POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [12.01.2017, 08:14:24] • Kamień Pomorski

Czytelnik o władzach Międzyzdrojów: Absolutnie nie czują się gospodarzami

Czytelnik o władzach Międzyzdrojów: Absolutnie nie czują się gospodarzami

fot. Czytelnik

Bałagan przy Molo! - grzmi nasz Czytelnik. - Gdzie jest Burmistrz? Gdzie jest Przewodniczący Rady? Gdzie są Radni? Międzyzdroje, sobota dwa dni po sztormie. Schody na nasze molo zarzucone zamarzniętymi korzeniami, belkami, kłodami i co tam jeszcze woda dała radę narzucić, wyłamana zniszczona barierka! Podmyte podstawy, wejście na plażę po obu stronach mola jeszcze więcej zawaliny posztormowej, a po tym wszystkim wspinający się turyści z dziećmi!

Wszystko to na fotografiach, które zostały zrobione około godziny 15:00 – czytamy dalej w przesłanym nam liście. - Drodzy Czytelnicy, najbardziej przerażające jest to, że nikt tego nie sprząta! Nikt tego nawet nie zabezpieczył, nie ogrodził! Odnoszę wrażenie, że wymienieni absolutnie nie czują się gospodarzami naszego miasta , czekają aż komuś stanie się krzywda, nie wspominając o skutkach dla wizerunku Międzyzdrojów.

Czytelnik o władzach Międzyzdrojów: Absolutnie nie czują się gospodarzami

fot. Czytelnik

Co na to międzyzdrojski magistrat?
- Uprzejmie proszę o odesłanie Waszego Czytelnika do sekretarza Gminy Międzyzdroje, który spróbuje odpowiedzieć na nurtujące Go pytania i wyjaśnić wszystkie wątpliwości – napisał w odpowiedzi Henryk Nogala, sekretarz Gminy Międzyzdroje. - Kontakt: Urząd Miejski w Międzyzdrojach – pokój nr 11, tel. 91/327 56 45.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [14.01.2017, 08:15:23] • [IP: 83.21.72.**]

Jak był trzeźwy poranek to dziwnym trafem Sekretarz zawròcił Toyotą do domu

Gość • Piątek [13.01.2017, 09:42:55] • [IP: 92.42.113.***]

Konary to pikuś - Jędrek jeszcze nie pościągał baloników po sylwestrze, i to się nadaje do prasy he he.

gosc • Piątek [13.01.2017, 00:23:51] • [IP: 46.101.127.***]

jestemnanietomalespokojnemiastoazrobisieszajs

Gość • Czwartek [12.01.2017, 20:25:01] • [IP: 89.174.73.**]

Pan sekretarz do wymiany już raz pokazał jaki jest za urzędnikami?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:31:59] • [IP: 89.174.73.**]

wyrzucone przez sztorm konary to w tej chwili największa atrakcja Międzyzdrojów, ludzie przyjeżdżają z daleka, żeby to pooglądać, nie ma powodu żeby przed sezonem usuwać gałęzie

Gość • Czwartek [12.01.2017, 18:39:30] • [IP: 37.47.142.***]

narzekacie na władze a wybory wygrywają zawsze te same osoby dziwne?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 18:15:18] • [IP: 83.8.36.***]

co do apartamentowców to na najbliższej komisji radni będą debatować nad zmianą planu zagospodarowania terenu przy nowej przychodni o zwiększeniu wysokości powstających tam apartamentowców czyli zafundują nam następnych parę setek apartamentów

Gość • Czwartek [12.01.2017, 17:33:46] • [IP: 79.186.191.***]

Nastepny pajac gada o polityce a temat calkiem inny choc tez bezsensowny

Gość • Czwartek [12.01.2017, 17:03:46] • [IP: 89.174.73.**]

Władze maja ważniejsze sprawy na głowie, np.wyszukanie miejsc pod kolejne budowy apartamentowców:-)

Gość • Czwartek [12.01.2017, 15:49:06] • [IP: 79.186.201.***]

CZUJĄ się wtedy jak hajs biorą. a jak nie mają korzyści to nie ich...

Petroniusz • Czwartek [12.01.2017, 14:06:24] • [IP: 95.41.31.**]

Panie Franciszku. Tu nie chodzi o przynależności polityczne, każda frakcja ma na celu przyciągnięcie jak najwiekszej liczby widowni. Parafrazując. Diabeł i Bóg jeden dzielą stół, przy stole dzielą Cię na pół. Istotą tematu jest to, jak sami się zachowamy mając jedynie połowę. Dbajmy o to co zostało w naszych rękach bo kopać mi się już nie chce, a właściwie nie mam czym.

