentowców czyli zafundują nam następnych parę setek apartamentów

Gość • Czwartek [12.01.2017, 17:33:46] • [IP: 79.186.191.***]

Nastepny pajac gada o polityce a temat calkiem inny choc tez bezsensowny

Gość • Czwartek [12.01.2017, 17:03:46] • [IP: 89.174.73.**]

Władze maja ważniejsze sprawy na głowie, np.wyszukanie miejsc pod kolejne budowy apartamentowców:-)

Gość • Czwartek [12.01.2017, 15:49:06] • [IP: 79.186.201.***]

CZUJĄ się wtedy jak hajs biorą. a jak nie mają korzyści to nie ich...

Petroniusz • Czwartek [12.01.2017, 14:06:24] • [IP: 95.41.31.**]

Panie Franciszku. Tu nie chodzi o przynależności polityczne, każda frakcja ma na celu przyciągnięcie jak najwiekszej liczby widowni. Parafrazując. Diabeł i Bóg jeden dzielą stół, przy stole dzielą Cię na pół. Istotą tematu jest to, jak sami się zachowamy mając jedynie połowę. Dbajmy o to co zostało w naszych rękach bo kopać mi się już nie chce, a właściwie nie mam czym.

Franciszek • Czwartek [12.01.2017, 13:52:16] • [IP: 89.174.73.**]

Większa część władzy w mieście to bez wątpienia zwolennicy Platformy czyli peo Dlaczego nie idziecie za poparciem Kopacz Ewy bylego premiera w sprawie uchodzców sami widzicie jak teraz by byli pomocą w sprawie chociażby drzewa plażowego, widzicie przecież jak cichaczem w gdańskiem powoli się przemyca uchodzców a jak nie ma to trzeba kogoś ukarać i wyrok wykonać karając usprzątaniem np plaży a może czyn społeczny tutaj przepraszam mieszkańców tego miasta zażartowałem a może komuś wręczyć umożliwienie zabrania drzewa z uroczystym orędziem lub apelem no i ogłoszeniem woli urzędu.Pozdrawiam Międzyzdroje

Petroniusz • Czwartek [12.01.2017, 13:49:42] • [IP: 95.41.31.**]

Czy chodzi o spółkę występującej pod nr regon 320962978. Jeśli tak to, nie mam pytań.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:01:46] • [IP: 81.219.203.***]

Jednemu łatwiej mózg wyglancować po cichu niż wystosować oświadczenie dla ogółu mieszkańców i z tond to zaproszenie do sekretarza. Od zabezpieczeń najlepsza jest Spółka Nowe Centrum, zabezpieczała tak Szkieletora że Radny Węglorz co sesję pytał kiedy w końcu zabezpieczą, ucieczką przed niewygodnymi pytaniami Węglorza było przekazanie do TBSu.Dali radę z Panem Romanem nie będzie tak łatwo.

Petroniusz • Czwartek [12.01.2017, 12:21:51] • [IP: 95.41.31.**]

Żebracza pokora zapewne nie potwierdzi, nic nie wytłumaczy tej sytuacji. Szare garnitury i podciągnięte szelki pod krawaty ściskają grdykę do granic możliwości, tendencja wzięta od czasów szkolnego mundurka.Pochodzą z plemienia władzy, lecz teraz śmieszni. Zyją z poczucia władzy i oddychają powietrzem elektoratu. Naszym.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:21:24] • [IP: 89.174.73.**]

Jakoś nie dziwi mnie ten nagłówek tutaj nic dobrego o Międzyzdrojach nie przeczytałam, a moim zdaniem to bardzo szybko uporano się z tym bałaganem po sztormie,

Petroniusz • Czwartek [12.01.2017, 11:26:06] • [IP: 95.41.31.**]

Jaki Pan, taki kram.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 10:51:17] • [IP: 31.0.120.***]

własciciel tego przybytku rozpusty niech sam posprząta !

Gość • Czwartek [12.01.2017, 09:56:40] • [IP: 37.47.161.**]

to nie Hameryka że prezydent pstryknie palcem i cała armia w sekundę robi błysk przed PRL-owskimi pałacami nuworyszy odremontowanymi najtańszym kosztem za funty zarobione na zmywaku w UK. Burmistrz to organ władczo-reprezentacyjny i w ramach kadencji nie dzierży odblaskowej jaskrawożółtej kamizelki z napisem" ekypa szpszontajonca" natomiast ludzie zajmujący się oczyszczaniem terenów miejskich mają dużo więcej na głowie niż kilka patyczków na molo. Pozdrawiam krótkowzrocznych.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 09:46:29] • [IP: 83.23.255.**]

czy gmina może sprzątać prywatny teren??

Gość • Czwartek [12.01.2017, 08:45:51] • [IP: 80.245.187.***]

a nie mozna tak normalnie wytlumaczyc sie z tego balaganu na i kamien