Franciszek • Czwartek [12.01.2017, 13:52:16] • [IP: 89.174.73.**]

Większa część władzy w mieście to bez wątpienia zwolennicy Platformy czyli peo Dlaczego nie idziecie za poparciem Kopacz Ewy bylego premiera w sprawie uchodzców sami widzicie jak teraz by byli pomocą w sprawie chociażby drzewa plażowego, widzicie przecież jak cichaczem w gdańskiem powoli się przemyca uchodzców a jak nie ma to trzeba kogoś ukarać i wyrok wykonać karając usprzątaniem np plaży a może czyn społeczny tutaj przepraszam mieszkańców tego miasta zażartowałem a może komuś wręczyć umożliwienie zabrania drzewa z uroczystym orędziem lub apelem no i ogłoszeniem woli urzędu.Pozdrawiam Międzyzdroje

Petroniusz • Czwartek [12.01.2017, 13:49:42] • [IP: 95.41.31.**]

Czy chodzi o spółkę występującej pod nr regon 320962978. Jeśli tak to, nie mam pytań.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:01:46] • [IP: 81.219.203.***]

Jednemu łatwiej mózg wyglancować po cichu niż wystosować oświadczenie dla ogółu mieszkańców i z tond to zaproszenie do sekretarza. Od zabezpieczeń najlepsza jest Spółka Nowe Centrum, zabezpieczała tak Szkieletora że Radny Węglorz co sesję pytał kiedy w końcu zabezpieczą, ucieczką przed niewygodnymi pytaniami Węglorza było przekazanie do TBSu.Dali radę z Panem Romanem nie będzie tak łatwo.

Petroniusz • Czwartek [12.01.2017, 12:21:51] • [IP: 95.41.31.**]

Żebracza pokora zapewne nie potwierdzi, nic nie wytłumaczy tej sytuacji. Szare garnitury i podciągnięte szelki pod krawaty ściskają grdykę do granic możliwości, tendencja wzięta od czasów szkolnego mundurka.Pochodzą z plemienia władzy, lecz teraz śmieszni. Zyją z poczucia władzy i oddychają powietrzem elektoratu. Naszym.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:21:24] • [IP: 89.174.73.**]

Jakoś nie dziwi mnie ten nagłówek tutaj nic dobrego o Międzyzdrojach nie przeczytałam, a moim zdaniem to bardzo szybko uporano się z tym bałaganem po sztormie,

Petroniusz • Czwartek [12.01.2017, 11:26:06] • [IP: 95.41.31.**]

Jaki Pan, taki kram.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 10:51:17] • [IP: 31.0.120.***]

własciciel tego przybytku rozpusty niech sam posprząta !

Gość • Czwartek [12.01.2017, 09:56:40] • [IP: 37.47.161.**]

to nie Hameryka że prezydent pstryknie palcem i cała armia w sekundę robi błysk przed PRL-owskimi pałacami nuworyszy odremontowanymi najtańszym kosztem za funty zarobione na zmywaku w UK. Burmistrz to organ władczo-reprezentacyjny i w ramach kadencji nie dzierży odblaskowej jaskrawożółtej kamizelki z napisem" ekypa szpszontajonca" natomiast ludzie zajmujący się oczyszczaniem terenów miejskich mają dużo więcej na głowie niż kilka patyczków na molo. Pozdrawiam krótkowzrocznych.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 09:46:29] • [IP: 83.23.255.**]

czy gmina może sprzątać prywatny teren??

Gość • Czwartek [12.01.2017, 08:45:51] • [IP: 80.245.187.***]

a nie mozna tak normalnie wytlumaczyc sie z tego balaganu na i kamien

Gość • Czwartek [12.01.2017, 08:19:54] • [IP: 89.144.12.**]

potemacie

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nowe znaki drogowe w Lubinie do poprawki. „Pasy, linie, zygzaczki” wzbudzają śmiech mieszkańców ■ Stop przemocy w rodzinie. O tym jak skutecznie przeciwdziałać przemocy w rodzinie dowiedzą się członkowie gminnych zespołów interdyscyplinarnych z województwa zachodniopomorskiego podczas 2-dniowych szkoleń, 26-27 października - powiat kamieński. Spotkania dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewody Zachodniopomorskiego ■ Wizyta w Wolińskim Parku Narodowym pracowników z Hortobágyi Nemzeti Park ■ Ponad 13 milionów noclegów wykupili w ubiegłym roku turyści w województwie zachodniopomorskim - wynika z danych GUS-u. To przyjezdni nie tylko z Polski, ale całej Europy. Jak twierdzi marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, to lepszy wynik niż osiągają takie regiony turystyczne jak Malta, Bułgaria, Belgia czy Finlandia ■ Festyn Rodzinny III Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy ■ Renault dachowało na 102. Kierująca jechała zbyt szybko!. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej numer 102. W pobliżu miejscowości Wisełka, kierująca renault megane jechała zbyt szybko, wpadła w poślizg, a następnie osobówka dachowała. W momencie wypadku, pojazdem podróżowały dwie osoby. - Kierująca i pasażerka opuściły pojazd o własnych siłach, zostały przetransportowane do najbliższego szpitala – mówi rzecznik kamieńskiej policji, Aleksandra Berenda ■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■